بهترین هدست ها برای بازی

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
اگر می خواهید به راهتی صدای پای دشمنانتان را بگیرید و یا با صدای کم از بازی لذت ببرید این هدست ها بهترین گزینه ها هستند.
Turtle Beach PX51
29346247048501871576.png

اگر شما به دنبال یک هدست که رینج بیشتری برای بازی کردن می گردید این بهترین گزینه است.نه تنها این هدست از فناوری Dual-Band Wi-Fi استفاده می کند بلکه یک بلوتوث در آن تعبیه شده است که می توانید با آن از طریق موبایل خود به گوش کردن موسیقی بپردازید و همچنین جواب تلفن هایتان را بدهید.این بنظر می رسد زمان نگه داشتن شارج توسط باتری را کم کندو عمر باتری کم شود اما سازنده گان این هدست گفته اند که این هدست تا 15 ساعت شارج را مگه می دارد و باعث می شود تا عمر باتری های این هدست زیاد باشد.برای اینکه مطمعن شوید از سیستم dual-band استفاده می کنید این هدست به شما تجربه ی صدای Dolby Digital Surround Sound را می دهد و مهم ترین قسمت این هدست این است که گوشی های آن بطوری تحیه شده است که گوش های شما هنگام بازی کردن های طولانی خسته نشود.

مشخصات:
-اتصالات:Dual-Band WiFi; Bluetooth
-صدا:Stereo
-قابل استفاده با دستگاه های: Xbox 360, PlayStation 3, PC/Mac, Bluetooth-enabled phones and tablets.
قیمت:
$269.99
Razer Chimaera:
76717973024619095411.png

این هدست دارای 5.1 Channel Dolby Surround Sound است و این قابلیت ها بسیار موثر هستند.به ویژه اینکه یک هدست بدون سیم است.این هدست دارای فرکانس 5.8Ghz است و صدا را بدون هر گونه اختلالی انتقال می دهد.اگر شما در موقعیتی هستید که باید با همتیمیهایتان که در یک محل هستند صحبت کنید اما به اینترنت دسترسی ندارید می توانید از 4 هدست همزمان استفاده کنید.و این صدا بدون لگ است.5.1 channel می تواند عمر باتری را کم کند اما ولی این شرکت قول داده با استفاده از باتری های AAA تا 8 ساعت این هدست شارح بماند.این هدست به اندازه ی هدست های دیگر شارج باتری را نگه نمی دارد اما شارجر آن طوری ساخته شده است که در هنگام استفاده از آن نیز شارج شود.حتی به 33 ft هم سیم آن می رسد.
مشخصات:
-اتصالات:5.8Ghz Wireless
[FONT=Helvetica Neue, Helvetica, Arial, sans-serif]-[/FONT]صدا :5.1 channel surround
-قابل استفاده با دستگاه های:Xbox 360, PC
قیمت:$199.99
Turtle Beach Ear Force XP Seven:
70169206695566093751.png

این هدست ممکن است انتخاب خوبی برای بازی نباشد ولی این هدست برای گیمر های حرفه ای ساخته شده است.به همین دلیل است که این هدست,هدست رسمی Major League Gaming شناخته شده است.دارای Dolby Surround Sound و یک digital signal processor که به شما گیر ها احازه می دهد که چه سیگنالی را در طول بازی دریافت کنید.این هدست بدون سیم هست و دیگر شما نگرانی برای لگ یا باتری آن نباید داشته باشید.گوشی های آن دو نوع هستند:یکی mic plugged و دیگری custom tags هستند که استفاده از هر کدام به شما بستگی دارد.
مشخصات:
-اتصالات:Wired 3.5mm cable
-صدا:
Dolby Surround Sound
-قابل استفاده در دستگاه های:Xbox 360, PS3, PC/Mac, Mobile
قیمت: $279.95
Tritton Warhead 7.1:
15514605946361488808.png

این هدست از wireless surround نامحدود استفاده می کند که بخصوص برای Xbox 360 مناسب است.و همچنین دارای Warhead 7.1 که می توانید در محیط لایو بدون نیاز به هدست اضاقی با دوستان خود صحبت کنید.دارای فرکانس 5.8Ghz و هرگونه تداخل صدا دور است.محدوده ی استفاده ی آن 33ft است.و همچنین با دو عدد پک باتری عرضه می شود.اگر یکی از باتری ها خالی شد می توانید از باتری دیگری استتفاده کنید.
مشخصات:
-اتصلات:5.8Ghz Wireless
-صدا:7.1 Dolby Surround Sound
-دستگاه های قابل استفاده:Xbox 360
قیمت:$249.99
Astro A40 Audio System:
30599193243611634260.png

این هدست از کیفیت بسیار بالایی بهره مند است که برای استفاده در دنیای گیم بسیار مناسب است.گوشی های آن طوری طراخی شده اند که بصورت دقیق بر گوش قرار می گیرند و به راحتی می توانید با آن چت کنید.دارای Dolby Digital 7.1 که به شما اجازه می دهد بدون زیاد کردن صدا به راحتی صدا را تشخیص دهید.این هدست با سیم است.اما مدل بدون سیم آن نبز وجود دارد.
مشخصات:
-اتصالات:Wired 3.5mm cable
-صدا:7.1 Dolby Digital Surround Sound
-
قابل استفاده با دستگاه های:Xbox 360, PlayStation 3, PC, anything with a 3.5mm jack
قیمت:$249.99
[منبع:The Best Gaming Headsets for Xbox 360 - IGN]

xiknowsecretx

کاربر سایت
Aug 11, 2010
105
نام
فرزين
سلام من دیروز هدست Chimaera 5.1 Razer رو به قیمت 550هزار تومن خریدم از نمایندگیش تو تهران
الان که با کابل optical مخصوص به خودش وصلش کردم به xbox 360 صداش خیلی کمتر از چیزیه که فکر میکردم . رو Advanced warfae که چکش کردم افتضاح بود !!
افتضاح !! حالا میخواستم بدونم واقعا صداش اصلیش همینه یا اینکه یه جای کار میلنگه !؟
76717973024619095411.png

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,895
دوستان تا وقتی چیزی رو تجربه نکردید در موردش قضاوت نکنید. صدا هم دقیقا مثل تصویر اهمیت بالایی داره. که فقط باید تجربش کنید.
الان با 3000 دلار میتونید بهترین tv هارو بخرید. ولی سینمای خانگی تا 12000 دلار هم قیمت داره. که این نشون میده برای خیلی ها صدا مهمتر از تصویره.
الان تجربه من از صدای خوب بیچارم کرده. :d حجم فیلم هایی که صدای دالبی دارند حدودا 10 تا 12 گیگه. با این اینترنت زوغالی هم که داستانی داریم واسه دانلود. دیگه هرکاری هم میکنم نمیتونم فیلم با صدای استریو نگاه کنم.
@xiknowsecretx
هدست های ریزر زیاد فیدبک خوبی ندارن. یعنی من از خیلی از دوستانم که به قولی هدست باز هستند شنیدم. چه کیفیت ساخت و چه کیفیت صداشون نسبت به رقبا پایینتره. کاش قبل از خرید مشورت میکردید.
تا جایی که من میدونم بهترین هدست های گیمینگ که در بازار ایران وجود داره logitech هستش.
سن هایزر هم از بهترین تولید کننده های هدست در دنیاست ولی متاسفانه سری گیمینگش خیلی کم در بازار پیدا میشه.

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
سلام من دیروز هدست Chimaera 5.1 Razer رو به قیمت 550هزار تومن خریدم از نمایندگیش تو تهران
الان که با کابل optical مخصوص به خودش وصلش کردم به xbox 360 صداش خیلی کمتر از چیزیه که فکر میکردم . رو Advanced warfae که چکش کردم افتضاح بود !!
افتضاح !! حالا میخواستم بدونم واقعا صداش اصلیش همینه یا اینکه یه جای کار میلنگه !؟
76717973024619095411.png

کیفیتش همینه بر روی کنسول ها.
رو پی سی گیمینگ یه تست بزن ببین؟

xiknowsecretx

کاربر سایت
Aug 11, 2010
105
نام
فرزين
ینی چی رو پی سی گیمینگ ؟
منظورت اینه که رو pc تست بزنم ؟
تازه اگه خوب بشه که فایده نداره !
من واسه xbox 360 گرفتم اینو !
رو پکشم زده for xbox 360
این هدست مخصوص xbox 360 ساخته شده !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تو هدست ها، هدست های GOLD پلی استیشن کیفیت فوق العاده خفنی دارن که دالبی 7.1 هم هست. نسبت به قیمتش هم واقعا عالیه.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,895
تو هدست ها، هدست های GOLD پلی استیشن کیفیت فوق العاده خفنی دارن که دالبی 7.1 هم هست. نسبت به قیمتش هم واقعا عالیه.

البته فکر نکنم GOLD دالبی باشه. مدل PULSE ELITE دالبیه که اونم تو ایران نیست. فقط یه سری ریفری هاش رو میشه گیر اورد

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
البته فکر نکنم GOLD دالبی باشه. مدل PULSE ELITE دالبیه که اونم تو ایران نیست. فقط یه سری ریفری هاش رو میشه گیر اورد
هر 3 هدست استریویی که سونی معرفی کردن از اولین مدل وایرلس هدست بود و پالس الایت و گلد همه صدای دالبی 7.1 دارن یا همون سوراند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر