بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام تورو خدا کمک کنین یه پلی استیشن گرفتم فت ۸۰ گیگ فریمور هم روجرو ۴.۴۶ دیروز یه هارد واسش گرفتم یک ترابایت سیلیکون پاور بیشتر بازی هیی که یارو برام ریخته وقتی وا میکنم این ارورو میده 80010009 میخواستم ببینم اگه فریمورو عوض کنم درست میشه اگه باید عوض کنم چه فریمور بریزم یه سایت برا دانلودو اموزش نصب هم معرفی کنید خیلی ممنونم
سلام...
این ارور مربوط به ایبوت یا فیکس هست...
باید کاستوم فریمور رو آپدیت کنید و آخرین ورژن مولتی من نصب کنید...
http://forum.bazicenter.com/thread95788/

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
داداش گلم کنسولم کپی خوره نرم افزاری و روجرو هست این فریمور که گذاشتی مال کبراست
خیر...
کیتهای کبرا اصلا کاستوم فریمور روی اونها نصب نمیشه
و باید سازنده اون از نظر آپدیت ساپورتش کنه چون انحصار این کار دسته اونه...
کنسول شما نرم افزاری هست اما هر کاستوم فریموری نصب کنید مشکلی نداره...
روجرو ریباگ حبیب و ..... اینها کاستوم فریمور هستن با نام های مختلف و برنامه نویسان مختلف..
ریباگ از همه قویتره...
اون کلمه COBRA یک مود هست که ریباگ ازش استفاده کرده...
موفق باشی

آخرین ویرایش:

reza0171

کاربر سایت
Apr 1, 2011
15
سلام خدمت دوستان
من یک دستگاه ps3 fat دارم،وقتی دستگاه روشنه توی منو صدای فن کمه ولی وقتی بازی gta رو اجرا میکنم وقتی وارد بازی میشه صدای فن زیاد میشه.این مشکلی پیش میاره؟ راه حلش چیه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام خدمت دوستان
من یک دستگاه ps3 fat دارم،وقتی دستگاه روشنه توی منو صدای فن کمه ولی وقتی بازی gta رو اجرا میکنم وقتی وارد بازی میشه صدای فن زیاد میشه.این مشکلی پیش میاره؟ راه حلش چیه؟
سلام بر شما
این مشکلی نیست عادی هست
ولی تا جای که میتوانی با فت کمتر بازی کن یه ساعت بازی ربع ساعت استراحت به دستگاه تا کمتر اسیب ببینه

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
سلام
1.الان قیمت ps3 slim و super slim چنده؟
2.آیا هنوز برای کپی خور کردنشون باید یه سخت افزار جدا بخریم یا نه ....میشه با نصب نرم افزار روش کپی خورش کرد(مخصوصا super slim)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
1.الان قیمت ps3 slim و super slim چنده؟
2.آیا هنوز برای کپی خور کردنشون باید یه سخت افزار جدا بخریم یا نه ....میشه با نصب نرم افزار روش کپی خورش کرد(مخصوصا super slim)
لطفا اینجا سوالتون رو بپرسید اینجا بهش اروجینال هست
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*

vahid57

کاربر سایت
Feb 10, 2007
32
سلام. دوستان من کلوپ دارم الان چند روزه که برا یه مشکلی هر چی تو سایتا. میگردم به جواب درستی نمیرسم. دوستانی که میتونن لطفا راهنمایی کنن دو تا از ps3 ها صدای فنشون خیلی زیاد شده و یکی سیستم هات میزنه
اول چجوری میشه دمای کنسول رو دید تو یه سایت نوشته بود تم هایی هست که دما رو نشون میده ولی من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم کسی میتونه لینک دانلود بده
دوم طریقه تعویض صحیح خمیر سلیکون چطوریه.اگه کسی جایی آموزش خوبی دیده لطفا لینک بده
سوم من شهرستانم (کرمان) کجا می تونم خمیر سلیکون خوب پیدا کنم یا اینترنتی چیزی سفارش بدم آخه از این چینیا که تو بازار هست استفاده کردم بدتر شد نمیدونم از جنس خمیر بود یا من بد کار کردم شما چه خمیری پیشنهاد میکنین
دوستان ببخشید شاید سوالم تکراری بود ولی هر چی گشتم جواب درستی پیدا نکردم با تشکر

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام. دوستان من کلوپ دارم الان چند روزه که برا یه مشکلی هر چی تو سایتا. میگردم به جواب درستی نمیرسم. دوستانی که میتونن لطفا راهنمایی کنن دو تا از ps3 ها صدای فنشون خیلی زیاد شده و یکی سیستم هات میزنه
اول چجوری میشه دمای کنسول رو دید تو یه سایت نوشته بود تم هایی هست که دما رو نشون میده ولی من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم کسی میتونه لینک دانلود بده
دوم طریقه تعویض صحیح خمیر سلیکون چطوریه.اگه کسی جایی آموزش خوبی دیده لطفا لینک بده
سوم من شهرستانم (کرمان) کجا می تونم خمیر سلیکون خوب پیدا کنم یا اینترنتی چیزی سفارش بدم آخه از این چینیا که تو بازار هست استفاده کردم بدتر شد نمیدونم از جنس خمیر بود یا من بد کار کردم شما چه خمیری پیشنهاد میکنین
دوستان ببخشید شاید سوالم تکراری بود ولی هر چی گشتم جواب درستی پیدا نکردم با تشکر

سلام...
جواب شما قبلا داده شده...
شما انتظار معجزه نداشته باشید.کنسول های شما عمره خودشون رو کردن و راهی دیگری باقی نمیمونه جز اونی که به شما گفتم...

vahid57

کاربر سایت
Feb 10, 2007
32
سلام...
جواب شما قبلا داده شده...
شما انتظار معجزه نداشته باشید.کنسول های شما عمره خودشون رو کردن و راهی دیگری باقی نمیمونه جز اونی که به شما گفتم...

ممنون دوست عزیز از توجه شما اما ایکاش شما یا یه دوست دیگه درمورد دیدن دمای سی پی یو هم منو راهنمایی میکردید وبه بقیه سوال من هم جواب داده میشد

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
ممنون دوست عزیز از توجه شما اما ایکاش شما یا یه دوست دیگه درمورد دیدن دمای سی پی یو هم منو راهنمایی میکردید وبه بقیه سوال من هم جواب داده میشد
دیدن دمای سی پی یو هم کمکی به شما نمیکنه.چون در این مواقع کنسول به خاطر داغ شدن دماش بالا میره...حالا شما چه ببینی و چه نبینی تفاوتی ایجاد نمیکنه...

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام.
یه پلی 3 داشتم که دوسال بود استفاده نمیکردم و کاملا سالم بود.یادمه دوسال پیش لاست ائو اس بازی میکردم هیچیش نبود .
اون موقع فنش رو هم ماد سخت کرده بودم و سرعتش رو برده بودم بالا (اون زمان هنوز نرم افزاری نیومده بود) و دماش همیشه خبو بود و به 69 هم نمیرسید.
حالا که بعد دوسال بازش کردم و بازی میکنم دیدم دماش میره حدود 75 اینا. گفتم خمیرشو عوض کنم که بهتر بشه
خمیرشو عوض کردم دیدیم باز بدترشد.هر بار که من کنسول رو باز و بسته میکنم دماش بدتر و بدتر میشه.فقط هم دمای سی پی یو . دمای ار اس ایکس به 59 نمیرسه.
الان هم دماش زیره یه دیقه میره به 90 و خاموش میشه.
میخوام ببینم مشکلش چیه؟ سی پی یو ترکیده؟ هر چند خودم بعیددبونم چون دسته خودم بوده و خیلی خیلی کم استفاده کردم و تازه فنش هم از قدیم سرعتش ابلا بود و خوب خنک میشد.
یا میتونه از ارتباط هیت سینک و سیپیو باشه؟

حل شد به سادگی و به مفتی ترین شکل ممکن!!

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام.
یه پلی 3 داشتم که دوسال بود استفاده نمیکردم و کاملا سالم بود.یادمه دوسال پیش لاست ائو اس بازی میکردم هیچیش نبود .
اون موقع فنش رو هم ماد سخت کرده بودم و سرعتش رو برده بودم بالا (اون زمان هنوز نرم افزاری نیومده بود) و دماش همیشه خبو بود و به 69 هم نمیرسید.
حالا که بعد دوسال بازش کردم و بازی میکنم دیدم دماش میره حدود 75 اینا. گفتم خمیرشو عوض کنم که بهتر بشه
خمیرشو عوض کردم دیدیم باز بدترشد.هر بار که من کنسول رو باز و بسته میکنم دماش بدتر و بدتر میشه.فقط هم دمای سی پی یو . دمای ار اس ایکس به 59 نمیرسه.
الان هم دماش زیره یه دیقه میره به 90 و خاموش میشه.
میخوام ببینم مشکلش چیه؟ سی پی یو ترکیده؟ هر چند خودم بعیددبونم چون دسته خودم بوده و خیلی خیلی کم استفاده کردم و تازه فنش هم از قدیم سرعتش ابلا بود و خوب خنک میشد.
یا میتونه از ارتباط هیت سینک و سیپیو باشه؟

حل شد به سادگی و به مفتی ترین شکل ممکن!!

چی بود مشکل؟

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
چی بود مشکل؟
هیت سینک و سی پی یو چفت نمیشدن بهم.
خیلیا گفتن سی پیوت رفته.ریفلو هم کارساز نیست.
یه سریا گفتن باید کاور سی پی یو رو کند خمیر زیروش عوض کرد.
یه مقوا گذاشتم بین مادربرد و کلم و بستمش.الان دماش به 70 هم نمیرسه

amin_xboy

کاربر سایت
Mar 30, 2010
65
نام
امين
دوستان جدیدا دیسک میزارم توی ps3 یه صدایی مثل صدای اجکت(همون صدایی که موقع بیرون اومدن دیسک از دسگاه میده) میاد و دیسک رو نمیخونه.
مجبورم 3-4 دفعه دیسک بیارم بیرون بزارم توش تا بخونه :d
مشکل چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر