بهترين بازي استراتژي از نظر شما

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
Desperados - Wanted: Dead or Alive تو قديميا و Company Of Heroes از جديدا تو بازي هاي استراتزي باحالند، مخصوصاً دسپرادوس که مراحل يکي از يکي قشنگ تر بودند

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
ولی فکر کنم Warcraft بازی خوش شانسی بوده که انقدر الکی معروف شده :eek:
واقعا چی با خودت فکر کردی این حرفو زدی؟
وارکرفت الکی معروف شده؟!!:mad:
شما مرحله های وارکرفت رو تا آخر رفتی اینو میگی؟
این بازی یکی از شاهکارهای ماندگار بازیهای کامپیوتری است.

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
StrongeHold و WarCraft و Final Fantasy بهترین ها بودند
اما General بهترینش بود و Age Of Mythology
راستی Age Of Empire رو من تا 2 ش دوست داشتم اما موقعی که توی 3 ش پرشین نداشت دیگه بازی نکردم:mad:

prince_666

کاربر سایت
Jul 7, 2008
42
نام
محسن
از نظر من بهترین lord of the rings بود چون حدود 1سال و نیم وقتمو سر این بازی صرف کردم هر دفعه که بازی می کردم یه چیزه جدید یاد میگرفتم
و بعد این وارکرفت هست که تازه با تعاریف بچه ها خریدم این هم خوب بود ولی از استرانگ بدم میاد نمیدونم چرا
در کل بازیه استراتژی فقط سلیقه ای هست

DALT0N

کاربر سایت
Jun 30, 2008
6
بازي DESPERADOS1 كه دنيايي واسه خودش داشت همه چيش عالي بود داستان ..موزيك ..گرافيك ..گيم پلي.. يه بازي بي نظير وفراموش نشدنيه
مخصوصا فارسيش خيليارو ميشناسم كه هر چند وقت يه بار نصبش ميكنن و دوباره تا اخرش ميرن گرافيكه بازي حتي الانم قشنگه يكي از بازيهايه موندگاره
بازي GENERALS 1&2 هم كه عالي بود هنوز هيچ بازي تو سبكه اون نيومده كاش شماره 3 اينجوري نبود و همون سبكه قبليشو ادامه ميداد
بازي stronghold crusader هم خيلي قشنگ بود نواوري داشت

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
در بازیهای قدیمی rise of nations تحول عظیمی بود که باعث تقلید سایر بازیها از این روش شد. مثلا چوب بری!!!!!
در بازیهای جدید هم world in conflict عالی بود. هم از نظر داستان هم گرافیک. و یک سر و گردن از c&c بالاتر هست.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
فقط Company Of Heroes با اینکه اولش یک مقدار سخته و برای من که عشق Generals بودم حتی مسخره بنظر میومد ولی بعد یه مدت بازی کردن 100 درصد عاشقش میشین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر