بررسی کنسول Nintendo Switch Lite

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام و عرض ادب خدمت همگی.

فکر نمی‌کنم که در موفقیت تجاری پلتفرم Nintendo Switch شک خاصی وجود داشته. به خصوص باتوجه به فروش بالای سخت افزاری و نرم افزاری این پلتفرم.
در سال 2019 کنسول Nintendo Switch Lite عرضه شد. در ویدیوی زیر سعی شده که به نکاتی قابل توجه در مورد این کنسول پرداخته بشود.
این ویدیو در اصل به نوعی بررسی این کنسول است.

ممنون می‌شوم که در صورت امکان ویدیو را ببینید و نظرتان را در مورد این ویدیو به اشتراک بگذارید.

نظر شما در مورد این کنسول چیست؟ در صورت امکان، نظر خود را در مورد کنسول Nintendo Switch Lite در این تاپیک به اشتراک بگذارید.

با تشکر فراوان.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
سلام و عرض ادب خدمت همگی.

فکر نمی‌کنم که در موفقیت تجاری پلتفرم Nintendo Switch شک خاصی وجود داشته. به خصوص باتوجه به فروش بالای سخت افزاری و نرم افزاری این پلتفرم.
در سال 2019 کنسول Nintendo Switch Lite عرضه شد. در ویدیوی زیر سعی شده که به نکاتی قابل توجه در مورد این کنسول پرداخته بشود.
این ویدیو در اصل به نوعی بررسی این کنسول است.

ممنون می‌شوم که در صورت امکان ویدیو را ببینید و نظرتان را در مورد این ویدیو به اشتراک بگذارید.

نظر شما در مورد این کنسول چیست؟ در صورت امکان، نظر خود را در مورد کنسول Nintendo Switch Lite در این تاپیک به اشتراک بگذارید.

با تشکر فراوان.

ویدیو اولته؟

من کی باشم که نظر بدم
در کل جدی نگیر
اینا چیزایی که به ذهنم رسید موقع ویدیو ته

1. تلفظ هات خوبه. طبیعتا همه چی میتونه بهتر شه ولی خیلی نگران این موضوع نباش
2. اگه چیزی باشه که بخوای نگرانش باشی اسکریپت و متن ویدیو ته
3. جاهایی که "آممم" و "اووممم" می کنی رو سعی کن حذف کنی از ویدیو و لحن روون تری داشته باشی
4. تدوین هم خوبه. منوط به کار بیشتر و تجهیزات بهتر میتونه بهتر هم بشه این هم ولی برای ویدیوی اول واقعا همه چیزهایی پایه ای ای که من خودم بخوام ویدیو بسازم مد نظر قرار میدم رو رعایت کردی

خلاصه روون تر صحبت کنی و متن ات هم غنی تر و جالب تر باشه به نظرم چنل جالبی میشه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من کی باشم که نظر بدم
سلام و ارادت.
نفرمایید، به نظر من شما در مباحث مربوط به گیمینگ تخصص بالایی دارید. ( در این مبحث، به نظر من بازخورد افرادی که شناخت بالایی در این موضوع ندارند هم ارزشمند هست. )

ویدیو اولته؟

من کی باشم که نظر بدم
در کل جدی نگیر
اینا چیزایی که به ذهنم رسید موقع ویدیو ته

1. تلفظ هات خوبه. طبیعتا همه چی میتونه بهتر شه ولی خیلی نگران این موضوع نباش
2. اگه چیزی باشه که بخوای نگرانش باشی اسکریپت و متن ویدیو ته
3. جاهایی که "آممم" و "اووممم" می کنی رو سعی کن حذف کنی از ویدیو و لحن روون تری داشته باشی
4. تدوین هم خوبه. منوط به کار بیشتر و تجهیزات بهتر میتونه بهتر هم بشه این هم ولی برای ویدیوی اول واقعا همه چیزهایی پایه ای ای که من خودم بخوام ویدیو بسازم مد نظر قرار میدم رو رعایت کردی

خلاصه روون تر صحبت کنی و متن ات هم غنی تر و جالب تر باشه به نظرم چنل جالبی میشه

اولین ویدیویی هست که جهت صحبت در مورد یک گجت منتشر کردم. اما قبلاً ویدیو مرتبط با ویدیو گیم هم داشتم که در اون ویدیوها صحبت کرده باشم. (البته در مجموع تعدادشون کم هست به نظرم)

به نوعی دوست دارم کار با کیفیت باشه اما به نظر خودم جای کار داره.
در کل مواردی که گفتید رو موافق هستم و ممنونم که بیان کردید.
البته من برای این ویدیو در اصل متن برای صحبت کردن (مثلاً روی کاغذ) ننوشته بودم. (اما تعداد ضبط‌هایی که داشتم بالا بود به نظرم)

در کل ممنون هستم از وقتی که گذاشتید و نظری که نوشتید.
تشکر و سپاس.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر