برنامه ای برای حذف کامل اطلاعات هارد

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
سلام

دوستان برنامه ای هست که کل اطلاعات روی هارد ل÷ تا÷ رو برای همیشه از بین ببره ؟؟؟

من سرچ کردم برنامه ccleaner رو ÷یدا کردم ولی متاسفانه جواب نداد و تونستم اطلاعات رو بازیابی کنم !

ممنون میشم راهنمایی کنید...

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
برای برنامه اینو امتحان کن
O&O SafeErase Professional v6.0 Build 267 x86/x64

ولی به نظر من هیچوقت نمیشه در مورد اینطور چیزا 100% مطمئن بود
ممکنه (در آینده) راهی پیدا بشه که اطلاعات (به هر روشی که پاک شده باشن) بازگردانی بشن

راهش همین الانم هست دانیال . با دستگاه PC-3000 احتمال ریکاوری خیلی خیلی بالاست . حتی اگر با نرم افزار های مخصوصی روی هد هارد چندین بار بازنویسی اطلاعات بشه .

pc3000.jpg

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
راهش همین الانم هست دانیال . با دستگاه PC-3000 احتمال ریکاوری خیلی خیلی بالاست . حتی اگر با نرم افزار های مخصوصی روی هد هارد چندین بار بازنویسی اطلاعات بشه .

pc3000.jpg

دقیقا همینطوره
این ریکاوری سخت افزاری هر چقدر هم که فایل ها ایمن و با هر برنامه ای پاک شده باشه ، باز هم (در اکثر موارد) جوابگو هست

اما کلا منظورم این بود که حتی اگر الان راهی نباشه و ظاهرا امکانش نباشه ،(با توجه به پیشرفت تکنولوژی) نمیشه مطمئن بود که دیگه اطلاعات قابل برگشت نیستن

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ای وااای یعنی هیچ راهی نیست !؟؟؟
همینطور که گفتم اگر حتی الان راهی باشه که اطلاعات رو بدون امکان برگشت پاک کنید ، ممکنه در آینده بشه برگردوند
اگر اطلاعاتی که دارید واقعا مهم و خصوصی هست که به هیچ عنوان نمیخواید دست کس دیگه ای بیفته؛ بهترین کار اینه که هارد رو برای همیشه پیش خودتون نگه دارید

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
همینطور که گفتم اگر حتی الان راهی باشه که اطلاعات رو بدون امکان برگشت پاک کنید ، ممکنه در آینده بشه برگردوند
اگر اطلاعاتی که دارید واقعا مهم و خصوصی هست که به هیچ عنوان نمیخواید دست کس دیگه ای بیفته؛ بهترین کار اینه که هارد رو برای همیشه پیش خودتون نگه دارید

ممنون بابت پاسخگویی دوستِ عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر