برگزاری دومین جام فیفا 13=====> جام رمضان

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
می خوام با یونتوس ثابت کنم که تنها تیم قدرتمند فیفا رئال نیست...
داداش فیفا خیلی تیم قوی تر از مادرید داره فقط بچه ها گیر دادن به رونالدو تازه همه بازیکناشم که تو آپدیت جدید ضعیف شدن . اصن درک نمیکنم این حرفو که میگن این تیم حذف بشه خنده داره جانه خودم

.:BIBAK76:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
140
نام
بابك
داداش فیفا خیلی تیم قوی تر از مادرید داره فقط بچه ها گیر دادن به رونالدو تازه همه بازیکناشم که تو آپدیت جدید ضعیف شدن . اصن درک نمیکنم این حرفو که میگن این تیم حذف بشه خنده داره جانه خودم
خدا كنه ما هم بياييم تو جام
منم همش ريال برميدارم ولى بيشتر با modric و dimaria كار ميكنم تا حاج اقا كريس

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
خدا كنه ما هم بياييم تو جام
منم همش ريال برميدارم ولى بيشتر با modric و dimaria كار ميكنم تا حاج اقا كريس
درسته همین دیماریا کم بازیکنی نیست یا اوزیل ولی باید ازشون بازی بگیری وگرنه بزنی زیر توپ برا کریس بعد دو دفعه راحت میشه دستتو خوند ;)

- - -ویرایش - - -

حسام جان داداش من میگم گروها رو 6 تایی کنیم 3 تیم بیاد بالا البت اگه مشکلی نیست یا بازم میشه 5 تایی کرد ولی 2 تیم بیاد بالا که البته به حضوره جدی بازیکنایه جدید بستگی داره برا اینکه ببینیم جدی هستن این پست رو لایک کنید ببینم چند نفر از بچه های جدید دنبال میکنن

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
مرسی از تمام دوستان، بچه ها نمیشه که رئال نباشه!!!! جام بدون کریس و رئال انگار یک چیزی کم داره، الان تو مسابقات FIWC هم رئال رو انتخاب می کنن، اگر باگ بود تو اون مسابقات که مهمترین مسابقات آنلاین فیفا هست رئال رو حذف می کردن، به نظر من هرکسی هرتیمی رو که بخواد می تونه برداره!!! من فکر می کنم به جای توجه به تیم حریف و بازیکنانش، فقط باید با تمرکز بازی کنیم و کیفیت کار خودمون رو بالا ببیریم!!! دوست خوبم عبدالله(رنگو)، هیچ وقت ندیدم که رئال رو برداره، ولی همیشه برابر افرادی که رئال رو بر میدارن، پیروز میشه، در آخر هم بگم که امشب، قرعه کشی ها رو انجام میدیم و تو پست اول قرار میدیم، مرسی از همه ی دوستان!!!

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
مرسی از تمام دوستان، بچه ها نمیشه که رئال نباشه!!!! جام بدون کریس و رئال انگار یک چیزی کم داره، الان تو مسابقات FIWC هم رئال رو انتخاب می کنن، اگر باگ بود تو اون مسابقات که مهمترین مسابقات آنلاین فیفا هست رئال رو حذف می کردن، به نظر من هرکسی هرتیمی رو که بخواد می تونه برداره!!! من فکر می کنم به جای توجه به تیم حریف و بازیکنانش، فقط باید با تمرکز بازی کنیم و کیفیت کار خودمون رو بالا ببیریم!!! دوست خوبم عبدالله(رنگو)، هیچ وقت ندیدم که رئال رو برداره، ولی همیشه برابر افرادی که رئال رو بر میدارن، پیروز میشه، در آخر هم بگم که امشب، قرعه کشی ها رو انجام میدیم و تو پست اول قرار میدیم، مرسی از همه ی دوستان!!!
درسته منو عبدالله چندین بار تا حالا باهم بازی کردیم تیمایه مختلفی هم برداشتیم منم تا حالا نبردمش :D لامصب بازیش عالیه که هیچ شانسشم عالیه :D داش حسام من بنداز با ضعیفا میدونی خوب من مصدومم ضعیفم :D

- - -ویرایش - - -

البته از شانس ما همه شرکت کننده ها قوی ان در حد تیم ملی :D

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
اینایی که میگن رونالدو حذف بشه ضعفه خودشونو میرسونن شما بیا با مادرید من میرم سیتی ببنم میتونی با رونالدو هی باگ بازی دربیاری ؟ اگه بردی من شرکت نمیکنم . قبلا هم گفتم بازیکنای ضعیف همیشه دنباله بهونه گرفتنن البته داداش حسین شما رو نمیگما :D شما سروری تازه خودتم که مادرید برداشتی مقابله من :D
نوکرم...ولی من به خدا چون همه گفتن رئال خوبه برداشتم وگرنه اصن من رئال بر نمیدارم حتی جلوی بقیه دوستان بارسا برداشتم...
ولی این دفه اصن نه رئال برمیدارم نه بارسا...ینی شما اعتقاد داری که رونالدو در حالت عادی قرار داره...؟
اگه رونالدو واقعا اینه که مسی هم باید پرواز کنه...

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
نوکرم...ولی من به خدا چون همه گفتن رئال خوبه برداشتم وگرنه اصن من رئال بر نمیدارم حتی جلوی بقیه دوستان بارسا برداشتم...
ولی این دفه اصن نه رئال برمیدارم نه بارسا...ینی شما اعتقاد داری که رونالدو در حالت عادی قرار داره...؟
اگه رونالدو واقعا اینه که مسی هم باید پرواز کنه...
رونالدو که سرعتش خیلی بیشتر از مسی تو واقعیتم مشخصه ولی دریبلای مسی واقعا حرفه ایه اگه با بارسا بازی کنی میبنی مخصوصا پاسکاریاشون خیلی سریعو بی خطاس . خب شما مهاجم نوک سیتی رو چی میگی آگویرو که هرچی تکل کنی نمیوفته :D شوتاشم همه تو گل :D بازم میگم باید بتونی ازشون بازی بگبری که خوب باشن وگرنه همین رونالدو هم بدی به بازیکنه ضعیف هیچ کاری نمیتونه بکنه ;)

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
لیست شانزده نفری که تو لیگ هستن رو تو پست اول زدم، فقط توجه کنید با صحبت هایی که با دوستان لیگ قبلی کردم، قرار شد از افرادی که توسط بقیه معرفی میشن استفاده نکنیم!!! مرسی از همکاری این دوستان!!! افرادی هم که تو لیگ قبلی رزرو بودن تو این لیگ حضور دارند، مثل محسن...، همه ی دوستان مطمئن باشن که حقی از کسی ضایع نشده، مرسی، قرعه کشی ها رو الان میذارم

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
خب، دوستان تیمها رو گروه بندی کردیم!!! توجه کنید که از گروه اول تا سوم سر گروه ها کسانی هستند که جزو چهارتیم برتر لیگ پیش بودن، نفرات دوم گروه ها هم کسانی بودن که تو هشت نفر مرحله ی حذفی حضور داشتن، توی گروه چهارم هم به علت نبودن حسن، کاملاً به صورت تصادفی قرعه کشی شد، شماره ی تلفن اعضای لیگ رو هم امشب واسه همه پ خ می کنم!!! بازی ها هم از فردا شروع میشه، ساعت و روز بازی ها رو هم تا چند دقیقه دیگه میزنم!!!!

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
مار از پونه بدش میاد دم لونش سبز میشه :d
خودش میدونه کیو میگم :d الان من مارم تو هم پونـــــــــــــــــــــــه ای پونه جووون :d
بازم باید تو توو گروهم باشی و حذف بشم ؟ :)))))

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
حسام جان جدی گروه بندی ها جالب نیست
اخه الان تو گروه ما دو نفر دونفر تو لیگ قبلی تو ی گروه بودند تکراری میشه ی جورایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر