بررسی و حل مشکلات هنگام بازی online.(جامع)

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
icon18.png
بررسی و رفع ERROR:8002AD36 در PSN

سلام دوستان ,آقا یکی کمک کنه این ارور 8002AD36 اشکمو دراورده , به psn که وصل میشم بعد از 5 دقیقه Sign out میشم , DNS رو هم 100 جور عوض کردم نشد که نشد:(( خواهشآ اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه , تو FIFA12 یه دونه باخت نداشتم اما بعد از این ERROR 8002AD36 باختام شده 17 تا, همش Sign out میشه , نتم پارس آنلاین 512

دوسته من زنگ بزن زنگ بزن به isp ت مشکلتو بگو یا پرتتو عوض میکنن یا یه جوری حلش میکنن
فقط تو psn مشکل داری؟؟

green wave

کاربر سایت
Apr 18, 2012
3
سلام رفیق
من هم 512 پارس آنلاین دارم...2 روزه دهنم سرویس شده
الان 3 ماهه فبفا بازی میکنم..تا حالا این مشکل برام پیش نیومده بود!!

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
سلام من یه مشکلی دارم :-/ هر وقت به اکنتم ساین این میشم تو منو مشکلی ندارم ولی همین که میرم تو بازی ساین اوت میشم مشکل از پینگم نیست چون پینگم با مادرید 230 و با تهران 23 است اگه کسی میدونه چجوری درستش لطفا کمک کنه:((

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام من یه مشکلی دارم :-/ هر وقت به اکنتم ساین این میشم تو منو مشکلی ندارم ولی همین که میرم تو بازی ساین اوت میشم مشکل از پینگم نیست چون پینگم با مادرید 230 و با تهران 23 است اگه کسی میدونه چجوری درستش لطفا کمک کنه:((

بله این مشکل کلا به پینگ ربطی نداره و چند بارم گفتم از عجیب ترین مشکلات psn هست وقتی شما در منو هستید اساسا در حال تبادل اطلاعات نیستید و این فرایند از شروع ورود به بازی شروع میشه
عده ای در فروم های مختلف از جمله سونی به غیرفعال کردن fair wall و مدیا سرورها اشاره کردند بلکه مشکل حل بشه
ولی بیشترین دلیلی که می تونه باعثش بشه اشاره به isp بوده .ممکن isp پینگ و سرعت خوبی داشته باشه اما در کنارش محدودیتهای بسیاری ممکن داشته باشه مثل ******ing و موارد این چنینی
پیشنهاد می شه با isp دیگه تست کنید .در کنارش تنظیمات مودم و به خصوص تاکید می کنم به خصوص dns نقش بسیار مهمی در پایداری کیفیت اینترنت و بازی کردن داره نو ساین اوت شدن های این چنینی داره

saeedthebest

کاربر سایت
May 13, 2011
6
سلام ب دوستان

من بازی BF3 رو وقتی می خام UPDATE کنم(1.05) وقتی داونلودش تموم میشه می خاد که نصبش کنه روی 14% ارور میده.

دوستان یکی من رو کمک کنه

aremami

کاربر سایت
Jun 7, 2011
7
من بازی pes 11 رو می خوام آنلاین بازی کنم و ps3 هک شده هستش برای همین برنامه spoofer رو ریختم فقط وقتی می خوام توی pes 11 انلاین بازی کنم میگه فقط میتونی توی بازی ranking 1 vs 1 بازی کنی می خواستم ببینم این بخاطر اینه که ما توی ایران هستیم یا بخاطر هک بودن دستگاه است و اگه از هک بودن خارج کنم این مشکل حل میشه ؟

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
آقا این ارور چیه تو مورتال کمبات 2011 :(
the network connection to your lsystem has been lost.make sure your ethernet cables and router are connected properly
کسی تا حالا برخورده به این ارور کمک کنه قبل از وصل شدن به لابی:((

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آقا این ارور چیه تو مورتال کمبات 2011 :(
the network connection to your lsystem has been lost.make sure your ethernet cables and router are connected properly
کسی تا حالا برخورده به این ارور کمک کنه قبل از وصل شدن به لابی:((
احتمالا یا سرعت اینترنتت پایینه یا قعطی داری تو نتت ! مودم رو خاموش روشن کن !

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
احتمالا یا سرعت اینترنتت پایینه یا قعطی داری تو نتت ! مودم رو خاموش روشن کن !
نه دوست من جایی که نت میگیرم شاتله و هیچ موقع هم مشکل قطعی نداشته و ÷هنای باندش هم 500 کیلوبایت در ثانیه و از نظر سرعت هیچ مشکلی ندارم یه ماهه همین ارور رو میده مودم هم خاموش روشن کردم من اصلا میگم فکر نمی کنم به ارتباط اینترنتیم ربطی داشته باشه تنظیماتی چیزی خاصی برا این ارور نمی خواد تو کانکشن سیتینگم...نمیدونم

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,848
نام
مرتضی
نه دوست من جایی که نت میگیرم شاتله و هیچ موقع هم مشکل قطعی نداشته و ÷هنای باندش هم 500 کیلوبایت در ثانیه و از نظر سرعت هیچ مشکلی ندارم یه ماهه همین ارور رو میده مودم هم خاموش روشن کردم من اصلا میگم فکر نمی کنم به ارتباط اینترنتیم ربطی داشته باشه تنظیماتی چیزی خاصی برا این ارور نمی خواد تو کانکشن سیتینگم...نمیدونم

کلا مورتال کمبت رو تو ایران نمیتونی انلاین بزنی هیچکدوم از نسخه هاشو

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
بس چجوریه بعضی دوستان تو همین تابیک نگاه کن گفتن وصل شدند البته به سختی
اگه قرار بوده نشه تو ایران که برا همه نباید میشده...........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر