بهترین تلویزیونهای hd سال 2011 دنیا (تا به این لحظه)

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
بهترین hdtv:
1.Panasonic VIERA TC-P55VT30 55" 3D Plasma TV
2.Samsung PN59D7000 59" 3D Plasma TV
3.Panasonic VIERA TC-P50ST30 50" 3D Plasma TV
4.Vizio XVT553SV 55" LCD TV
5.Samsung UN55D6400 55-Inch 1080p 120Hz 3D LED HDTV

http://www.bestcovery.com/best-hdtv-overall

بهترین hdtv برای دیدن ورزش:
1.Panasonic VIERA TC-P65VT30 65" 3D Plasma TV
2.Samsung PN64D7000 64" 3D Plasma TV
3.Panasonic VIERA TC-P65ST30 65" 3D Plasma TV
4.Vizio XVT553SV 55" LCD TV
5.Samsung UN55D8000 55" 3D LED TV

بهترین hdtv با کمترین قیمت:
1.Samsung PN42C450 42" Plasma TV
2.Samsung LN40C630 40" LCD TV
3.Panasonic VIERA TC-P50C2 50" Plasma TV
4.Toshiba 46XV645U 46" LCD TV
5.Panasonic TC-L32X2 32" LCD TV

http://www.bestcovery.com/best-budget-hdtv

بهترین hdtv 32 اینچ:
Samsung LN32D550 32" LCD TV
Vizio RazorLED XVT323SV 32" LED TV
Samsung UN32D4000 32" LED TV
Panasonic Viera TC-L32C3 32" LCD TV
Samsung LN32D450 32" LCD TV

http://www.bestcovery.com/best-32-inch-lcd-tv

بهترین hdtv از نظر کیفیت تصویر در سایت cnet:
پلاسمای Panasonic TC-PVT30 series

پلاسمای Samsung PND8000 series

پلاسمای Panasonic TC-PST30 series

پلاسمای Panasonic TC-PGT30 series

LG Infinia 47LW5600

http://reviews.cnet.com/best-hdtvs/

بهترین hdtv از نظر cnet اروپا:
Panasonic Viera TX-P42VT30B review

Panasonic Viera GT30 (TX-P46GT30B) review

Samsung D8000 (UE55D8000) review

Samsung D7000 (UE46D7000) review

Panasonic Viera VT20 (TX-P46VT20) review

Panasonic Viera D25 (TX-L42D25B) review

Panasonic Viera V20 (TX-P42V20B) review

Samsung D6530 (UE40D6530) review

Sony Bravia CX523 (KDL-40CX523) review

Panasonic Viera E30 (TX-L42E30B) review

http://reviews.cnet.co.uk/browse/rating/tvs/n-6kd/

بهترین hdtv از نظر کیفیت تصویر از سایت hdtv test:
Panasonic TX-P50VT30
Panasonic TX-P50VT20
Panasonic GT30
Panasonic G30
Samsung C580 LCD
Toshiba 40RV753

http://www.hdtvtest.co.uk/

بهترین hdtv از نظر flatpanels hd:

Panasonic VT30

Panasonic GT30

http://www.flatpanelshd.com/focus.php?subaction=showfull&id=1229335089

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ایول Panasonic!!!!

ایول پاناسونیک!؟؟؟؟ یا ایول سامسونگ؟
پاناسونیک که الان 10 ساله همیشه تو لیست بهترینها هست این سامسونگه که تا 4-5 سال پیش تو لیست 20 تای اولم نبود الان همه شرکت ژاپنیارو کنار زده اومده جزو 5 تای اول الان بهتره بگیم دوتای اول همینطوری پیش بره یکی دو سال دیگه پاناسونیکم میزنه میشه اول.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سونی کو قبول نیست:d
سونی که بره به درک جدیداً تمام محصولاتش داره بی کیفیت میشه ما هر چی از این سونی خریدیم ما رو نا امید کرده از وسایل کامپیوتریش تا لوازم خانگی البته اینم بگم قبلاً آخرته برند بود اما الان ترکیده:d
من فکر نمی کردم پاناسونیک اینجوری ترکونده باشه ولی در هر حال الان هر چیزی هم بخوام بخرم میگم فقط سامسونگ>:d<(من نمایندگی ندارما نگید داره تبلیغ میکنه:d)

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
سونی که بره به درک جدیداً تمام محصولاتش داره بی کیفیت میشه ما هر چی از این سونی خریدیم ما رو نا امید کرده از وسایل کامپیوتریش تا لوازم خانگی البته اینم بگم قبلاً آخرته برند بود اما الان ترکیده:d
من فکر نمی کردم پاناسونیک اینجوری ترکونده باشه ولی در هر حال الان هر چیزی هم بخوام بخرم میگم فقط سامسونگ>:d<(من نمایندگی ندارما نگید داره تبلیغ میکنه:d)
به نظر من اول ایول پلاسما و بعد پاناسونیک:d (متاسفانه تو ایران تصور میشه تکنولوژی PLASMA قدیمیه و بدرد نمی خوره ولی چند ساله که نه LCD و نه LED به گردش نرسیده)

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
پاناسونیک ۶-۷ ساله داره همیشه اول میشه و پادشاه دنیای تصویره

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,625
نام
alireza
سلام خدمت اساتید گل.....میدونم اینجا جای این سوال نیست
1)آخر نفهمیدیم که کیفییت پلاسما تو نور مثل lcd یا led هست یا نه؟( چون تمام تست ها رو جای که نور کم باشه انجام میدن)
2)مشکلی که پلاسما ها داشتن وقتی که تصویر ثابت میموند ...کیفییتش بهم میریخت ویا اون تصویر ثابت میموند پشت تصویر حل شد؟
ممنون

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
سلام خدمت اساتید گل.....میدونم اینجا جای این سوال نیست
1)آخر نفهمیدیم که کیفییت پلاسما تو نور مثل lcd یا led هست یا نه؟( چون تمام تست ها رو جای که نور کم باشه انجام میدن)
2)مشکلی که پلاسما ها داشتن وقتی که تصویر ثابت میموند ...کیفییتش بهم میریخت ویا اون تصویر ثابت میموند پشت تصویر حل شد؟
ممنون
پلاسما ها دیگه خیلی از مشکلات قدیم رو ندارن مثل کیفیت تو نور زیاد یا ثابت موندن تصویر

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
بهترین tv ها باسه بازیم همین پلاسماهای پاناسونیک هستش چون اولا همه 600hz به بالا هستن ثانیا

کنتراستاشون بالا و رنگاشون بسیار گرم و طبیعین!

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
من الان P50VT20 پاناسونیک دارم.در این حد بگم وقتی میشینم پای لپتاپ یا یه LCD عادی واقعا احساس میکنم تصویر مرده و اون زندگی و کیفیت TV رو نداره.
تنها بدی پلاسما مشکل اثر گذاری تصویره.یعنی مثلا یه بار 2 ساعت TV روشن بود و داشت یه تصویر ثابت نمایش میداد.بعدش که تصویر عوض شد هاله ای از تصویر قبلی تا حدود 5 دیقه تو تصاویر بعدی هم دیده میشد.البته در عمل بعیده 2 ساعت TV یه تصویر خاص نمایش بده.
نکته مهمی که راجع به پانا هست اینه که در چند سال اخیر تونسته از متخصصین شرکت های دیگه هم در کارش استفاده کنه.مثل استخدام کارمندان یک قسمت تعطیل شده از شرکت سونی و یا استخدام متخصصان قسمت تلوزیون شرکت Pionner (که برند Kuro رو میزد).

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
من الان P50VT20 پاناسونیک دارم.در این حد بگم وقتی میشینم پای لپتاپ یا یه LCD عادی واقعا احساس میکنم تصویر مرده و اون زندگی و کیفیت TV رو نداره.
تنها بدی پلاسما مشکل اثر گذاری تصویره.یعنی مثلا یه بار 2 ساعت TV روشن بود و داشت یه تصویر ثابت نمایش میداد.بعدش که تصویر عوض شد هاله ای از تصویر قبلی تا حدود 5 دیقه تو تصاویر بعدی هم دیده میشد.البته در عمل بعیده 2 ساعت TV یه تصویر خاص نمایش بده.
نکته مهمی که راجع به پانا هست اینه که در چند سال اخیر تونسته از متخصصین شرکت های دیگه هم در کارش استفاده کنه.مثل استخدام کارمندان یک قسمت تعطیل شده از شرکت سونی و یا استخدام متخصصان قسمت تلوزیون شرکت Pionner (که برند Kuro رو میزد).

هنوز که هنوزه بعد از سال 2007 هنوز panasonic vt30 نتونسته به pionerr elite kuro pro 111fd برسه.هنوز بالاترین interfield contrast رو داره.

البته پاناسونیک چون تکنولوژی پایونییر رو در اختیار داشته عامدانه tv برتر نزده لاقل در این زمینه.چیزی که حتی در فروم های خارجی هم مطرحه پاناسونیک پادشاه تصاویر متحرکه.اون زمان هم با خرید تکنولوژی کیورو دیگه شد ابر قدرت عرصه hd tv لاقل از نظر کیفیت.

• Like
Reactions: DieDie

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
هنوز که هنوزه بعد از سال 2007 هنوز panasonic vt30 نتونسته به pionerr elite kuro pro 111fd برسه.هنوز بالاترین interfield contrast رو داره.

البته پاناسونیک چون تکنولوژی پایونییر رو در اختیار داشته عامدانه tv برتر نزده لاقل در این زمینه.چیزی که حتی در فروم های خارجی هم مطرحه پاناسونیک پادشاه تصاویر متحرکه.اون زمان هم با خرید تکنولوژی کیورو دیگه شد ابر قدرت عرصه hd tv لاقل از نظر کیفیت.

قبل از اون دو سالی که نسل 8 و 9 پایونیر kuro بهترین hdtv بشه پاناسونیک بیشتر مواقع برند اول hdtv بود یعنی زیاد ربطی به خریدن تکنولوژی kuro نداره قبل از اونم برند شاخی بود یه چیز دیگه اینکه قیمت پایونیر 111 خیلی بالاس پاناسونیک چندبار گفته فعلا تمرکزش روی مدلای با قیمت متوسط هست چون پایونیر الایت تو ساختش از مواد گرون و طلا استفاده شده که درصد خطارو خیلی میاره پائین واسه همین دقتش خیلی بالاس یه چیز دیگه اینکه تو الایت از اکسید منیزیم روی شیشه استفاده شده که میگن تولیدش خیلی گرون تموم میشه واسه همین هزینه کمر شکنش بوده که پایونیر تولیدشو متوقف کرد چون صرف نداشته ولی پاناسونیک چون خودش خط تولید ماژول و قطعه داره میتونه به صرفه تولید کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر