بهترین Racing ؟

Best Racing Ever

• مجموع رای دهنده‌ها
    388

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
سری Need For Speed رو دوس دارم البته نه همشو...نسخه های UnderGround 1,2 + Most Wanted خیلی عالی بودن و قابلیت تونینگ کردن ماشین توشون فوق العاده بود.نسخه ی Hot Pursuit روهم دوس داشتم..هیجانش خیلی بالا بود و تنها مشکلش محدود کردن گیمر به انتخاب ماشین های پیشفرض قبل از هرمسابقه بود.نسخه ی The Run مسخره ترین عنوان ماشینی بود..اصلا سبک ریسینگ نیازی به داستان پردازی نداره.از نسخه های 1 و 2 Shift هم بدم میاد.ماشین سواری تو پیست تو کتم نمیره.!! 2 سال پیش Most Wanted 2 اومد خیلی بهم مزه داد.

بازی DiRT هم فوق العاده بود و حیف که نسخه ی 3 قربانیه لودینگ های متعدد و مسخره ی بازی شد.!! یه بازیه دیگه هم بود به اسم Ultimate Carnage!! خیلی باحال و هیجانی بود.

بااین حال تو این چندساله یه بازی درخور تو سبک ماشینی برای PC نیومده و منتظرم عنوان The Crew رو بزنم به بدن..
من به NFS ها رای دادم.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خوب من سبک مورد علاقم ریسینگه

من با سری nfs (با هموشون بجز شیفت ها) زندگی کردم و عاشق همشونم. موست وانتد 2005 شاهکار بود

ولی من تو عمرم تنها ریسینگی که چرخیدن تو محیطش با موزیک شاهکارش یک ارامش عجیبی میداد، فورزا هورایزن بود (شاهکارررر--- بی نهایت زیبا) همچنین در رتبه های بعد بازی tdu2 هم ارامش بخش بود (هرچند تو مسابقاتش 3 برابر این ارامشو ازش می گرفت)

ARTH4S

کاربر سایت
Jul 28, 2013
18
نام
Has S san
بدون شک grand tourismo مخصوصا شماره ی 4 بازی اونم به خاطر تنوع بسیار زیاد در انتخاب ماشین و نزدیک تر بودن بازی به واقعیت.

Red Bear

کاربر سایت
Aug 25, 2014
9
نام
امیرحسام بهرامی
عامو از 30 صد سال پیش، همه-حتی خود شخص ناصرالدین شاه که کنسولش پی اس 2 بود - هم میدونن که بازی ریسینگ، نیدفورسپیده...
ولی خداوکیل خارج از شوخی ، نمیگم بقیه بینمکن، ولی بهترینشون ن.ف.س هست،چون معمولا وقتی یه ابداعی رو مشاهده میکنم تو نسل های جدید تر بازی های ریسینگ، اون ابداع (معمولا) مال بازی های ن.فس هست.
ولی بعد از اون از نظر باحالی (حال دادن) فورزا از همه اخفن هست (اخفن = خفن تر (به عربی)).

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
بهترین بازی ماشین هر دوره خاص خودش بود. یک زمان ماشین ریسر میکرو. زمان پلی استیشن یک و دو نیدفوراسپید 4 و 6 و 9-گران توریسمو 1 و3. برا پلی 3 و ایکس باکس برن آوت و فلت آوت
الانم احتمالا فورزا و پروجکت کارز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر