برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
حسام جان طبق قانون فقط یک روز میشه بازی هارو عقب انداخت
بقیه دوستان که بیکار نیستند هی منتظر بمونند
الان 3 شبه بازی عقب می اندارند
فردی که حاضر نشده 3بر صفر براش حساب کن تمومش کن بره
آره واقعاً درستش هم همینه، الان با علی تماس گرفتم، اون گفت فردا ساعت 2 بازی می کنیم(این دیگه آخرین دفعه ست)!!! الان هم عرفان و حریفش دارن بازی می کنن!!! نتیجه ی اون بازی که مشخص شد، جدول و زمان بازی ها رو میزنیم!!! فردا گروه سوم و چهارم ضربدری بازی می کنن!!! چون تکلیف گروه سوم و چهارم امشب مشخص میشه!!! مرسی

آخرین ویرایش:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
خوب بازی من و محمودم انجام شد
تویه این بازی رونالدو محمود حرف اول رو زد
محمود عالی ضربه کاشته میزنه
عرفان 2 - 3 محمود (میزبان من)
عرفان 0 - 3 محمود (میربان محمود)
اینم جدول که فقط یه بازی از گروه ها باقی مونده!/:)
به دلیل شرایط ویژه گروه B جدول اونها رو حذف کردم
98415641277228899902.jpg

آخرین ویرایش:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
آقا ما به کی خوردیم!!!!1 باخت هم نیاورده!!کار سخته..
قانون های مرحله حذفی رو توضیح میدید؟کی اول میزبانه کی دوم..
محمود بازیش خیلی خوبه
من که پیشش لنگ می انداختم و باید بازی کردن رو ازش یاد بگیرم:x

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
محمود بازیش خیلی خوبه
شگفتی مسابقات هر کاری از دستش بر میاد!:D شاید شانسی شانسی رفتیم بالا..
بازی یک چهارم رو ان شالله خودمون افتتاح میکنیم..فقط قوانین بازی حذفی رو من نمیدونم.

- - -ویرایش - - -

محمود بازیش خیلی خوبه
شگفتی مسابقات هر کاری از دستش بر میاد!:D شاید شانسی شانسی رفتیم بالا..
بازی یک چهارم رو ان شالله خودمون افتتاح میکنیم..فقط قوانین بازی حذفی رو من نمیدونم.

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
برنامه بازی های مرحله ی حذفی:
در مورد گروه یک و دوم هم بگم که بعد از بازی فردا فوراً برنامه ی بازی ها رو اینجا میذارم، فقط اینو بگم که زمان انجام این بازی ها، چهارشنبه یا پنجشنبه می باشد!!!

=======================================================================
زمان بازی چهارشنبه یا پنج شنبه ساعت ده شب

mhfifa در مقابل erfanimmorta;
red20devils در مقابل p3rsia7_striker

در این مرحله تیمی که در گروه خودش اول شده، در بازی دوم میزبان هست!!! اگر در مجموع دو بازی، بازی مساوی شد، قانون گل زده در خانه ی حریف تعیین کننده برنده خواهد بود، اگر در پایان دو بازی همه چیز مساوی بود، بازی سوم بین طرفین تعیین کننده برنده ست!!! میزبان بازی سوم به قید قرعه انتخاب میشه!!!

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
محمود بازیش خیلی خوبه
اختیار داری داداش عرفان شما که سالاری :x خوبی این جامم این بود چندتا دوست خوب یافتیم ایول حسام

- - -ویرایش - - -

با حسام یه دست دوستانه زدم عاغا چه فورمشینی داره :D کاستومه اصن نمیشه فرار کرد 1 0 بردم ولی :D یه پنالتیم بوش رفتم کاشتمم خورد تو تیرو دست و .. گل نشد :D اما حسامم کاسیاسو ترکوند مثه خودم بازی میکنه تکنیکی فقط فورمشنش خفن بود ک همنم یکی دارم :D میشه استفده کرد یا دیفالته تو مسابقات ؟؟

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
جدول آپدیت شد
دوستان میتونن چک کنن
ممنون بابت تذکرت حسام جان:x
عرفان جان دستت درد نکنه، خیلی لطف می کنی!!! واقعاً سریع جدول رو آپ می کنی

- - -ویرایش - - -

با حسام یه دست دوستانه زدم عاغا چه فورمشینی داره :D کاستومه اصن نمیشه فرار کرد 1 0 بردم ولی :D یه پنالتیم بوش رفتم کاشتمم خورد تو تیرو دست و .. گل نشد :D اما حسامم کاسیاسو ترکوند مثه خودم بازی میکنه تکنیکی فقط فورمشنش خفن بود ک همنم یکی دارم :D میشه استفده کرد یا دیفالته تو مسابقات ؟؟
آقا شما سالاری، لطف داری، به منم خیلی حال داد، فرمیشن آزاده، هرطوری دوست داشته باشی می تونی بازیکن هاتو بچینی

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
پس گروهه 2 چی شد ! از بچه گیم منتظره نتیجه این گروه بودم هنوز نزدن :D

- - -ویرایش - - -

عرفان جان دستت درد نکنه، خیلی لطف می کنی!!! واقعاً سریع جدول رو آپ می کنی

- - -ویرایش - - -

آقا شما سالاری، لطف داری، به منم خیلی حال داد، فرمیشن آزاده، هرطوری دوست داشته باشی می تونی بازیکن هاتو بچینی
اصن یه لیگه و یه حسام یه دونه ای داداش :x په هیچ اگه بهت بخورم باختم حتما :D باید یه فرمشن خفن تر بسازم :D

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
پس گروهه 2 چی شد ! از بچه گیم منتظره نتیجه این گروه بودم هنوز نزدن :D

- - -ویرایش - - -

اصن یه لیگه و یه حسام یه دونه ای داداش :x په هیچ اگه بهت بخورم باختم حتما :D باید یه فرمشن خفن تر بسازم :D
گروه دو فردا ساعت سه تکلیفش روشن میشه، یک بازی بین king76 و ali of iran مونده، اون که انجام شد جدولمون دیگه کامل میشه
ای بابا، خجالتمون میدی!!! زمین خورده ی مرامتیم لوتی!!!!
=================================

آخرین ویرایش:

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
خوب جدول حذفی هم آماده شد
40312349268026602799.jpg
واقعاً چی میشه گفت؟ آقا یک عرفانه و یک جام!!!! رنگ بندی و همه چیز عالیه!!! آقا عرفان خیلی نوکرتیم!!!! اون لوگوی جام اون وسط رو از کجا گیر اوردی؟ بابا ایول، خدائیش کارات عالی هستن!!! اون هم به این سرعت

- - -ویرایش - - -

====================================================
دوستان عزیز، بازی های این مرحله رو چهارشنبه یا پنجشنبه انجام بدید!! چون شرایط این هشت بازی یک کمی از مراحل گروهی حساس تره هرچی نزدیکتر به هم برگزار کنیم، جذابیتش چند برابر میشه، از دوستان گروه یک، (حسن و دانیال) هم معذرت می خوام که حریفاشون مشخص نیست، به محض اینکه تک بازی عقب افتاده، انجام بشه، با اس ام اس براتون اسم حریف ها رو میفرستم،، باز هم مرسی از تمامی دوستان، ماه رمضان هم اومد، ایشالا هرکسی با هر نظر و ایده ایی که داره، ماه بسیار پربار و پر از موفقیت داشته باشد!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر