بر گزاری مسابقات (psp )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
دعوت رسمی

پس به این ترتیب از تمامی اعضای سایت بازی سنتر و مهمانان عزیز و به طور ویژه از مدیران محترم دعوت به عمل می آید تا در روز جمعه 26/5/1386 ساعت 10 صبح در محل پارک لاله ( بالاتر از میدان انقلاب) و در کنار مجسمه ابو ریحان با psp های خود حضور به هم رسانید تا رقابتی دوستانه و گفت و گویی صمیمی با هم داشته باشیم.

بازی ها: pes 2007 - burnout: legend

چند نکته: دوستانی که تشریف می آورند حتما از قبل بازی ها رو تست کرده باشند تا اونجا با مشکل مواجه نشیم.
psp های خودتون رو حتما تا آخر شارژ کنید چون بازی وایرلس باطری زیاد مصرف میکند.
کسانی که لوازم جانبی خاصی مثل دوربین یا gps دارن میتونن بیارن یه نگاهی بندازیم.
و آخرین نکته: داشتن رضایت نامه از پدر و یا مادر و یا کلانتری محل الزامی است!!!! (شوخی)

در مجموع هر چه تعداد بچه ها بیشتر بشه بهتر میشه و این مسابقات ادامه پیدا میکنه.....
پس منتظر شما هستیم.....

لطفا از این به بعد درباره اینکه بازی چی باشه و کجا و چه ساعتی بحث نکنید و فقط آمادگی خود را اعلام کنید.

با تشکر از:ehsanslipknot - a_mehrabi_70 - M3hD1

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
خب خوبه یعنی عالیه بالاخره یکی قطعی حرف زد:cool:
منم که هستم اگه آسمون زمین نیاد;)

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من كه خودم نمي تونم بيام ولي به نظر من burn out هم بازي كنيد كه خيلي فاز مي ده :love:

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
پس به این ترتیب از تمامی اعضای سایت بازی سنتر و مهمانان عزیز و به طور ویژه از مدیران محترم دعوت به عمل می آید تا در روز جمعه 26/5/1386 ساعت 10 صبح در محل پارک لاله ( بالاتر از میدان انقلاب) و در کنار مجسمه ابو ریحان با psp های خود حضور به هم رسانید تا رقابتی دوستانه و گفت و گویی صمیمی با هم داشته باشیم.

چند نکته: دوستانی که تشریف می آورند حتما از قبل بازی ها رو تست کرده باشند تا اونجا با مشکل مواجه نشیم.
و آخرین نکته: داشتن رضایت نامه از پدر و یا مادر و یا کلانتری محل الزامی است!!!! (شوخی)

در مجموع هر چه تعداد بچه ها بیشتر بشه بهتر میشه و این مسابقات ادامه پیدا میکنه.....
پس منتظر شما هستیم.....

لطفا از این به بعد درباره اینکه بازی چی باشه و کجا و چه ساعتی بحث نکنید و فقط آمادگی خود را اعلام کنید.

با تشکر از:ehsanslipknot - a_mehrabi_70 - M3hD1

علیرضا جان خیلی ممنون بابت این پست
من و امین هم جمعه اونجا هستیم;)

پ.ن:دوستان لطفا سعی خودتون رو بکنید که بیاید:) .

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
مهدی جان تو هم یه جوری جورش کن پاشو بیا!
آخه جمعه که جایی باز نیست میخای دنبال دانشگاه و این جور چیزا باشی.......

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
آقا این برنامه ی iso compressesorرو برام میگذارید لینکش رو من پاکش کردم اشتباهی پیداش هم نمیکنم

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
آقا من میگم عصر بریم که مشکل گرما و آفتاب نداشته باشیم الکی هم جامون رو عوض نکنیم و همون پارک لاله بمونیم......دمه حوض هم بشینیم خنک خنک

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
چی شد همه جا زدید؟

کسی جا نزد سپهر جان مسابقه بر پاست و منتظر روز جمعه هستیم
kaffeetrinker_2.gif
305.gif

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اگه برپاس که من با چند نفر صحبت کردم هنوز نمیدونن ساعت چنده و مکان دقیق کجاس
آقا ترخدا این burnout:dominatorرو بگذارید منlegendرو پیدا نمیکنم!!!

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
اگه برپاس که من با چند نفر صحبت کردم هنوز نمیدونن ساعت چنده و مکان دقیق کجاس
آقا ترخدا این burnout:dominatorرو بگذارید منlegendرو پیدا نمیکنم!!!

سپهر جان ساعت ومکان مسابقه در این پست علیرضا هست:

پس منتظر شما هستیم.....

در ضمن سپهر جان اگه legends رو نداری روز مسابقه یه نیم ساعت زودتر بیا در ضمن irshell هم بریز رو psp یت تا بازی رو برات بفرستم;)
83.gif

پ.ن:راستی هر کس نداره بیاد تا براش بریزم
93.gif

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر