برنامه مخابرات برای افزایش سرعت اینترنت در سال 1393/ ADSL به همه خانه ها می‌رود

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من از شرکت خصوصی اینترنت میگیرم و تقریبا 2 ماه و خورده ای میشه که 35 درصد کاهش قیمت دادند (یعنی از 5000 تومان 35درصد تخفیف زدن که میشه 3500 )
الان این تخفیف و افزایش سرعت شامل حال شرکت خصوصی هم میشه یا فقط برا مخابراته ؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
من از شرکت خصوصی اینترنت میگیرم و تقریبا 2 ماه و خورده ای میشه که 35 درصد کاهش قیمت دادند (یعنی از 5000 تومان 35درصد تخفیف زدن که میشه 3500 )
الان این تخفیف و افزایش سرعت شامل حال شرکت خصوصی هم میشه یا فقط برا مخابراته ؟
هیج جا بیان نشده که تا حالا مخابرات ارزون کرده باشه همین ها هم فقط شعاری بیش نیست همه چیز داره تو کشور ما قیمت صعودی میگیره و پایین هم نمیاد اون وقت نت که توش داره دزدی بیداد میکنه بیاد ارزون شه ؟ همون 3500 رو دعا کن که بیشترش نکنن برا شما :| ...

این بدبختی باید از ریشه درست بشه.
اینا یه بار برای همیشه بیان طرح اینترنت ملی (یکی از بزرگترین گننکاری های این مملکت) رو حذف کنن تا ما هم جزوی از شبکه ی اینترنت بین المللی بشیم. شاید کیفیت اینترنت مون به پای افغانستان رسید. شاید که نه قطعا میشه.
------------------------------------------------------------------------------
من به خودم بخاطر گفتن چنین حرف تخیلی در این سطح افتخار میکنم:D

مگه الان جزء شبکه ی بیرون المللی هستیم نه داداش این انگلوک بازی ها دلیل داره دلیلش هم تا حدودی برا همه پیداست . بعدم خدا میدونه چی کار میخوان بکنن با نت !!! همه این کارا خبر از یه گند کاری میده که بعدا گندش در خواهد آمد حالا یا با اسم اینترنت ملی یا هر اسم دیگه ای ....

آخرین ویرایش:

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
این بدبختی باید از ریشه درست بشه.
اینا یه بار برای همیشه بیان طرح اینترنت ملی (یکی از بزرگترین گننکاری های این مملکت) رو حذف کنن تا ما هم جزوی از شبکه ی اینترنت بین المللی بشیم. شاید کیفیت اینترنت مون به پای افغانستان رسید. شاید که نه قطعا میشه.
------------------------------------------------------------------------------
من به خودم بخاطر گفتن چنین حرف تخیلی در این سطح افتخار میکنم:D

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
با بحث چی میکین اینجا بیخیال 10 سال دیگه هم نت تو ایران همینه که هست

19035350777898059715.png

qatreh

کاربر سایت
Sep 7, 2011
20
ببنید قضیه اینترنت سه ضلع داره:دولت به عنوان وارد کننده پهنای باند و سیاست گذار اجرایی هست.مردم به عنوان مصرف کننده هستند. و در آخر مجلس به عنوان ناظر بر امور و مافوق دولت...البته شرکتهای ISP هم هستند که زیر پوشش دولت میشه در نظر گرفت اونها رو (هر چند خصوصی هستند اصطلاحا)
الان ما به عنوان مصرف کننده ناراضی هستیم و دولت هم به وظایفش به خوبی عمل نکرده برای ایجاد رضایت مصرف کننده
حل این گره به دست مجلس و نهادهای نظارتی هست که به دولت فشار بیاره ولی چیزی که به نظر میرسه اینه که اصلا مجلس توی این وادیها نیست و کاری به کار اینترنت نداره اصلا...

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
والا مخابرات خوزستان که از اول سال 93 گرونترش کرد هیچ بسیار هم داغونتر شده اینا چی دارن میگن در عمل ما که هیچی ندیدیم هیچ برعکس قیمت بالاتر نت بدتر:|

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,633
نام
alireza
من به شعارهای دولتها اصلا گوش نمی کنم یعنی خیلی وقته که قطع امید کردم....امید من به پروژه گوگل و فیس.بوووک که شاید لاقل اونوریا به داد ما برسن(شاید 5 سالی طول بکشه)...از دولت و مجلسو غیره انتظاری ندارم..بیشتر گند نزنن نمی خوان درست کنن....من از مبین نت اینتر نت دارم... هر 1 گیگ 12 تومن قیمتشه (بدون مالیت و غیره)!!!! همین که بیام bc و 1-2 تا سایت دیگه :((

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
با بحث چی میکین اینجا بیخیال 10 سال دیگه هم نت تو ایران همینه که هست
واقعا تصورشم وحشتناکه! ولی همینجوری پیش بریم دور از ذهن هم نیست، الان خود من سرعت نتی که 5 سال پیش داشتم بیشتر از سرعت الانم بود. :|

خان داداش

کاربر سایت
May 20, 2014
26
نام
ساسان
الان من 1 مگ محدود از مخابرات دارم
مثلا میرم سایت یو تیو-----ب همه ویدیو هارو مثل چی سریع می بینم
البته سرعته دانلودم 130 هست ولی 1 گیگ رو خوب می گیره
اینجا خطمونم فیبرنوری هست که از مخابرات مجبورم بگیرم

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا پاشیم یه برنامه نامه ای تقاضایی چیزی بنویسیم بگیم سر جدتون دست به هیچی نزنین همینشم خوبه :| ما بهبود نخوایم کیو باید ببینیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر