بن کنسول و اکانت (سری اس + راهنمایی)

سلام و درود به دوستان . متاسفانه یک مورد بنِ عجیب برای من پیش اومده , میخواستم ببینم دوستی تجربه ی مشابهی داشته که راهنماییم کنه یا خیر

دیشب وقتی کنسول رو روشن کردم و خواستم با اکانت شخصی خودم لاگین کنم با چنین صفحه ی روبرو شدم(فایل عکس الحاق شده)
خوب چیزی که مشخصه کنسول و اکانت به مدل زمان های گفته شده (کنسول 1 ماه و اکانت سه تا 14روز) از طرفه مایکروسافت بن شده .
وقتی وارد سایت مایکروسافت شدم با این متن :
Enforcement details:This account participated in fraudulent activity. This may include transferring content licenses for fraudulent purposes, repeatedly attempting to acquire unauthorized refunds from Microsoft Support or financial institutions, asking for or sharing an account's email and password, attempting to illegitimately acquire or use prepaid codes, using glitches or exploits for financial gain, or other attempts to defraud Microsoft.
و وقتی درخواست رسیدگی به شکایت یا دلیل بیشتر رو خواستم . بهم اعلام کردن شما به دلیل درخواست های مکرر برای ریفانده غیر ممکن و گرفتن وقته بخش ساپورت مایکروسافت .این اتفاق براتون افتاده
لازمه این رو هم بگم که روی کنسول یک اکانت اشتراکی آلتیمیت گیم پس (خریداری شده از چنل های تلگرام) سه ماه فعال هستش + تنها خریدی رو هم که من انجام دادم باز از همون چنل های تلگرامی بسته ی آلتیمیت فورزا بوده که به صورت گیفت کد بهم دادن و وارد کنسول کردم .
نه هیچ پرداخت مستقیمی صورت گرفته , نه هیچ درخواستی بنا بر ریفاند! حتی برای یکبار توسط شخص من و آی دی من صورت نگرفته!

هدف از ایجاده این گفتگو هم این بود که ببینم دوستی به تازگی یا در گذشته به طور خواسته یا ناخواسته چنین مورد مشابهی رو تجربه کرده ؟
مثلا با خرید گیم پس اشتراکی چنین اتفاقی افتاده باشه , یا وقتی کدی رو خریداری کرده ... ؟
در حال حاظر هم دارم تلاش میکنم تا از بخش ساپورت مایکروسافت متوجه بشم تاریخ این اتفاق کی و چطور بوده... شاید دونستن تاریخه این درخواست های مکرر مشخص کنه چه اتفاقی افتاده
ممنون از صبوری و وقتتون

Attachments

• photo_۲۰۲۱-۰۵-۰۵_۰۲-۱۴-۴۶.jpg
    photo_۲۰۲۱-۰۵-۰۵_۰۲-۱۴-۴۶.jpg
    177 KB · مشاهده: 205
آخرین ویرایش:

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
690
شرکت های آمریکایی مثل مایکروسافت و اپل
قوانین سختگیرانه ای دارن متاسفانه،البته امنیتشون برای کاربر عادی خیلی زیاده
مثل سونی نیست که سال ۲۰۱۱(دقیقش یادم نی) اطلاعات تمام کاربران psn هک و منتشر شد
اطلاعات كارت بانكي شون سرقت شد و حسابشون خالي شد

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
خوب این dns ها که هیچ کدوم کار نمیکنن یا قطعی و وصلی دارن .من الان قند شکن روی مودمم ست کردم و راحت وصل میشم بدون dns ولی مشکلی که دارم اینه که خانمم وقتی میخواد بابرنامه آموزش مجازی پسرم کار کنه وصل نمیشه چون که شبکه شاد داخلی هست و مجبور هستم قند شکن را از روی تنظیمات مودم بردارم که قطع کردن و وصل کردن های مکرر اونم از تو تنظیمات مودم روی اعصاب هست .میخواستم. بدون کسی dns درست و حسابی داره که کار کنه بدون مشکل؟

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
خوب این dns ها که هیچ کدوم کار نمیکنن یا قطعی و وصلی دارن .من الان قند شکن روی مودمم ست کردم و راحت وصل میشم بدون dns ولی مشکلی که دارم اینه که خانمم وقتی میخواد بابرنامه آموزش مجازی پسرم کار کنه وصل نمیشه چون که شبکه شاد داخلی هست و مجبور هستم قند شکن را از روی تنظیمات مودم بردارم که قطع کردن و وصل کردن های مکرر اونم از تو تنظیمات مودم روی اعصاب هست .میخواستم. بدون کسی dns درست و حسابی داره که کار کنه بدون مشکل؟
دوست عزیز می تونی از یک روتر استفاده کنی و یه وای فای بدون وی پی ان و یه وای فای با وی پی ان درست کنی و خودت رو خلاص کنی. روترهای میکروتیک حتی اونایی که حدود یک میلیون قیمتشونه این قابلیت رو دارن. تنظیمات روتر نیاز به آموزش داره اما توی اینترنت هست.

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
دوست عزیز می تونی از یک روتر استفاده کنی و یه وای فای بدون وی پی ان و یه وای فای با وی پی ان درست کنی و خودت رو خلاص کنی. روترهای میکروتیک حتی اونایی که حدود یک میلیون قیمتشونه این قابلیت رو دارن. تنظیمات روتر نیاز به آموزش داره اما توی اینترنت هست.
اون وی پی ان خودش قطع و وصلی داره
حتی اگه اکانت open vpn و PPTP/L2TP و بخواییم او tunnel استفاده کنیم باز هم با ف**لترینگ شدیدی که اعمال میکنن سرور ها بعد از یه مدت قطع میشن

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
اوه اوه! اینجا چقدر بحثُ جدل شکل گرفتُ ما ازش بی خبر بودیم :D قشنگ نیم ساعتی داشتم مطالب رو میخوندم , دمتون گرم
یک چیزی که دیدم چندتا از دوستان پرسیده بودن این بود که DNS مشکل بن شدن برای کنسول ایجاد میکنه ؟
باید بگم اصلا! میشه گفت احتمال بن شدن بخاطر تغییر IP صفر هستش . چون یادمه اون زمان که ما مکاتبه کردیم , فرمی که به ما دادن نوشته شده بود تغییر در IP یا DNS اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه . چون گفته بودیم این کنسول داخل ایرانه و از DNS استفاده میکنه . حالا اینکه سرویس دهنده ی مثل شکن بیاد از اون IP که به کاربرها میده , سو استفاده کنه و چهارتا حرکت خلاف بزنه رو نمیدونم! اما تو قوانین نوشته شده بود که هیچ مشکلی بابت استفاده از DNS وجود نداره .

دو اینکه آقا چرا خیلی از دوستان روزه شک دار میگیرن ؟ سه ماه سه ماه / یک ماه یک ماه علاوه بر خطراتی که میتونه برای اکانت و کنسول شما تو مملکت ما ( با توجه به شرایط فروششون) داشته باشه , نسبت به آلتیمیت یک ساله گرون تر هم میوفته! من چندماه پیش همینجا گفتم , یک کُد گلد یک ساله خریدم و با پرداخت یک دلار توسط سایت مایکروسافت اون رو تبدیل کردم به آلتیمیت گیم پس یک ساله . این آفر برای سایت خود مایکروسافته . شما میتونین تا 36 ماه هم تو اکانتتون شارژ کنید و بعد با پرداخت یک دلار گیم پس آلتیمیت بگیرید (اگر ترس از اینترنت ملی و این حرفا نبود خودم 36 ماهه شارژ میکردم) چی دیگه از این بهتر و امن تر ؟ تازه من چون از شرایط یک دلاری اکانتم هم استفاده نکرده بودم . 16 ماه اکانتم شارژ شد :D همونم با یکی از دوستان Share کردیم / نصف نصف پولش رو دادیم .

پولی که شما بابت شارژ گلد یک ساله می دید = 60$ برای یک سال
پولی که شما بابت سه سال اشتراک گلد پرداخت می کنید = 180$ برای سه سال
پولی که شما باید بابت شارژ سالیانه قانونی (15$ هر ماه) گیم پس آلتیمیت بدین = 180$ دلار برای یک سال
پولی که شما اگر بخواید سه سال گیم پس 15$ دلاری بخرید = 539.64$ برای سه سال

حالا پولی که شما سیو کردید اگر سه ساله گلد رو بخرید و با یک دلار تبدیلش کنید به آلتیمیت گیم پس = 360$ !!

یعنی سه سال اشتراک همچین سرویس خفنی 181$ برای شما ارزش نداره ؟ تازه میگم شما میتونین همون رو هم با دوست صمیمیتون نصف نصف پرداخت کنید
کمتر از سه دلار ماهیانه میوفته نفری! 2.5 دلار حدودا :D الان یک وعده با دوستت بری بیرون فلافل با دوغ بزنین بیشتر از 3 دلار میشه :))
اگر واقعا شرایطش رو دارید همینکار رو انجام بدین . من لینک تمام نکاتش که تو ردیت گفته شده رو هم اینجا میزارم , بدون شک امن ترین مسیر و بصرفه ترین مسیر همینه / هیچ دوشواری هم نداره

توضیحات و نکات تبدیل گلد به آلتیمیت

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
حتی اگه اکانت open vpn و PPTP/L2TP و بخواییم او tunnel استفاده کنیم باز هم با ف**لترینگ شدیدی که اعمال میکنن سرور ها بعد از یه مدت قطع میشن
اگر قند شکنت درست و حسابی باشه قطعی نداره من اکانت اورجینال ۲ ساله قند شکن نورد خریدم مثل کره و مربا کار میکنه ولی مشکل همین قطع و وصل کردن دستی اون هست که روی مخ هست .

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
690
WireGuard اصلا قطعي نداره ولي پروتكل هاي بقيه قطعي دارن
pptp هنوز وجود داره? فكر كردم منقرض شده باشه چون اصلا امنيت نداره

• Like
Reactions: all4u

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
منم تازه کنسول گرفتم .بیشتر هم به خاطر گیم پس و قیمت مناسبش تو این چنل های تلگرامی.من با یکیشون صحبت کردم گفتن که اکانت ها با مستر کارت قانونی خریداری شدن.اعتمادی هست ؟
این تاپیک رو خوندم تو دلم خالی شده :D
یه سوال دیگه اینکه من یه دوست تو us دارم اگه بخوام به همون روش گلد و التیمت بخره چجوری باید انجام بشه

آخرین ویرایش:

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
منم تازه کنسول گرفتم .بیشتر هم به خاطر گیم پس و قیمت مناسبش تو این چنل های تلگرامی.من با یکیشون صحبت کردم گفتن که اکانت ها با مستر کارت قانونی خریداری شدن.اعتمادی هست ؟
این تاپیک رو خوندم تو دلم خالی شده :D
یه سوال دیگه اینکه من یه دوست تو us دارم اگه بخوام به همون روش گلد و التیمت بخره چجوری باید انجام بشه
من خودم به هیچ کانال و سایتی اطمینان ندارم .گیفت کارت را برام برادرم از سایت آمازون آلمان خرید فرستاد .اگر کسی داری خارج ایران بگو برات بگیرن حتی اگر هم گرونتر دربیاد بازم به ریسکش نمیرزه یعنی بن شدن یه کنسول ۲۰ میلیونی شوخی نیست.
بگو برات ۱ گیفت کارت ۱ ساله گلد بگیره و یک گیفت کارت التیمیت ۱ ماهه اول گیفت ۱ ساله فعال کن و بعدش ۱ ماهه روی هم ۱۳ ماه شارژ میشه.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,215
نام
هادی
من خودم به هیچ کانال و سایتی اطمینان ندارم .گیفت کارت را برام برادرم از سایت آمازون آلمان خرید فرستاد .اگر کسی داری خارج ایران بگو برات بگیرن حتی اگر هم گرونتر دربیاد بازم به ریسکش نمیرزه یعنی بن شدن یه کنسول ۲۰ میلیونی شوخی نیست.
بگو برات ۱ گیفت کارت ۱ ساله گلد بگیره و یک گیفت کارت التیمیت ۱ ماهه اول گیفت ۱ ساله فعال کن و بعدش ۱ ماهه روی هم ۱۳ ماه شارژ میشه.
فکر کن یه درصد داداشت ازت پول بگیره :Cheesygrin: :p

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
ممنون از راهنمایی .
دوستم از سایت خود مایکروسافت باید بگیره درسته؟
و اینکه اکانت منم باید آمریکا باشه یا فرقی نمیکنه؟

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
ممنون از راهنمایی .
دوستم از سایت خود مایکروسافت باید بگیره درسته؟
و اینکه اکانت منم باید آمریکا باشه یا فرقی نمیکنه؟
نیاز نیست از سایت مایکروسافت بگیره .بگید از آمازون ۲ عدد گیفت کارت براتون بگیره ۱ عدد گیفت کارت گلد لایو ۱ ساله و ۱ عدد التیمیت ۱ ماه .کدها به ترتیب اول گلد و بعد التیمیت وارد کنید .
اکانت هم باید مربوط به ریجنی باشه که گیفت کارت از اون کشور خریدید .بله باید اکانت و ریجن آمریکا باشه

• Like
Reactions: dr.ice

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
فکر کن یه درصد داداشت ازت پول بگیره :Cheesygrin: :p
نه بابا گرفت اول اینجا معادل یورو به تومان ریختم به حساب بانکیش رسیدش فرستادم بعد برام خرید .😁 و در ضمن تمام کارهای بانکی و امور اداریش اینجا من براش انجام میدم تو این زمانه کسی برای رضا خدا موش نمیگیره .
فقط یه اکانت قند شکن ۲ ساله نورد برام هدیه خرید😁

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر