بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
یعنی اینکه تصویر قفل میکنه و بدون حرکت وامیسته:-":(
اینشا.... درست میشه یادمه اون اوایل واسه که بلد نبودم چه فیم ویری دانلود کنم همین طوری میشد هی فریز میشد صبر کردم تا killzone 2 امد با فیم ور جدید بعد دانلود کردم فیکس شد احتمالا بعد از gow 3 یه فیم ویر جدید میدن یه کم صبر کن یا این که از system recovery استفاده کن که دیگه آخرین امیده ولی اینشا... فیکس میشه قصه نخور.

ffarshad

کاربر سایت
Jan 15, 2010
28
بابا دست خوش شما فکر میکنید من امروز ps3 رو خریدم که دارم اینجوری میگم بابا من 3 سال دارم و این مشکلات تازه کارا رو می دونم .ولی انگار پست اول منو نخوندید گفتم از روزی که psn خراب شود اینجوری شوده شما ها هم که تا ps3 مردوم خراب میشه میگید فرم رو اشتبا دانلود کردی بابا اینا قدیمی شوده از 3.1 ver سونی خودش این مشکلاتو حل کرد من ver 3.15رودارم چطوری میگی اشتبا دانلود کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی مشکل منو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی من تنها این بلا سرم امده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
بابا دست خوش شما فکر میکنید من امروز ps3 رو خریدم که دارم اینجوری میگم بابا من 3 سال دارم و این مشکلات تازه کارا رو می دونم .ولی انگار پست اول منو نخوندید گفتم از روزی که psn خراب شود اینجوری شوده شما ها هم که تا ps3 مردوم خراب میشه میگید فرم رو اشتبا دانلود کردی بابا اینا قدیمی شوده از 3.1 ver سونی خودش این مشکلاتو حل کرد من ver 3.15رودارم چطوری میگی اشتبا دانلود کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی مشکل منو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی من تنها این بلا سرم امده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما یه کاری کن برو تو سایت playstation و اونجا id رو وارد کن ببین داخل اکانتت میره یا نه;)

ffarshad

کاربر سایت
Jan 15, 2010
28
بابا دمتون گرم من دارم میگم یوزر نیم پسورد اینتر نت رو ps3 نمیشناسه ترو خدا درست بخونید???????????????????????????????????????????????????????????????????بعد جواب بدید

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
بابا دمتون گرم من دارم میگم یوزر نیم پسورد اینتر نت رو ps3 نمیشناسه ترو خدا درست بخونید???????????????????????????????????????????????????????????????????بعد جواب بدید
یعنی چی..؟ منظورت اینه که محل وارد کردن USER و pass پاک شده..؟؟:eek::eek: اگه آره که من تا حالا بعد 3 سال ps3 داری همچین چیزی نه دیدم نه شنیدم.ولی اگه PSN ء user و pass رو قبول نمیکنه eror میده که این user و pass رو نمیشناسه میتونی یه user دیگه درست کنی یه email جدید بهش بدی و با یه ID دیگه on بشی.

soli xbox

کاربر سایت
Nov 8, 2009
6
من بعد از اون قضیه در این ضمینه کلی تحقیق کردم بلوری دستگاه هم قسمت DVD و CD اش اخر عمرش بوده و از کار افتادنشون همزمان شده بود با رفتن برق که من فکر کردم رفتن برق باعث این مشکل شده
بعد از تحقیق متوجه شدم دلیلش رفتن برق نبود

xenophile جان این دلیلش نبود (البته مشکل من از قرار نگرفتن درست بلوری در دستگاه نبود)

اصلی ترین دلیل از کار افتادن لنز استفاده از CD و DVD های فله ای هست
همین سی دی ها که شما می خرید 100 تومن و رایت می کنید تو دستگاه قرار می دید مثل سم مهلک برای لنز می مونه و اگر عمر مفید لنز مثلا 5 سال باشه استفاده از سی دی های بی کیفیت اون رو به زیر یک سال میاره !! (بهترین مثال پلی 2)

مثلا خودم 300-400 نوع CD و DVD بازی (از پلی 1 و 2 و نرم افزار هاشون برای پی اس) رو روی دستگاه اجرا کردم و اواخر یعضی از بازی ها رو می خوند و بعضی رو نه و کم کم دیگه هیچ سی دی نخود

اگر تا به حال از سی دی ها معمولی استفاده می کردید دیگه استفاده نکنید چون ممکن هست پلی 3 شما هم به زودی به این سرنوشت دچار بشه ;)
در ضمن قیمت لنز پلی 3 دو بر 70 دلار هست تقریبا 60-65 تومن !
بچه ها سلام امروز دستگام هنگ کرد بعدش خاموش روشن کردم دیگه هیچ دیسکی نخوند مشکل ازچیه help

ffarshad

کاربر سایت
Jan 15, 2010
28
من درستش کردم بابا شماها پستای منو نمیخونید .من یقین دارم نمیخونید شرت میبندم .من از اولین پستم میگم یوزر و پسورد اینترنتم و از اون روزی که psn خراب شود شما شماها همچیزرو میگید بجز مشکلمنو........................................................................................

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
سلام بچه ها

من به یه مشکلی دارم . آپدیت 3.15 رو از سایت uk دانلود کردم و حالا وقتی میخوام آپدیت کنم

تا 61 درصد میره و بعد میگه (the data carpted) و ارور 80024997 رو میده . ولی فایلم خراب نیست

من از یه آپدیت دیگه هم که تو دی وی دی داشتم (3.15) امتحان کردم نشد .(80 pal) ......

از طریق رم ریدر با رم موبایل .

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام بچه ها

من به یه مشکلی دارم . آپدیت 3.15 رو از سایت uk دانلود کردم و حالا وقتی میخوام آپدیت کنم

تا 61 درصد میره و بعد میگه (the data carpted) و ارور 80024997 رو میده . ولی فایلم خراب نیست

من از یه آپدیت دیگه هم که تو دی وی دی داشتم (3.15) امتحان کردم نشد .(80 pal) ......

از طریق رم ریدر با رم موبایل .
فایل Update بد Download شده یا اینکه مموری که ازش استفاده می کنید مشکل داره . یه بار مموری رو فرمت کنید ، فایل Download رو هم از اول بگیرید .
اگر بتونید با خود PS3 آپدیت کنید که دیگه اصلا مشکلی پیش نمیاد .
خیلی ممنون از اینکه به سوالم جواب دادین . منم فکر میکردم از مموری گوشیم باشه .چون فلشم مموریم سوخته . از سی دی هم میشه استفاده کرد .
آره ، با CD هم میشه . شما یه بار دیگه فایل Update رو Download کن بعد بریز تو پوشه : PS3 > UPDATE

آخرین ویرایش:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
خیلی ممنون از اینکه به سوالم جواب دادین . منم فکر میکردم از مموری گوشیم باشه .چون فلشم مموریم سوخته . از سی دی هم میشه استفاده کرد ؟

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اقایون سلام یه مشکل کوچیک پیدا کردم اونم با صدای فن دستگاهم هست که بههههههههه شددددددت صدا میده انگار یه ماشین موتورش روشنه و انگار هر لحظه امکان داره دستگاه بترکه:eek: من با این حالت 1 تا 2 ساعت بازی کردم و هیچ مشکلی نداشتم حتی فریزم نکرد هیچی فقط آدم بد جور سر درد میشه میخواستم بدونم ای حالت طبیعی یا ممکنه مشکلی واسه فن دستگاه پیش اومده باشه که بعدآ بروز بده..؟ مدل دستگاهم 40GIG ntsj 2007 هست که gpu این مدل 65nm هست من خودم فکر میکنم نباید مشکل گرمائی داشته باشه اگه میشه منو از نگرانی در بیارید ممنون.:(

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
اقایون سلام یه مشکل کوچیک پیدا کردم اونم با صدای فن دستگاهم هست که بههههههههه شددددددت صدا میده انگار یه ماشین موتورش روشنه و انگار هر لحظه امکان داره دستگاه بترکه:eek: من با این حالت 1 تا 2 ساعت بازی کردم و هیچ مشکلی نداشتم حتی فریزم نکرد هیچی فقط آدم بد جور سر درد میشه میخواستم بدونم ای حالت طبیعی یا ممکنه مشکلی واسه فن دستگاه پیش اومده باشه که بعدآ بروز بده..؟ مدل دستگاهم 40GIG ntsj 2007 هست که gpu این مدل 65nm هست من خودم فکر میکنم نباید مشکل گرمائی داشته باشه اگه میشه منو از نگرانی در بیارید ممنون.:(
اگه با GoWIII اینطوری میشه، فکر کنم طبیعیه! با اون گرافیک پدر دستگاه رو درمیاره! همین امروز تو یه تاپیکی خوندم، یکی دیگه هم می گفت موقع بازی کردن GoWIII همین مورد براش پیش اومده، پس فکر نکنم مشکلی باشه!

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523

طبیعی است
دستگاه 60 گیگا منهم همینطور صدا میده
4 طرف دستگاه باید آزاد باشه و هوا جریان داشته باشه
گرد وخاک دستگاه را پاک کن

zelda_f

کاربر سایت
Jul 8, 2008
46

همون طور که دوستان گفتن عادیه ولی اگه دماش از حد طبیعی بیشتر بشه خود دستگاه ارور مربوط به داغ شدن میده و چراغ دستگاه بصورت چشمک زن قرمز میشه (اتفاقی که موقع بازی کردن Killzone 2 برای من افتاد)در این موقع از بازی (البته اگه تو بازی هستید) بیاد بیرون و خاموشش کنید !
*البته دمای تهران این چند روزه بالا رفته (اینم مزید بر علته)*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر