بلیزارد: دیابلو 3 مناسب کنسولها است!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
d3.jpg

سلام.

آقای جیسون بندر (Jason Bender) سرپرست ساخت بازی دیابلو 3 به VG247 گفت: "من فکر میکنم که دیابلو 3 هم برای کنسولها مناسب است".
" بدیهی است که ما بر روی نسخه PC کار می کنیم، این چیزی است که در مورد دیابلو زیاد مطرح شده است".

همچنین ایشان عنوان کرده اند: " ما بر روی این موضوع فکر می کنیم و مطمئن هستیم که همه دوست داریم این بازی را بر روی کنسول هم تجربه کنیم." ما فعلا بر روی آنچه که در مقابل ما است تمرکز کرده ایم (منظورش ساخت بازی واسه PC هست). چه کسی از آینده خبر دارد؟ گفتن این موضوع سخت است (منظور موضوع ساخت بازی واسه کنسولها)."

نسخه اول بازی دیابلو در سال 1998 توسط EA بر روی کنسول PS One عرضه شد اما دیابلو 2 هرگز بر روی کنسولها عرضه نشد.

صحبتهای آقای Jason Bender و Christian Lichtner را می توانید از اینجا مطالعه کنید.

در حال حاضر دیابلو 3 زمان مشخصی برای عرضه ندارد. این بازی عنوان انحصاری PC است.

Source

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,327
نام
امیر حسین
برای PC شاید 2-3 سال دیگه بیاد!
اگر برای کنسول ها هم بخواند پورت کنند احتمالا یکی دو سالی بعد میاد :d ولی استقبال میکنیم! :d

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
برای PC شاید 2-3 سال دیگه بیاد!
اگر برای کنسول ها هم بخواند پورت کنند احتمالا یکی دو سالی بعد میاد :d ولی استقبال میکنیم! :d
مگه Duke این همه تاخیر داشته باشه؟؟

تاریخ عرضه که معلوم نیست ولی حداکثر 2 سال دیگه:d

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
اصلا بحث خیانت در میون نیست دوستان !

تفاوت شرکت هایی مثل والو و بلیزارد با بقیه اینه که انتشار بازی هاشون برای کنسول ها لطمه ای به پلاتفورم اصلی نمیزنه ! همونطور که HL ها برای کنسول منتشر شدن + Diablo یا حتی عنوانی مثل Starcraft برای n64 ولی در عمل ما شاهد هیچ افت کیفیتی نیستیم ! و با امر خیلی جدید و عجیبی هم طرف نیستیم !
انتشار diablo III برای کنسول ها معنی پدیده ی منحوس کنسولازیسون مشابه UT III رو نمیده!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
ای آقا ... !
این همه به کنسولی جماعت خیانت شده یه بازی(...) - بیخیال :D - که اونم شــــــــــــــــاید بخواد رو کنسول بیاد برادران PC gamer احساس Taking lives بهشون دست میده ؟!
تازه نمیخوایم بازی کنیم ! میخوایم CG ببینیم ...
یعنی دیابلو بازی کردن فقط ارزشش به CG هاش هست و خود بازی بی ارزشه؟:((
والا من هرچی میگم تنها و تنها نظر خودمه وحید جون ، به نظر من آره :D
نچسبن بازیای بلیزارد ...
دوستان منو چه به PC Gaming ؟:D
ببخشید وارد شدیم ، بای تاپیک ... :D

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ای آقا ... !
این همه به کنسولی جماعت خیانت شده یه بازی(...) - بیخیال :D - که اونم شــــــــــــــــاید بخواد رو کنسول بیاد برادران PC gamer احساس Taking lives بهشون دست میده ؟!
تازه نمیخوایم بازی کنیم ! میخوایم CG ببینیم ...
کیوونن داری به ابهت بچه های بلیزارد و دیابلو توهین میکنی. :d
یعنی دیابلو بازی کردن فقط ارزشش به CG هاش هست و خود بازی بی ارزشه؟:((

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,243
نام
محمد
به خاطر سیستم battle.net ورژن جدید اگه دیابلو واسه کنسول ها اومد من سرم رو میدم.در ضمن در مورد cg cinematic هم بگم که من 3 نفر رو میشناسم که اصلا از بازی های استراتژیک و کلا سبک بازی های بلیزارد خوششون نمیاد.از دوستام هستن ولی واسه دیدن CG های شرکت بلیزارد سرو دست میشکنن کلا همه اینو میدونن بلیزارد خدای CG هست جدید ترین شاهکارشم تریلر Cataclysm هست . در کل بازی های جدید بلیزارد بر مبنای سیستم battle.net کار میکنن و اومدن این بازی ها روی کنسول از نظر من امکان نداره اگه خیلی منتظر یه بازی بلیزاردی روی کنسول هستین باید منتظر یه ip یا گیم جدید باشین که اونم جزو محالاته از نظر من

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
اصلا بحث خیانت در میون نیست دوستان !

تفاوت شرکت هایی مثل والو و بلیزارد با بقیه اینه که انتشار بازی هاشون برای کنسول ها لطمه ای به پلاتفورم اصلی نمیزنه ! همونطور که HL ها برای کنسول منتشر شدن + Diablo یا حتی عنوانی مثل Starcraft برای n64 ولی در عمل ما شاهد هیچ افت کیفیتی نیستیم ! و با امر خیلی جدید و عجیبی هم طرف نیستیم !
انتشار diablo III برای کنسول ها معنی پدیده ی منحوس کنسولازیسون مشابه UT III رو نمیده!
starcraft نینتندو 64 که فاجعه به تمام معنا بود...به همراه Doom 64 بدترین بازی هایی بودن که رو نینتندو 64 بازی کردم...
کلا بازی هایی مثل starcraft و civilization و diablo با کنسول جور در نمیان...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به نظر من فقط هزینه الکی می کنه اگه بخواد روی کنسولا بده
هیچ موقع این مدل بازیا روی کنسولا جواب نداده
نهایتش یه پورت ضعیف و مزخرف که هیچ کس طرفش نمی ره نمونش شماره اول dragon age
اصلا به قولی کنسولو چه به دیابلو!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟