بررسی955 AMD PhenomII X4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pcmojtaba

کاربر سایت
Jul 22, 2012
1
سلام به همه لطفا هرکسی قیمت دقیق cpu amd phenom2 x4 965 be رو می دونه بگه

درود بر همه

چند وقتی بود که می خواستم CPUرا عوض کنم ولی خیلی تردید داشتم که سمت intel برم یا amdو اخرش با تحقیقات زیاد سمت AMDرفتم واین cpu
گرفتم .
e-aajDqQCH416XJcor1hiREaxZ2L4atrt1lFY9oBg0hcg7vS3aOlHTou-3IHNv6bK0vSACXQp-EV3Taz2iKrHQUhdR4BMacPRpb5zflrFb_lFhHuu_zB7iw4YtZXeHgDFOJnYbwvtz7OlYc1n_zgNsoSF9jDFnRFdaSThtXG-d5pspID3FVPQaknXmDGOQwQCVy1

مشخصات کلی:(

AMDPHENOMII X4 955(BLACK EDITION

3.2GHZ TRUE QUAD CORE DESIGN :1

8.0 MB TOTAL CACHE : 2

SOCKET AM3 W HEAT SINK FAN :3

اول از همه باید این عرض کنم که اگه اهل OVERکردن CPUهستید این CPU را میشه تا اخر OVER کرد.
قیمت این CPU خیلی مناسب هست در حال حاضر حدود 160 هزار تومان ونسبت به قیمتش بازدهی خیلی عالی از خود نشان می دهد .
این cpu 45 nm هست و خیلی بهینه شد در مورد فن cpu باید عرض کنم که صدای فن کمی زیاد هست که با گذاشتن یک کولینگ متوسط این مشکل بر طرف می شود
البته اگه صدای فن لراتون مهم باشه .
خود من به شخصه در BENCHMARK های مختلفی که از برنامه ها وبازی ها گرفتم تفاوت این CPU را مشاهده کردم .
برای روشنتر شدن موضوع چند BENCHMARKاز این CPU را برای علاقمندان می زارم

LEFT FOR DEAD
image035.png

GRAND Theft auto 4
image037.png

stalker :clear sky

;
image034.png

cinebnch r10:
19213.png

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775

دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم این سری از پردازنده ها دیگه تولید نمیشه و به جای اون یک سری پردازنده بی کیفیت و عملا مشکل دار و خراب به نام FX تو بازار پیدا میشه که خرید اونا به شدت توصیه نمیشه.
در حد این پردازنده و با کارایی بیشتر و مصرف کمتر میتونی یه Corei3 2100 بخری.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
amd کلا به درد نمی خوره منم 955 داشتم یکی از بی کیفیت ترین cpu های دنیا هست همیشه کلک amd این بوده که با یه سری از بازی ها خیلی خوب اجرا می شه بعد شما گول می خوری فکر می کنی همیشه همین طوره فقط یه حقه هست برای کارت گرافیکشم همین کار رو کرده البته نه اینکه intel از این کارا نکنه

قیمت 955 هم الان 230 تومن هست

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
amd کلا به درد نمی خوره منم 955 داشتم یکی از بی کیفیت ترین cpu های دنیا هست همیشه کلک amd این بوده که با یه سری از بازی ها خیلی خوب اجرا می شه بعد شما گول می خوری فکر می کنی همیشه همین طوره فقط یه حقه هست برای کارت گرافیکشم همین کار رو کرده البته نه اینکه intel از این کارا نکنه

قیمت 955 هم الان 230 تومن هست

وقعا قیمتش 230 تومنه؟؟؟
من دو سال پیش گرفتم 185!:d
مشکلی هم باهاش ندارم اذیتم نمیکنه البته غیر از صداش!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین

درود
دیگه تولید نمیشه !
الان سری جدید امده !

یکی از بهترین cpuهای زمان خودش بود با توجه به قیمت و کارایش

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تازه 230 اگه گیرتون بیاد من که 955 خریدم 160 همین قیمتم فروختم کلا بعضی از افراد فقط با پیشنهاداشون ادم رو می ندازن توی چاه اگه می تونید intel بخرید دریغ نکنید

INTEL INSIDE

کاربر سایت
Jul 24, 2012
1
تازه 230 اگه گیرتون بیاد من که 955 خریدم 160 همین قیمتم فروختم کلا بعضی از افراد فقط با پیشنهاداشون ادم رو می ندازن توی چاه اگه می تونید intel بخرید دریغ نکنید

منم همین قیمت بالا پایین ردش کردم
حرف شما 100 درصد قبول دارم برای تکمیل حرفتون باید بگم هیچ ارزونی بی علت نیست !
اینم اسمش 4 هسته ایه زمان خودش هم هیچ چی نبود برای ی برهه زمانی گذرا قابل تحمل بود
اینتل هم نسل های قبلش به همین ترتیب سپری شد تا بلاخره ی تکونی به خودش داد .
در کل AMD پردازنده 100 هسته ای هم بسازه کلا باید بره غاز بچرونه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر