برنامه ی بلوتوث AirBlue Sharing برای iOS کرک شد - آموزش نصب و استفاده -

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا

سلام دوستان بالاخره برنامه معروف AirBlue Sharing کرک شد و شما بدون مشکل میتونید فایل های خودتون رو بین گوشی های مختلف انتقال بدید ، این برنامه مشکلات برنامه Celeste رو نداره و به راحتی نصب و اجرا میشه .
از مزایا این برنامه میشه به:
1. فرستادن و دریافت عکس
2.فرستادن و دریافت ویدیو
3. فرستادن Note ها
4.فرستادن و دریافت موزیک
5. فرستادن و دریافت فایل pdf. اشاره کرد

طبق نوشه ی سورس Insaneyli این برنامه برروی iOS 4.2 تا iOS 5.X جواب میده ، من فقط روی 5.0.1 تست کردم .

=======================================================
مرحله 1 :

سورس Insanelyi رو در Cydia ادد کنید به آدرس Repo.insanelyi.com

=======================================================
مرحله 2 :

پکیج AirBlue Sharing رو در سورس پیدا کنید و اون رو نصب کنید {حجم تقریبی = 4Mb}

=============================================
مرحله 3 :

کار تمام شد ، حالا به قسمت Photo رفته و برای تست کردن یک عکس رو بفرستین !

این عکس iPhone 4 خودم که برای iPad 2 دارم عکس میفرستم.

نکات مهم :
1.
برای روشن کردن بلوتوث و دریافت فایل دوبار بر روی علامت ساعت بالای صفحه بزنید بلوتوث خود به خود برای 120 ثانیه روشن میشه ، و بعد از اون اگر فایلی دریافت نکنه خود به خود خاموش میشه !
2. در حال حاضر تنها مشکلی که این کرک داره اینه که اگر Wifi شما روشن باشه و اقدام به روشن کردن بلوتوث بکنید Wifi قطع شده و فقط با Reboot کردن دستگاه درست میشه برای جلوگیری از این مشکل اول Wifi خود را خاموش کنید سپس اقدام به فرستادن یا گرفتن فایل کنید و پس از خاموش شدن بلوتوث Wifi خود را روشن کنید .
3. ممکنه با بعضی از گوشی ها به مشکل بخورید مثلا من برای Nokia X6 نمیتونم چیزی ارسال کنم ولی واسه Galaxy S II به راحتی ارسال و دریافت میکنم
4. اگر آهنگهایی که برای شما ارسال شده در قسمت موزیک نبود با نصب برنامه iFile و رفتن به مسیر زیر در برنامه iFile میتونید اونها رو پیدا کنید
var\Mobile\AirReceived

اگه مشکلی بود دوستان همین جا اعلام کنن ...

تنظیم آموزش : خودم :d

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
در ادامه ی صحبتهای دوستمون بهتره اگه سلست نصب کردید اونم پاک کنید چون تو انجمنهای دیگه عنوان شده بود اگه هردو با هم نصب باشن کرش میکنه

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
سلام
این برنامه چون کرک شده خیلی باگ داره که من پیشنهاد میکنم حتما نسخه ی اصلشو بخرید تا خیالتون راحت باشه چه از لحاظ اپدیت ها ی مجانی چه از لحاظ درست کار کردن
مپلا وقتی با این ورژن کرک شده میخواین فایل بفرستین حتما باید وای فایتونو خاموش کنید وگرنه مجبور هستید یبار گوشی رو ریستارت کنید تا دوباره وای فای کارکنه

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من نصب کردم ولی فعلا که نتونستم فایل بفرستم یا بگیرم!با گوشی های دیگه تست کنم ببینم میشه یا نه!

ویرایش:

فقط میشه باهاش عکس فرستاد و فعلا م نتونستم فایلی بگیرم!
در کل به نظرم برنامه کاملی نیست!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر