بررسی New Super Mario Bros. Wii

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

cover_large.jpg

Publisher:
Nintendo

Developer:
Nintendo EAD

Genre:
Action, Platformer

Tags:
Mushrooms, Bowser

Players:
4

Release Date:
15th Nov 2009

نسخه ای اول این بازی برای کنسول دستی پرفروش nintendo ds بود به اسم new super mario bros.ds که در سال 2006 منتشر شد.

در سال 2009 نینتندو نسخه مخصوص new super mario bros.wii منتشر کرد که فروش خیلی شگفت انگیزی داشت.

کسی نیست که با بازی های کامپیوتری آشنا باشد و سری برادران سوپر ماریو SUPER MARIO BROS یا همان قارچ خور محبوب و دوست داشتنی را نشناسد.

large.jpg

حتی بسیاری از کسانی هم که با بازی های کامپیوتری آشنایی ندارند، نسخه نینتندو نس (میکرو) این بازی را بازی کرده اند. ماریو از اولین حضور خود تا به حال تغییر و تحولات فراوانی را تجربه کرد.

از جمله بالدار شدن!، سوار Yoshi شدن، دم سمور داشتن!، آب پاشی کردن!،حضور ماریو در بازی RPG، ماشین سواری در سری مسابقات Kart، اتفاقات بسیار بامزه و فانتزی در سری Party، سیر و سلوک در کهکشان ها و ...، بدون شک سوپر ماریو از بهترین بازی هایی است که هنگام تغییر بازی ها از دوبعدی به سه بعدی، به خوبی از دو بعدی کلاسیک به 3 بعدی نوین تغییر بعد داد.

این تغییر در قسمت SUPER MARIO 64 به بهترین وجه اعمال شد که باعث شد از رقبای خود در آن زمان یعنی SONIC THE HEDGEHOG و CRASH THE BANDICOT محبوبتر و پرفروشتر شود.

سرانجام در دستگاه نینتندو وی سازندگان این بازی تصمیم گرفتند تا نسخه ای جدید و 2 بعدی از ماریو را روانه بازار کنند. این نسخه که بسیار زیبا از کار درآمد و محبوبیت فراوانی نیز پیدا کرد تحت عنوان NEW SUPER MARIO BROSS WII وارد بازار شد.

large.jpg

نینتندو نسخه از این بازی را ابتدا بروی کنسولNINTENDO DS عرضه کرد، سپس تصمیم گرفت بازی ماریو را بصورت دو بعدی برای کنسولهای خانگی خود ارائه کند. بازی New Super Mario Bros. Wii یک تجربه بسیار جذاب و جالب از دنیای ماریو می باشد که حتما با قابلیتهای ویژه کنسول Wii و با امکان چهار نفره بازی کردن (بصورت همزمان) تمامی دارندگان کنسول Wii را از داشتن این کنسول بسیار راضی خواهد کرد.

large.jpg

ذهنیت که بازی 2 بعدی است و ارزش تجربه کردن را ندارد را رها کرده و اصلا به 2 بعدی بودن بازی اهمیت ندهید. تمام جذابیت بازی در نوع Gameplay ، سبک و شیوه اجرای بازی است که مطمئنا تاکنون به این تکامل تجربه نشده است.

نینتندو با این بازی هنر بازی سازی خود را باز هم به رخ رقبا کشید و نشان داد که واقعا نینتندو غول بازی سازی آسیا و جهان است.

large.jpg

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
ماریو که همه میشناسنش دیگه نیازی به توضیح نداره ! :D
ولی اگه از این نسخه بازی خوشتون اومده برین نسخه Next Levels اش هم دانلود کنین که بازی به حد خفنی سخت شده ! (سختیش طوریه که به جز مرحله اول برای رد کردن بقیه مراحل جون آدم رو بالا میاره.. آخرین مرحله ای که من بازی کردم 35 بار مردم توش :)) ) ولی شدیدا جذابه !

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
مرسی احسان جان.خیلی خوب و کامل بود

فدات داداش :x

ماریو که همه میشناسنش دیگه نیازی به توضیح نداره ! :D
ولی اگه از این نسخه بازی خوشتون اومده برین نسخه Next Levels اش هم دانلود کنین که بازی به حد خفنی سخت شده ! (سختیش طوریه که به جز مرحله اول برای رد کردن بقیه مراحل جون آدم رو بالا میاره.. آخرین مرحله ای که من بازی کردم 35 بار مردم توش :)) ) ولی شدیدا جذابه !

ماریو یار همیشگی دنیا گیمه از ابتدا تا انتها ;;)

همین نسخه اشم به مرور خیلی سخت میشد

جذابیتش که خیلی بالاس:x

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
فدات داداش :x

ماریو یار همیشگی دنیا گیمه از ابتدا تا انتها ;;)

همین نسخه اشم به مرور خیلی سخت میشد

جذابیتش که خیلی بالاس:x
این نسخش کلا سخت نیست در مقابل اون ... اون آسون ترین مرحلش از سخت ترین مرحله این سخت تره... یعنی دیوانه وار مرحله هاش طولانی و سختن ها ! اگه گیرش آوردی حتما بگیرش که فوق العادست ! بعضی جا ها هم اسمش رو زدن New Super Mario Bros Wii 2

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
این نسخش کلا سخت نیست در مقابل اون ... اون آسون ترین مرحلش از سخت ترین مرحله این سخت تره... یعنی دیوانه وار مرحله هاش طولانی و سختن ها ! اگه گیرش آوردی حتما بگیرش که فوق العادست ! بعضی جا ها هم اسمش رو زدن New Super Mario Bros Wii 2

آها پس بیخیال نسخه دوم انقدر سخت باشه نمیگیرمش :d

قوطه ور در انبوهی از بازی ها سخت به پایان نرسیده :))

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
کسایی که تو عمرشون بازی نکردنم ماریو رو می شناسن. مگه اینگه تو یه جای دور افتاده وسط جنگل آمازون باشن.

آره همه ماریو دوست داشتنی میشناسن :x

مگه میشه کسی ماریو نشناسه

بقول تو باید طرف تو جنگل آمازون باشه تا ماریو نشناستش

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
خسته نباشی... نقد نسخه 3DS و WII U هم بزار.

راستی اونایی که بازی کردند بگند ارزشش رو داره روی شبیساز بازی کرد دیگه ؟

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
داداش شبیه ساز که جای خود داره
ارزش داره بری بخاطر همین بازی یه wii بخری
عاشق ماریو هستم خصوصا اینکه از بچگی باهاش کلی خاطره دارم. ولی خرید WII اونم نه WII U و البته با توجه وضعیت دلار اثلا به صرفه نیس ... حالا بماند WII U از لحاظ سخت افزاری در حد نسل قبل و WII در حدِ دو نسل قبل هست ...

البته همه اینا رو کنار بزاریم باز هم به یه مورد دیگه برمیخوریم که حتی سرسخت ترین طرفدارای نینتندو هم بیخیال خرید WII میشند و اونم عدم ساپورت از سوی نینتندو هست با توجه به عرضه WII U

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
عاشق ماریو هستم خصوصا اینکه از بچگی باهاش کلی خاطره دارم. ولی خرید WII اونم نه WII U و البته با توجه وضعیت دلار اثلا به صرفه نیس ... حالا بماند WII U از لحاظ سخت افزاری در حد نسل قبل و WII در حدِ دو نسل قبل هست ...

البته همه اینا رو کنار بزاریم باز هم به یه مورد دیگه برمیخوریم که حتی سرسخت ترین طرفدارای نینتندو هم بیخیال خرید WII میشند و اونم عدم ساپورت از سوی نینتندو هست با توجه به عرضه WII U
انقدر واسه وی بازی خوب و انحصاری اومده که به مدت خیلی زیادی کسایی که نداشتنش رو سرگرم میکنه طوری که یادشون میره نینتندو ساپورتش میکنه یا نه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر