برگزاری دومین جام فیفا 13=====> جام رمضان

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
بازی های حذفی کی شروع میشه؟؟
من تا فردا 80 درصد آن بن میشم و راحت میام توی بازی ها..الان دارم دانگرید میکنم.فردا هم آن بن....

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
با تشکر از همه ی دوستان که بازی ها رو هرطوری هست جلو بردن، عرفان جان خیلی خوشحال شدم که اومحدی و جان تازه ایی به لیگ دادی!!! عرفان شما خودت استادی، هرکاری که فکر می کنی به صلاح لیگ هست رو انجام بده!!! دانیال عزیز هم چه نتیجه ی قاطعی گرفته، بیشترین گل زده تو این دو لیگ رو داشته، اگر بازی علی وایپر و مهدی هم از گروه سوم انجام میشد، دیگه بازی های تموم بود، مرسی از همه ی دوستان، انشاالله از پس فردا میریم تو کار مرحله ی حذفی

بازی های باقیمانده از مرحاهی گروهی
Aliviper7 درمقابل mahdi-gh-m
kingmahdi7 در مقابل erfanimmortal
mhfifa در مقابل RGW1995

دوستان توجه کنن که لطفاً ظرف امشب تا فردا شب این بازی های انجام بشه، همه ی دوستان منتظر این بازی های هست، اگر این بازی ها تا فردا شب انجام نشد، اگر دوطرف جاضر نبودن نتیجه 0-0 و اگر یک نفر حاضر نبود نتیجه 3-0 به نفع فرد حاضر ثبت میشه، فردا آخرین فرصت برای انجام این بازی هاست(البته اگر واقعاً معذورات بود، میشه یک فرصت کوچیک داد، ولی از پس فردا بازی های مرحله ی حذفی کلید می خوره)، دوست عزیزمون
RGW1995 هم من با حریف ایشون، امشب هماهنگ می کنم و خبرشو یا sms میدم

آخرین ویرایش:

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
جسام جان بازی امشب ما انجام نشد
یه بازی انجام شده و بازی برگشت مئنده که امشب هر کاری کردیم نتونستیم به هم وصل شیم
ایشالا فردا صبح بازی رو انجام میدیم

از همه دوستان هم عذر خواهی میکنم بابت تاخیر ها

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
خوب بازی من و مهدی هم انجام شد
متاسفانه کاری کردن که بچه خواهرم هم که میبازه اینکار رو نمیکنه
بازی اول میزبان من : عرفان 1 - 0 مهدی
بازی دوم میزبان مهدی : عرفان 21 - 1 مهدی !!!!
بازی اول که هیچ اما بازی دوم تا دقیقه 45 صفر صفر بود که من گل رو زدم
دقیقه 60 مهدی گل رو با مسی زد و اومد تووپ رو برد وسط زمین یعنی میخواد بازی رو ادامه بده
اما من دقیقه 62 گل بعد رو من زدم اما مهدی خان از همون شروع بازی تووپ رو مستقیم واسه والدز مینداخت و گل میزد به خودش!
بخدا انقدر عصبانی هستم که نمیدونم چی بگم بچه خواهرمم که باهام بازی میکنه و میبازه اینکار رو نمیکنه
اگه یه لطفی کنین اگه خواستین دوباره جام بزارین من رو شرکت ندید
الان شدیدا عصبی هستم و بهتره حرفی نزنم کدورتی بوجود نیاد
62030189035308425839.jpg

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
دقیقه 60 مهدی گل رو با مسی زد و اومد تووپ رو برد وسط زمین یعنی میخواد بازی رو ادامه بده
اما من دقیقه 62 گل بعد رو من زدم اما مهدی خان از همون شروع بازی تووپ رو مستقیم واسه والدز مینداخت و گل میزد به خودش!
بخدا انقدر عصبانی هستم که نمیدونم چی بگم بچه خواهرمم که باهام بازی میکنه و میبازه اینکار رو نمیکنه
عرفان جان، شما چه کار به حریفت دارید!!! همون موقع از بازی خارج میشدی، اینجا میگفتی تا بازی رو 3-0 بزنیم!!! این آقا هم هرگز دیگه حق نداره در این مورد اینجا صحبت کنه!!!!
عرفان جون ما برای بودن پیش افرادی مثل شما این جام رو راه انداختیم!!! وگرنه ملاک که برد و باخت نیست!!! شما اصلاً ناراحت نباش، تو دور حذفی با دوستانی بازی می کنی که برای خودشون و حریفشون احترام قائل هستند!!!!!
گذشته از اینها همه رو با برگشتند به جام خوشحال کردی، اصلاً این بحت رو همین الان از ذهنت خارج کن، فکر بازی های بعدی باش رفیق گلم!!!! عرفان عزیز تو یک دونه اییی!!! جام بی تو که صفا نداره

آخرین ویرایش:

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad

سلام عرفان جان
اول بخاطر ذحماتی که واسه لیگ میکشی ازت صمیمانه تشکر میکنم
دوم اینکه این پسره از پی ام هاش تو انجمن و کار هایی که میکنه معلومه سن کمی داره
امروز تو لیگ یوتی هم بازی که باخته بود رو همین کار کرد
شما بگذار پا حساب بچه بودنش
این تجربه باشه که تو لیگ هایه اینده اجازه ورود بهش داده نشه

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
ممد جون اصلاً خودتو ناراحت نکن!!!! فضای معنوی قلب های زیباتون رو در این ماه مبارک، کدر نکنید!!!! و من الله توفیق
---------------------------
چهره ی من بعد از گفتن این جمله ها:-o
بعد از خوندن دوبارهی جملهی خودم:tongue:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
والله اصلا اهل ناز کردن و این چیزها نیستم
خودتونم دیدید عاشق جمع الانمون و بچه ها هستم
بازی میکنیم که دور هم باشیم و وگرنه اینکه بازی من ضعیف تر خیلی های همین لیگه رو هممون میدونیم بارها شده به محمود و حسام و حسن باختم
از حسن 6 تا گل خورده بودم اما تا لحظه آخر محکم موندم مقابلش احترام به حریف هم خوبه
منم از مهدی خیلی دلخور بودم و الانم کمی هستم ایشالله دیگه اینکار رو نکنه و آدم اشتباه میکنه بعضی وقتها
دوست منه و نوکرشم اما این Respect که تویه بازی های اصلی فوتبال میبینی یکی از مواردش همینه
بازم اگه حرف بدی زده بودم بالا از همه بچه ها معذرت میخوام مخصوصا مهدی عزیز
بهتره این بحثم تمومش کنیم و ادامش ندیم و به چیزهای خوب لیگ فکر کنیم
مرسی از همه

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
2تا بازی مونده چرا این دو بازی انجام نمیشه که کار گروهی تموم بشه دیگه؟
80805918906106500439.jpg

حسام جان بازی های حذفی کی به کی میخوره تا من چارت اون رو هم رسم کنم؟

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
2تا بازی مونده چرا این دو بازی انجام نمیشه که کار گروهی تموم بشه دیگه؟

حسام جان بازی های حذفی کی به کی میخوره تا من چارت اون رو هم رسم کنم؟
بازی علی و مهدی رفتش انجام شده فقط برگشتش مونده!!! بازی MHFIFA هم فردا ساعت 6 انجام میشه!!! تیم اول گروه یک می خورده به تیم دوم گروه دو، تیم دوم گروه یک هم می خورده به تیم اول گروه دوم، گروه سوم و چهارم هم به همین شکل!!! عرفان عزیز واقعاً زحمت میکشی، واقعاً من و تمام بچه ها ازت ممنونیم، ایشاالله بشه جبران کنیم رفیق

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
بازی علی و مهدی رفتش انجام شده فقط برگشتش مونده!!! بازی MHFIFA هم فردا ساعت 6 انجام میشه!!! تیم اول گروه یک می خورده به تیم دوم گروه دو، تیم دوم گروه یک هم می خورده به تیم اول گروه دوم، گروه سوم و چهارم هم به همین شکل!!! عرفان عزیز واقعاً زحمت میکشی، واقعاً من و تمام بچه ها ازت ممنونیم، ایشاالله بشه جبران کنیم رفیق
نه بابا زحمتی نیست عزیزم
در خدمتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر