بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اینترنت رو از توی ستیگ دیسیبل کنید

تاریخ رو به 1/3/2010 برگردونید

حالا برید بازی کنید

دوست عزیز خیلی ممنون:love:
مشکله من حل شد
فقط کاش زودتر گفته بودی، چون هارد رو فرمت کردم و همه دار و ندارم از روش پرید:(

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
من دستگامو 3 روزه خریدم .بعد امروز بعد از 2 ساعت و نیم بازی کردن فریز کرد .منم بازی برداشتم از توی دستگا رو خاموش کردم.من قبلا xbox360 داشتم وسر همین فریز کردن 3 چراغ شد الان من باید اینو چکارش کنم تا خراب نشه ؟؟در ضمن دستگاه من ps3 slim 120 gig هست ریجن 2

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
من دستگامو 3 روزه خریدم .بعد امروز بعد از 2 ساعت و نیم بازی کردن فریز کرد .منم بازی برداشتم از توی دستگا رو خاموش کردم.من قبلا xbox360 داشتم وسر همین فریز کردن 3 چراغ شد الان من باید اینو چکارش کنم تا خراب نشه ؟؟در ضمن دستگاه من ps3 slim 120 gig هست ریجن 2

منم که روز اول خریدم فریز کرد نگران نباش طبیعی است

دور از گرد و خاک چهار طرف دستگاه در محیط باز هر سه یا چهار ساعت استفاده از دستگاه 1 ساعت دستگاه را خاموش کن

آخرین ویرایش:

cheguevara..

کاربر سایت
Feb 7, 2010
55
نام
محمد رضا
گفتي اسليم دستگات....
همينه ديگه.....:p:laughing::p

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه مشکلی دارم اگه ممکنه کمکم کنید
من یه بازی که ریجنش ntsc بود رو گذاشتم تو دستگاه وآپدیت کردم به 3.15 ریجن دستگاه من پال هست الان که دستگاه رو روشن میکنم یه سری نوشته توی صفحه قرمز هست هیچ کاری هم نمیذاره بکنم

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه مشکلی دارم اگه ممکنه کمکم کنید
من یه بازی که ریجنش ntsc بود رو گذاشتم تو دستگاه وآپدیت کردم به 3.15 ریجن دستگاه من پال هست الان که دستگاه رو روشن میکنم یه سری نوشته توی صفحه قرمز هست هیچ کاری هم نمیذاره بکنم

اشکال از آپدیت اشتباه 3.15 ntsc شما بود دستگاهی که پاله آپدیت پال می خواهد

با ریکاوری تا اپدیت اینده باید صبر کنی

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
اشکال از آپدیت اشتباه 3.15 ntsc شما بود دستگاهی که پاله آپدیت پال می خواهد

با ریکاوری تا اپدیت اینده باید صبر کنی
ولی تا اینجایی که من میدونم و بچه ها گفته بودن دستگاه ایشون کلا به فنا رفته و درست هم نمیشه!حالا شاید یه تک ماده ی این وسطا هست که شما این حرفو زدین:biggrin1:
امیدوارم که من اشتباه کرده باشم و دستگاه این دوستمون درست بشه

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
ولی تا اینجایی که من میدونم و بچه ها گفته بودن دستگاه ایشون کلا به فنا رفته و درست هم نمیشه!حالا شاید یه تک ماده ی این وسطا هست که شما این حرفو زدین:biggrin1:
امیدوارم که من اشتباه کرده باشم و دستگاه این دوستمون درست بشه

بابا چرا نا امیدش میکنی آن تک ماده هم فرستادن دستگاه نه نمایندگی سونی

ffarshad

کاربر سایت
Jan 15, 2010
28
سلام به همه دستگاه من فته از همون روزی که psn خراب شود به امروز دستگاه هنگ میکنه فریز میشه و از همه مهم تر دیگه یوزر پسورد اینترنتمم نمیخونه و میگه ای پی شما قابل قبول نیست کسی میدونه چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام به همه دستگاه من فته از همون روزی که psn خراب شود به امروز دستگاه هنگ میکنه فریز میشه و از همه مهم تر دیگه یوزر پسورد اینترنتمم نمیخونه و میگه ای پی شما قابل قبول نیست کسی میدونه چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با کسی بازی شیر نکردی یا id دست کسی ندادی؟شاید میخوان اذیتت کنن و پسوردتو عوض کردن :devil:

ffarshad

کاربر سایت
Jan 15, 2010
28
نه ایدی psn من مشکلی نداره ایدی اینترنتمم نمیخونه ولی فکر میکنم اشکال از جای دیگه چون بعد از اون روزی کهpsnخراب شود اینجوری شوده مورد مشابه ای تا حالا دیدید دارم کم کم ناراحت میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر