بهترین شرکت بازی سازی و ناشر بازی از نظر شما

بهترین شرکت: از نظر ناشر و ساخت بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    34
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
به نظر من اکثر شرکتها بعد از طوفان نسل بعد یه تکونی به خود دادن بازیهای نو نواری برای عرضه در این نسل تدارک دیدن ولی در بین این شرکتها چندتا از اونها خیلی بهتر کار کردند :
1. Microsoft : به نظر من این شرکت تو این نسل واقعا نسبت به قبل سنگ تموم گذاشته و هر کاری تونسته واسه کنسولش کرده و نتیجه هم ساختن چندین بازی انحصاری جدید و زیبا
2. Ubisoft : این شرکت رو می توان یکی از موفق ترین شرکت Third Party نامید به دلیل تغییرهای اساسی در بیشتر بازیهای قدیمی خود مثل Splinter Cell ، Rainbow Six ، Ghost Recon و ... که باعث بالا رفتن کیفیت این بازیها شد و حتی فروش آنها رو بالا برد که نشان از خلاقیت و هوش سازندگان این شرکت دار و همچنین ساخت عنوانیهای جدید مثل Assassin's Creed ، Red Steel و ... از این شرکت باعث بالا رفتن چندین درصدی سود این شرکت شد .
3. Sony : سونی هم همانند مایکروسافت در این نسل سنگ تمام گذاشت با این تفاوت که در نسل گذشته هم از کنسول خود با بازیهای زیبا حمایت بسیاری کرد اما مایکروسافت به نظر من در نسل گذشته سعی و تلاش زیادی به خرج نداد (اونم میزینم به حساب تازه واردی ) . سونی نیز با بازیهای Resistance ، Lair ، ٌWarhawk نشان داد که همچنان درحال حمایت گسترده از کنسول خود هست .
4. Capcom : من به این شرکت واقعا ارادت خاصی دارم و این شرکت با ساخت چندین عنوان جدید مثل Lost Planet ، Dead Rising نشان داد که هنوز هم می تواند شاهکارهایی مثل Resident Evil و Devil May Cry خلق کند من به شخصه منتظر عرضه بزرگترین عنوان این شرکت Resident Evil 5 هستم خدا کپکام را از ما نگیرد آمین ! :biggrin1:

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
امین جون این Ea چیکار کرده که تونسته پوز بزنه؟!
Ea کارش اینه که شرکت بخره اونا هم بازیه بدرد نخور بسازن!
من منظورم اينكه EA تونست بعد از يه مدت طولاني انحصار گيم سازي رو از ژاپنيها در بيار و الان با توجه به آمار بزرگترين كمپاني بازي سازي غير ژاپني كه تونسته با بالاترين فروش گيماش، ركورد بزنه . در ضمن من گفتم اول با CAPCOM حال ميكنم تا EA !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
من منظورم اينكه EA تونست بعد از يه مدت طولاني انحصار گيم سازي رو از ژاپنيها در بيار و الان با توجه به آمار بزرگترين كمپاني بازي سازي غير ژاپني كه تونسته با بالاترين فروش گيماش، ركورد بزنه . در ضمن من گفتم اول با CAPCOM حال ميكنم تا EA !
رکورد زده؟;)
همش از صدقه سر sims داره مگه نه بازی دیگه ای نداره که درست و حسابی باشه!

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
بابا شما با فیفا حال نمیکنید ؟
این ساکر اشغاله من حالم ازش بهم میخوره

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
رکورد زده؟
همش از صدقه سر sims داره مگه نه بازی دیگه ای نداره که درست و حسابی باشه!

امبن جان عزيز من پيله كرديا داداش . من منظورم از ركورد آمار بالاي فروش گيماش بود در كل . آره اين sim مسخرش كه خوب تركوند كه مشترياشم دك و دختراي آمريكايي ، اروپايي بودن و هستن .
ولي اينم يادمون باشه كه سري NFS موقع launch خدايي خوب مي فروشه مثلا همين carbon يا most wanted چند هفته تو صدر جدول فروش بودن . يا اسپورتش كه رو دست ندار. كدوم كمپاني تونسته گيم اسپورت مثل ea بده بيرون ،حالا konami يه كارايي تو فوتبال كرد، اما عملا كسي نتونسته انحصار اسپورت براي خودش بزنه. منم با اين حرفت موافقم كه فروشش به خاطر تعدد كمپانيهاي زير مجموعشه ، اما قبول كنيم كه اونام جزويي از پيكره Electronic arts بحساب ميان ،مثل EA big يا EA canada يا EA 2k يا EA sport و...

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بابا شما با فیفا حال نمیکنید ؟
این ساکر اشغاله من حالم ازش بهم میخوره

تو بازی ساکر دوست نداری بقیه چه کنن ؟؟
همه بچه ها می دونن که کاملا Winning Eleven & PES Series از همه ی fifa ها سره
الان همه بچه ها Winning Eleven X شایدم بیشترشون داشته باشن اما Fifa رو کسی نداره یعنی من نشنیدم کسی بگه من دارم

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
علی جون بچه ها لطفا بحث کدوم بازی بهتره نه....!!! بحث کدوم ناشر و بازی ساز بهتره خوب:kiss:
chase.gif

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
به نظر من UBI و Capcom و EA (كه در حال حاضر بزرگترين ناشر بازي در جهانه) در چند سال اخير از بهترين منتشر كنندگان بازي هاي رايانه اي بوده اند;)

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
1.capcom
2.ubisoft
3.microsoft
4.ea
5.acvision
6.namco
7.konami
:biggrin1:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
فروش کمپانی یوبی سافت به مراتب بهتر از بقیه ناشر ها بوده البته Ea رو نباید فراموش کرد باید منتظر تابستون باشیم چون اکثر بازی ها اون موقع ریلیز میشن و وضع مالی ناشر ها مشخص میشه;)

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
فروش کمپانی یوبی سافت به مراتب بهتر از بقیه ناشر ها بوده البته Ea رو نباید فراموش کرد باید منتظر تابستون باشیم چون اکثر بازی ها اون موقع ریلیز میشن و وضع مالی ناشر ها مشخص میشه;)
البته به نظر من EA به دلیل اینکه بازیهای زیادی در اختیار داره و منتشر می کنه فروش خوبی داره وگرنه اگه نگان کنید اکثر بازیهای این شرکت کیفیت خوبی ندارن(به جز چند مورد ) به نظر من مهم اینه که با عنوانهای کم فروش خوبی داشته باشی که UBI خوب تونسته توی این نسل خودش رو بالا بکشه با چند عنوان ناب . :)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
ea یه sims بسشه که همیشه بالای جدول گلزنانه:biggrin1:;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر