بهترین گرافیک کنسولی در اینده؟

بهترین گرافیک کنسولی در اینده؟

• Rage

رای‌ها: 23 7.7%
  • GT5

رای‌ها: 90 30.2%
  • Gears of War 3

رای‌ها: 52 17.4%
  • Killzone3

رای‌ها: 64 21.5%
  • Crisis2

رای‌ها: 69 23.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    298
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
مگه rage براي psp هم اومده مظورت براي iphone 4 بود؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
بازی که تو این نسل تخریبذیری هم نداره مطمئن باش که بهترین نمیشه

منظورت از این تیکه بازی گیرز بود؟؟؟؟؟
تخریب پذیری این بازی که تو نسخه 2 خیلی خوب بود(البته نه در حد crysis)ولی واقعا زیباد بود...... .

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
1-می خندی باید گریه کنی اینجوری :((:((:((:((
2- شما وزنه هات رو زدی که اومدی اینجا پست میدی b-)
3- اگر چندین صفحه قبل رو نگاه کنی متوجه میشی که من فن ps3 نیستم حتی 360 هم نیستم و معتقدم که جفتش رو باید سوت کرد تو سطل فقط pc
3- من همیشه طرف حق رو میگیرم این کاملا مشخصه که این تصاویر این گیم نیست .
با اجازتون هم گریز 1 و هم 2 رو تموم کردم ولی حالا خودت می خوای قبول بکن میخوای نکن
گرافیک killzon3 و کرایسیس 2 از همه این ها بهتره برادر
بازی که تو این نسل تخریبذیری هم نداره مطمئن باش که بهترین نمیشه

والا ما شلوغش نکردیم شما طرف دارای geow هستید که دارید طرفداری بیخودی میکنید

اصلا این موتور ue3 رو هرچه قدر هم ماله بکشن روش بازم درست نمیشه مگه تفاوت نسخه 1 و2 گریز چه قدر بود؟ بیشتر از 10 درضد که نبود

ژیان رو که نمیشه کمری کرد حالا هرچه قدر هم که بهینش کنن

ویرایش مدیریت : لطفآ پست های پشت سر هم رو یکجا ارسال کنین
با تشکر
خود سازنده ها گفته بودن تفاوت با نسخه های قبلی خیلی زیاده.علت این که گیرز 1 و 2 زیاد تفاوت نداشتن به این خاطر بود که زمانی که گیرز 2 اومد کدوم بازی با اون گرافیک عظیم اومده بود یعنی اون موقع هنوز تکنولوژی بالاتر از اون گرافیک نبود.حالا میاد و مشخص میشه.اما امیدوارم وقتی نمره هاش اومد شما هم اینجا باشید و قبول کنید.

در مورد تخریب پذیری گیرز 1 زمانی که اومد وقتی به در و دیوار شلیک میکردی و گوشه هاش خورد میشد اما جاش نمیموند و بعضی قسمت ها جاش میموند و میز و صندلی و مبل رو میتونستی بشکنی که تا اون زمان هیچ بازی کنسولی این تخریب پذیری رو نداشت.گیرز 2 هم که خیلی بهتر بود و در سطح کرایسیس نبود و مطمئن باش نسخه کنسولی کرایسیس هم تخریب پذیریش نسبت به گذشته کمتر خواهد شد.در ضمن اینجا در مورد گرافیک بحث میشه نه گیم پلی و تخریب پذیری.پس دلیلت کلا اشتباهه.
در مورد این گیم بودن هم تو یه عکس دقیقا از پشت سر هست که معلومه خواستن نشون بدن این گیم هیچ تفاوتی با خود عکس های دیگه نداشت.
من قبول دارم بازی های دیگه هم عالی هستن اما قبول ندارم گیرز شانس نداشته باشه.
در مورد این موتور شما اولین نفری هستی که بهش میگی ژیان.معلومه این موتور رو نمیشناسی چون یکی از قدرت منترین موتور ها هستش.اگه این حرف درست بود پس ببین چقدر xbox قوی هست که با یه موتور آشغال این گرافیک رو داره پس حتما موتور سازنده های کرایسیس رو داشتن و بازی انحصاری بود گرافیکش برای نسل بعد میشد.
در آخر دیدن یه دمو از بازی ضرر نداره برو ببین چقدر تفاوت داره.
در مورد ps3 و xbox هم اگه معتقد هستید باید برن سطل آشغال نباید بی خودی عکسش رو انتخاب میکردی.این جا هم تاپیک کنسوله.شما من رو یاد کسی مینداختی که میگفت فقط pc منم گفتم شاید pc این آقا این اندازه قویه که همه بازی ها رو رو بهترین تنظیمات با فریم بالا بازی میکنه گفتم مشخصات pc چیه گفت cpu 1/7 تک هسته ای گرافیک 64 رم 256 .من که pc خودم گرافیکش 8600 و رم 4 گیگ و سی پی یوم 3 دو هسته ای هست این حرف رو نمیزنم که اون این حرف رو زد.منظور از این که pc بهتر از کنسوله pc های high end رو میگن نه هر pc.البته ممکن شما هم برای pc خودتون الآن 2-3 میلیونی خرج کرده باشی و این رو بگی اما من که از 6 سالگی با pc بزرگ شدم با تعویض 9 تا pc کنسول رو قبول دارم.
من خودم سال 2005 بود حدودا طرفای اومدن xbox 360 کارت گرافیک 8400 گرفته بودم و رم 3 تا 1 گیگ و یه مادر برد خفن و ..... و کلا برای سیستمم 1 تومن خرج کردم با اومدن xbox حد اکثر گرافیکم همون به xbox میرسید ولی الآن با اون سیستمم حتی نمیتونم مافیا2 و کال آف بلک اوپس رو در حد xbox اجرا کنم.و 100 درصد بازی های جدید رو که دیگه اصلا امکان نداره بتونم اجراشون کنم تا چه برسه گرافیکش رو مقایسه کنم.کنسول هم از قدیم بوده و هست.

=============

نه رفیق برای psp سال 2006 اومد.
ridge-racer2v2.jpg

ridge-racer-2-20060921112912820_640w.jpg

آخرین ویرایش:

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
خود سازنده ها گفته بودن تفاوت با نسخه های قبلی خیلی زیاده.علت این که گیرز 1 و 2 زیاد تفاوت نداشتن به این خاطر بود که زمانی که گیرز 2 اومد کدوم بازی با اون گرافیک عظیم اومده بود یعنی اون موقع هنوز تکنولوژی بالاتر از اون گرافیک نبود.حالا میاد و مشخص میشه.اما امیدوارم وقتی نمره هاش اومد شما هم اینجا باشید و قبول کنید.

در مورد تخریب پذیری گیرز 1 زمانی که اومد وقتی به در و دیوار شلیک میکردی و گوشه هاش خورد میشد اما جاش نمیموند و بعضی قسمت ها جاش میموند و میز و صندلی و مبل رو میتونستی بشکنی که تا اون زمان هیچ بازی کنسولی این تخریب پذیری رو نداشت.گیرز 2 هم که خیلی بهتر بود و در سطح کرایسیس نبود و مطمئن باش نسخه کنسولی کرایسیس هم تخریب پذیریش نسبت به گذشته کمتر خواهد شد.در ضمن اینجا در مورد گرافیک بحث میشه نه گیم پلی و تخریب پذیری.پس دلیلت کلا اشتباهه.
در مورد این گیم بودن هم تو یه عکس دقیقا از پشت سر هست که معلومه خواستن نشون بدن این گیم هیچ تفاوتی با خود عکس های دیگه نداشت.
من قبول دارم بازی های دیگه هم عالی هستن اما قبول ندارم گیرز شانس نداشته باشه.
در مورد این موتور شما اولین نفری هستی که بهش میگی ژیان.معلومه این موتور رو نمیشناسی چون یکی از قدرت منترین موتور ها هستش.اگه این حرف درست بود پس ببین چقدر xbox قوی هست که با یه موتور آشغال این گرافیک رو داره پس حتما موتور سازنده های کرایسیس رو داشتن و بازی انحصاری بود گرافیکش برای نسل بعد میشد.
در آخر دیدن یه دمو از بازی ضرر نداره برو ببین چقدر تفاوت داره.
در مورد ps3 و xbox هم اگه معتقد هستید باید برن سطل آشغال نباید بی خودی عکسش رو انتخاب میکردی.این جا هم تاپیک کنسوله.شما من رو یاد کسی مینداختی که میگفت فقط pc منم گفتم شاید pc این آقا این اندازه قویه که همه بازی ها رو رو بهترین تنظیمات با فریم بالا بازی میکنه گفتم مشخصات pc چیه گفت cpu 1/7 تک هسته ای گرافیک 64 رم 256 .من که pc خودم گرافیکش 8600 و رم 4 گیگ و سی پی یوم 3 دو هسته ای هست این حرف رو نمیزنم که اون این حرف رو زد.منظور از این که pc بهتر از کنسوله pc های high end رو میگن نه هر pc.البته ممکن شما هم برای pc خودتون الآن 2-3 میلیونی خرج کرده باشی و این رو بگی اما من که از 6 سالگی با pc بزرگ شدم با تعویض 9 تا pc کنسول رو قبول دارم.
من خودم سال 2005 بود حدودا طرفای اومدن xbox 360 کارت گرافیک 8400 گرفته بودم و رم 3 تا 1 گیگ و یه مادر برد خفن و ..... و کلا برای سیستمم 1 تومن خرج کردم با اومدن xbox حد اکثر گرافیکم همون به xbox میرسید ولی الآن با اون سیستمم حتی نمیتونم مافیا2 و کال آف بلک اوپس رو در حد xbox اجرا کنم.و 100 درصد بازی های جدید رو که دیگه اصلا امکان نداره بتونم اجراشون کنم تا چه برسه گرافیکش رو مقایسه کنم.کنسول هم از قدیم بوده و هست.

=============

نه رفیق برای psp سال 2006 اومد.
ridge-racer2v2.jpg

ridge-racer-2-20060921112912820_640w.jpg

اتفاقا من با موتور ها خیلی آشتا هستم
ولی این موتور از اولش هم خیلی گرافیک خیره کننده ای نداشت( خوب بود ولی نه اون قدر که گندش کردن)
الان خیلی از بازی ها هستن که موتورشون بهتر از گریز هست
در مورد اون pc تون هم باید خدمتتون عرض کنم که کارت شما یعنی 8400 که گرفتید اصلا به درد بازی نمیخوره
شما اگر کارت 4400 ti که حدودا 5 سال قبل ترش اومد رو داشتی خیلی قوی تر از 8400 هست!
البته dx 8 رو ساپرت میکرد
تخریب پذیری هم جزء جدایی ناپذیر گرافیک بازی هست

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
به نظر من همه ی بازیها باید حذف بشن(از نظرسنجی)بمونه killzone3,gears of war3,crisysوالبته مافوق همشون
uncharted3که شاهد رقابت تنگاتنگش با gears of war3 خواهیم بود
دیگه uncharted3هم تایید شده وباید وارد نظرسنجی بشه!

Jack B

کاربر سایت
Dec 1, 2010
56
نام
فر...
اصلا شک نکنید هرچی باشه انحصاری Ps3 هست همینطور که تا الان بوده
for fans : زیاد حرص نخورید

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
خودتون این تصویر gt5 رو ببینید و قضاوت کنید . آدمو یاد ps1 خدا بیامرز میندازه.

m21236_trolling.jpg

به نظر من همه ی بازیها باید حذف بشن(از نظرسنجی)بمونه killzone3,gears of war3,crisysوالبته مافوق همشون
uncharted3که شاهد رقابت تنگاتنگش با gears of war3 خواهیم بود
دیگه uncharted3هم تایید شده وباید وارد نظرسنجی بشه!
هر موقع GT6 و Rage 2 اومدن حتما حذف می شن.
البته همین الانم همه تو ایران GT5 رو بازی کردن و بقالیها هم می فروشنش،Rage رو هم دیروز از دکه روزنامه فروشی خریدم.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
برادر گرفتيمون دستگاه اسم اين بازي كه ridge racer هست چه ربطي به rage داره يه جور ديگه هم نوشته مي شه اونو كه كلي سال پيش بازي كردم گرافيكش افتضاح بود

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اتفاقا من با موتور ها خیلی آشتا هستم
ولی این موتور از اولش هم خیلی گرافیک خیره کننده ای نداشت( خوب بود ولی نه اون قدر که گندش کردن)
الان خیلی از بازی ها هستن که موتورشون بهتر از گریز هست
در مورد اون pc تون هم باید خدمتتون عرض کنم که کارت شما یعنی 8400 که گرفتید اصلا به درد بازی نمیخوره
شما اگر کارت 4400 ti که حدودا 5 سال قبل ترش اومد رو داشتی خیلی قوی تر از 8400 هست!
البته dx 8 رو ساپرت میکرد
تخریب پذیری هم جزء جدایی ناپذیر گرافیک بازی هست

شما یه بازی نام ببر که زمانی که گیرز 1 اومد گرافیک اون بازی تو همون سال از گیرز 1 بیشتر بود.
در ضمن اگه دایرکس 8 ساپورت میکرد که خیلی قبل از اینا مرده بازی های جدید با هزار زحمت آخرین آبدیت دایرکس 9 رو قبول میکنن تا چه برسه به 8 الآن بعضی از بای ها فقط با 10 کار میکنن.
در مورد گرافیک گیرز همیشه بهترین نمره رو از سایت ها و یوزرها گرفته.
تخریب پذیری جزو گرافیک هنری محسوب نمیشه.

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
شما یه بازی نام ببر که زمانی که گیرز 1 اومد گرافیک اون بازی تو همون سال از گیرز 1 بیشتر بود.
در ضمن اگه دایرکس 8 ساپورت میکرد که خیلی قبل از اینا مرده بازی های جدید با هزار زحمت آخرین آبدیت دایرکس 9 رو قبول میکنن تا چه برسه به 8 الآن بعضی از بای ها فقط با 10 کار میکنن.
در مورد گرافیک گیرز همیشه بهترین نمره رو از سایت ها و یوزرها گرفته.
تخریب پذیری جزو گرافیک هنری محسوب نمیشه.
داداش اولا من نگفتم که بازی های الان دارن از dx8 استفاده میکنن!!!! من منظورم این بود که کارت 4400 ti که فقط dx8 رو میتونه ساپرت کنه از کارتی مثل 8400 قویتره ولی به درد نمیخوره چون تاریخ مصرفش تموم شده
همین الان هم همین جوری هست مثلا کارتی مثل 4870 خیلی قوی تر از کارت 5570 هست چون 5570 اصلا برای بازی ساخته نشده .
بعدش هم این موتور ue3 فقط به درد طراحی محیط های کثیف و مخرب به درد میخوره شما تمتمی بازی هایی که با این موتور ساخته شده رو اگر نگاه کنی همین طور هست
ایراد اساسی این موتور هم نور پردازیش هست که افتضاح به تمام معنا هست
این ضعف این قدر زیاد هست که شما با اولین نگاه میتونی بازی هایی که با این موتور ساخته شده رو بفهمید
کلا موتور توانایی نیست و خیلی ضعف های اساسی داره
در مورد بارزی هم برات بگم که من به شخصه گرافیک بازی fear که حدود 3 سال قبل از گریز 1 اومد رو در یه سری زمینه ها قویتر از بازی گرز میدونم مثل همین نور پردازی . یا افکتهای مربوط به ذرات .

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,687
نام
Kasra
در مورد بارزی هم برات بگم که من به شخصه گرافیک بازی fear که حدود 3 سال قبل از گریز 1 اومد رو در یه سری زمینه ها قویتر از بازی گرز میدونم مثل همین نور پردازی . یا افکتهای مربوط به ذرات .

این عجیب ترین چیزی بود که تاحالا شنیدم. fear از gears1 تو زمینه نور پردازی؟ مطمينی اونی که بازی کردی gears of war بوده؟تو اکثر مناطق fear که اصلا نور وجود نداشت وچشم چشمو نمیدید . شما تاثیر نور رو روی چه اجسامی دیدی؟

M4ST3R

کاربر سایت
Feb 19, 2010
192
نام
Master
شک نکنید مطعلق به Uncharted 3 خواهد بود، همونطور که بعد از دو سال هیچ بازی هنوز نتونسته به گرافیک نسخه دومش نزدیک بشه به نسخه سومش هم نخواهد توانست، البته بنده برای تمامی بازی های لیست احترام زیادی قائم. Infamous 2 هم جاش خالیه.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
شک نکنید مطعلق به Uncharted 3 خواهد بود، همونطور که بعد از دو سال هیچ بازی هنوز نتونسته به گرافیک نسخه دومش نزدیک بشه به نسخه سومش هم نخواهد توانست، البته بنده برای تمامی بازی های لیست احترام زیادی قائم. Infamous 2 هم جاش خالیه.

کلا انگاری هر چی انحصاری سونیه باید بچپه داخل نه ؟

• Like
Reactions: Dreadlord
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر