برگزاری دومین جام فیفا 13=====> جام رمضان

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
علل باخت من:

۱.امروز روز من نبوووووود:d

۲.وجود شدید لگ از جانب حریفم و بد شانسی من!!!:|
:D بابا بازی اول ک هاصلا لگ نداشت بازی دومم تا دقیقه 70 خوب بود یهو ترکید از اونجایی که من با چند نفر بازی کردم بدونه لگ مشخص شد از من نبود :D بازی چهارم هم اصن لگی نبود دیگه :D

- - -ویرایش - - -

عرفان میبوسمت :D

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
سلام به همه ی دوستان، آقا مرسی که بازی ها رو جلو بردید و داغی لیگ از بین نرفت، چه نتایج عجیبی رقم خورده، از باخت Mhfifa گرفته، تا بازی جذاب عرفان و محمود، کاشکی میشد این بازی ها رو میدیدم!!! نتایج رو تو پست اول آپ کردم، انشاالله اگر مشکلی پیش نیاد تا فردا شب، بازی های مرحله ی گروهی رو جمع می کنیم!!!! الان بازی های بعدی رو تو پست اول میذارم! مرسی از همه
بازی منو دانیال هم افتاد واسه فردا صبح
-------------------------------------------
بازی های باقیمانده از روز دوم
MH_MSV در مقابل RGW1995
DANIOOOPZ درمقابل hesamtotti10
Aliviper7 درمقابل mahdi-gh-m
تو گروه دوم اگر خدا کمک کنه، ما تا فردا شب بازی های رروز سوم رو هم تموم می کنیم و از شنبه استارت مرحله ی حذفی رو میزنیم
توجه: ( در صورتی که دو تیم از نظر امتیاز با هم برایر بودند ابتدا تفاضل گل و سپس بای رودر رو در نظر گرفته میشود، اگر باز هم همه چیز مساوی بود یک بازی برای مشخص شدن فرد صعود کننده بین تو جریف برگزار میشود!!! میزبان این بازی به قید قرعه بین طرفین و یا به صورت توافقی مضخص میشود)!!!

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
سلام به همه ی دوستان، آقا مرسی که بازی ها رو جلو بردید و داغی لیگ از بین نرفت، چه نتایج عجیبی رقم خورده، از باخت Mhfifa گرفته، تا بازی جذاب عرفان و محمود، کاشکی میشد این بازی ها رو میدیدم!!! نتایج رو تو پست اول آپ کردم، انشاالله اگر مشکلی پیش نیاد تا فردا شب، بازی های مرحله ی گروهی رو جمع می کنیم!!!! الان بازی های بعدی رو تو پست اول میذارم! مرسی از همه
بازی منو دانیال هم افتاد واسه فردا صبح
-------------------------------------------
بازی های باقیمانده از روز دوم
MH_MSV در مقابل RGW1995
kingmahdi7 در مقابل iran-god-of-fifa
DANIOOOPZ درمقابل hesamtotti10
Mohsen7337 درمقابل mamadbahal
تو گروه دوم اگر خدا کمک کنه، ما تا فردا شب بازی های رروز سوم رو هم تموم می کنیم و از شنبه استارت مرحله ی حذفی رو میزنیم
توجه: ( در صورتی که دو تیم از نظر امتیاز با هم برایر بودند ابتدا تفاضل گل و سپس بای رودر رو در نظر گرفته میشود، اگر باز هم همه چیز مساوی بود یک بازی برای مشخص شدن فرد صعود کننده بین تو جریف برگزار میشود!!! میزبان این بازی به قید قرعه بین طرفین و یا به صورت توافقی مضخص میشود)!!!
سلام دادا حسام خسته نباشی گل پسر . کینگ مهدی بازیش با عرفان مونده رضا و من بازیامون تمام ;)

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
حسام جان من با اقا رضا بازی کردم نتایجش رو هم گذاشتم عرفانم تو جدول وارد کرد لطفا ویرایش کن
مرسی، بازی کینگ مهدی رو هم وارد کردم، این بازی هایی که گذاشتم، بازی های باقیمانده از روز دومه، مرسی بابت تذکر

آخرین ویرایش:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
حسام جان تویه پست اول آخرین جدولی رو که گذاشتم بزار نفس
ایشالله فردا بازی های گروهی تموم بشه و حذفی شروع بشه که جام بعد رو هم شروع کنیم بچه ها خیلی مشتاقن

محمود جون متن پنهان رو نمایش بده
دعا کن دوباره به هم نخوریم میخوام بپوووکووونمت :d

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
آقا منو دانیال هم با هم زدیم!!! اولی تو زمین دانیال 2-2 شد، دومی تو زمین من، 1-0 باختم:(
عرفان جان مرسی از زحماتی که میکشی رفیق!!! خیلی مخلصیم

Dani.dead

کاربر سایت
Oct 24, 2012
122
نام
DaNi ......
آقا منو دانیال هم با هم زدیم!!! اولی تو زمین دانیال 2-2 شد، دومی تو زمین من، 1-0 باختم:(
عرفان جان مرسی از زحماتی که میکشی رفیق!!! خیلی مخلصیم
خیلی شیک بازی دوم حقم برد نبود اصلا حسام جان ببخش

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
امروز صبح قرار بود بازی من و مهدی عزیز برگزار بشه که تشریف نیاوردند
ممنون میشم مهدی جان اطلاع بدید
چون من شب جایی دعوتم و نمیرسم انلاین شم

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
پست های منم پاک شدن اسپم هم نبودن
؟
آخه مربوط به هک و این حرفا بوده، مدیران پاک کردن
اقا بازی منو علی آقا هم انجام شد، بازی اول ایشون میزبان بودن و 1-1 شد، بازی دوم من میزبان بودم و 2-0 بردم، عرفان جان تو در چه شرایطی هستی، با پ خ بگو که پاک نشه
================================
بازی باقیمانده از روز دوم
MH_MSV در مقابل RGW1995

آقا عرفان اگر لطف کنی و جدول رو برامون آپ کنی، ممنون میشیم، واقعاً مرسی

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
آخه مربوط به هک و این حرفا بوده، مدیران پاک کردن
اقا بازی منو علی آقا هم انجام شد، بازی اول ایشون میزبان بودن و 1-1 شد، بازی دوم من میزبان بودم و 2-0 بردم، عرفان جان تو در چه شرایطی هستی، با پ خ بگو که پاک نشه
================================
بازی باقیمانده از روز دوم
MH_MSV در مقابل RGW1995

آقا عرفان اگر لطف کنی و جدول رو برامون آپ کنی، ممنون میشیم، واقعاً مرسی

حسام داداش یه سخت گیری کن واسه جامه بعدی . بچه هایی که همه ی بازی هاشونو با تاخیر انداختن باید نتیجه 3 0 بشه دیگه جزء قوانینه :D
کسایی که نبودن 3 0 بده بریم دوره بعدو بزنیم سری :D :D الان همه میان منو بکشن :D
عرفااااااان تو گله منی فرق داری تو :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر