بهترين بازی گرافيکی از ديدگاه شما؟

بهترين بازی گرافيکی از ديدگاه شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    114

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
به نظر من تا الان بهترین بازی از نظر گرافیک بی شک بازی Virtua Tennis 3 بوده . بعد از اون هم بازی GRAW 2 که روی نورپردازی و افکتهای بازی فوق العاده کار شده .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
graw 2 از لحاظ تكستور مفت نمي ارزه پس هيچي بنداز دور اما از لحاظ hdr/انفجار بالاترين بي شك بدوووووووووووووووووون ترديد.اما gears of war مرحله ي جنگل رو دست هر چي بازي بلند شده
we waiting for unreal 2007 and halo3 and gear of war 2 with unreal engine 4:eek:

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
البت اگه بتونی نظر سنجی رو تغییر بدی the darkness رو بذاری خوب میشه که فکر نکنم بشه چون واقعا یک چیز هیولا یی میباشد از لحاظ گرافیک.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
شرط ميبندم تعداد كميتون fight night round 3 رو بازي كرده باشين.
به نظر من بهترين گرافيك رو داره و بعد از اون gears of war و بعد از اون dead rising.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
بنده هم بالاترين گرافيكي كه ديدم مربوط ميشه به GRAW2 و اون مرحله كه كلاه كاپيتان اسكات از سرش جدا ميشه و تصوير نويز داره واي اون صحنه:eek:
البته FNR3 و GOW و جديدا هم Darkness در نوع خودشون عالي هستند

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
فقط لاست پلنت.واقعا من که با گرافیکش خیلی حال کرد مخصوصا انفجار ها که گرز اف وار رو درسته قورت میده.ولی گیم پلیش باعث میشه که در حین بازی جز فحش دادن به کپکام کار دیگه ای نکنید اخه بالا سرتو نمیتونی نشونه بگیری:mad:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
به ترتيب اينا :
1. Gears of War
2. GRAW2
3. The Darknes
4. DiRT
5. Night Fight Round 3
ولي....
اگه Halo3 بياد ميزنه رو دسته همه ي بازي ها (هم گرافيك هم گيم پلي)

x360-ps3-ps2

کاربر سایت
May 11, 2007
102
به نظر من تا الان بهترین بازی از نظر گرافیک بی شک بازی Virtua Tennis 3 بوده . بعد از اون هم بازی GRAW 2 که روی نورپردازی و افکتهای بازی فوق العاده کار شده .
آخه يك بازي تنيس حجمي ميگيره كه ميگي گرافيكش خوبه فوقش 1 گيگ باشه پس چي من يه بازي تنيس رو pc دارم 1مگ با گرافيك باور نكردني!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
به نظر من گرافیک gears of war تکنیکی بود و تکنیک را کسایی که با ***** آشنا باشن میدونن ولی در کل gears of war اول2 gow دوم (واقعا انفجار آخرشه و هیچی رو دسش نیست)
lost planetسوم که واقعا آخر برنامه نویسی بود این همه برف و موجود در یک لحظه بون یک لحظه افت فریم در رابطه با تنیس هم الکی اصلا هم گرافیک نداری اگر گرافیک داشت برای یک بازی که چهار تا کار بیشتر توش نمیشه انجام داد باید یک کاری میکردن حداقل طرف 6 متر میپره روی زمین خاکی یک زخمی بر می داشت

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
البته اينرو هم بگم بازيهايی که تو يه قسمت محدود میشه يا محيط دورو ورش بستست مصلماً گرافيکش
بايد بالا باشه...ولی بازی مثل graw 2 با اون فضای باز و ديد وسيع ، داشتن يه همچين گرافيکی
واقعاً تحسين برانگيزه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر