بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
انجام دادم برادر موسی‌ ولی‌ نشد. به نظر شما مشکل از دستگاه است یا از پی‌ س ۳؟ مثلا امکان داره ک کابل ورودی ویدیو تلویزیون مشکل دار شده باشه؟

كابلت سالمه؟؟
هموني كه به مانيتور ميزني به tv هم ميزني؟؟
جايه وروديشو رو tv عوض كن.

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
انجام دادم برادر موسی‌ ولی‌ نشد. به نظر شما مشکل از دستگاه است یا از پی‌ س ۳؟ مثلا امکان داره ک کابل ورودی ویدیو تلویزیون مشکل دار شده باشه؟
بله کاملا امکانش هست که شما میتونی از یکی که ps2 داره کابلشو امانت بگیری تست کنی.مخصوصا اون قسمت که به کنسول وصل میشه اکثرا مشکل دار میشه.در ضمن نگران نباش کنسولت کاملا سالمه.

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
سلام
دوستان من یه چند روزیه PS3 روزی 2 یا 3 بار هنگ می کنه و هیچی کار نمیکنه که مجبور میشم دستگاه رو خاموش روشن کنم . حالا به نظر شما مشکل از PS3 هست یا از Update جدید ؟

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
دوستان من یه ps3 دارم اون رو به فرمویر 3.15 آپدیت کردم اما الان که میخوام بازی اجرا کنم یک صفحه قرمز توش نوشه داره باید چکار کنم

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
دوستان من یه ps3 دارم اون رو به فرمویر 3.15 آپدیت کردم اما الان که میخوام بازی اجرا کنم یک صفحه قرمز توش نوشه داره باید چکار کنم
تسلیت میگم غم اخرتون باشه چون دیگه درست نمیشه :( ماله منم اینطوری شده بردم گفتن نمیتونیم درست کنیم

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک

خوب تعدادمون تو ايران شد 3 تا و تو جهان شما 22 نفري واقعا متاسفام

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام
دوستان من یه چند روزیه PS3 روزی 2 یا 3 بار هنگ می کنه و هیچی کار نمیکنه که مجبور میشم دستگاه رو خاموش روشن کنم . حالا به نظر شما مشکل از PS3 هست یا از Update جدید ؟
منم دقیقا مشکل این دوستمون رو دارم :confused:

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
منو هم اضافه کنید!:blushing: من دستگاه 60 گیگ داشتم که سالم بود! دستگاهو روشن کردم انچارتد2 گذاشتم هنگ کرد به حالت شطرنجی:(( دیگه تو منو هم هنگ کرد:mad: سه روز تو تعمیر بود بردم دیگه تصویر هم نمیاد بالا:evil: راستی من ps3 خیلی وقتی داشتم از سال 2007 حیفه واقعا ... دستگاه که داغ نکرد یه دقیقه هم نشد روشن کردم اینطوری شد :( تعمیر کار گفت دستگاه نباید به صورت ایستاده روشن کنی درسته؟؟؟

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
منو هم اضافه کنید!:blushing: من دستگاه 60 گیگ داشتم که سالم بود! دستگاهو روشن کردم انچارتد2 گذاشتم هنگ کرد به حالت شطرنجی:(( دیگه تو منو هم هنگ کرد:mad: سه روز تو تعمیر بود بردم دیگه تصویر هم نمیاد بالا:evil: راستی من ps3 خیلی وقتی داشتم از سال 2007 حیفه واقعا ... دستگاه که داغ نکرد یه دقیقه هم نشد روشن کردم اینطوری شد :( تعمیر کار گفت دستگاه نباید به صورت ایستاده روشن کنی درسته؟؟؟

جك گفته .
بايد ميخنديدي
اون شخص ميدونسته ولي سوني كه خودش اين طوري طراحي كرده نميدونسته!!!!!:-":biggrin1::-"
حالا خراب شد چي كارش ميكنين؟؟:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر