بهترین ناشر کارت گرافیک از نظر شما؟

بهترین انتشار کننده کارت گرافیک ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    231

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
خیلی برام عجیبه که asus از همه رای بیشتر گرفته:-o
ارش جان اصلا نباید در بهتر بودن اسوس در مقابل سایر برندها شک داشته باشی :) این حرف رو دارم در حالی میزنم که میخوام مادربورد Maximus IV Extrems رو بدم و بجاش MSI BIG BANG بگیرم ;) باور کن کسی هم تعصب بخرج نمیده :)

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
MY BELOVED BRAND AND BELOVED GRAPHIC CARD
yahoo_6.gif

ASUS
boxing.gif

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خوب ایسوز خیلی پیشرو بوده و واقعا از جمله بهتریناس.
مگه یه ادم همه مدلای گرافیکو تست کرده که بگه کدوم بهتره تو ایران همه اکثرا چند مدل خاص رو دارن و میخرن همینارو میشناسن و ایسوز خیلی رو تجهیزات دیگش معروف شده و حالا کارتش روی اون حساب میگن خوبه وگرنه فرقی زیادی ندارن.
همرو ای تی ای و جی فورس میزنه اینا یه چیپست نهایتا و یه فن میزارن روش میشه مدل ایسوز یا ...

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
خوب ایسوز خیلی پیشرو بوده و واقعا از جمله بهتریناس.
مگه یه ادم همه مدلای گرافیکو تست کرده که بگه کدوم بهتره تو ایران همه اکثرا چند مدل خاص رو دارن و میخرن همینارو میشناسن و ایسوز خیلی رو تجهیزات دیگش معروف شده و حالا کارتش روی اون حساب میگن خوبه وگرنه فرقی زیادی ندارن.
همرو ای تی ای و جی فورس میزنه اینا یه چیپست نهایتا و یه فن میزارن روش میشه مدل ایسوز یا ...
پژمان جان من خودم از اون دسته ادم هایی هستم که این کار رو انجام میدم ! من ASUS GTX580 DirectCU II دارم و امروز میخوام 2 تا ASUS ASUS MATRIX GTX580 Platinum بگیرم البته خیلی دنبال MSI N580GTX Lightning Xtreme Edition گشتم متاسفانه شرکت این مدل رو وارد نمیکنه :((
به نظر من اسوس حرف اول رو میزنه :x

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
دوستان ما گیمرها نیاز به کارتهای گرافیکی خوب با عمر بالا داریم به نظر من اگه میخواهید خیلی برای یک گرافیک پول خرج کنید بهتر است از دو برند asus و یا evga خرید کنید در غیر اینصورت برندهای دیگر حرف ندارند. من خودم از دو عدد کارت گرافیکی 8800gtx استفاده میکردم برند ایسوس به مدت 5 سال هیچ مشکلی برای این کارتها به وجود نیامد در این مدت و هنوز که هنوزه به خوبی کار می کنند حتی در این مدت سیستم رو خاموش نمی کردم و در روز 8 ساعت گیم بازی میکردم و شایدم بیشتر اما اگه به دنبال یک کارت ارزان قیمت تر و با صرفه و با عمر بالا هستید حتما از evga استفاده کنید چرا که امروز همان دیروز است. من EVGA رو برند اول خودم میدونم.

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
چرا Asus بیشتر طرفدار داره؟
توی ایران قیمتهاش 1000 برابر هست. قبل ازینکه 4670 بمیره قیمت اسوسش 120 هزارتومن بود (سفایرش 70 و یک وندور دیگه که یادم نیست 60 تومن بود).
نمایندگی "رسمی"ـیش یک 5450 مفتی رو 70 تومن توی پاچه ی ملت میکنه.
5770ـش زمانی که اومده بود هم اندازه ی کارتهای High-end بود.
تازه اینها ای ام دیش هست. ان ویدیاش فاجعه ست. 460ـش 500 تومن بود.

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
evga کیفیتش خوبه خنک کننده مدلclaafield هم عالیه.
دوستان اگه میشه دلیل هم بگن چون اگه از یه برند کارت دارن و مشکلی پیش نیومده دلیل بر خوبی اون برند نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر