بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
من هم وقتي بازي رو ميزارم يا کلا ديسک تو دستگاه هست صداي تق تق شديد مياد!نکه منم..!
واسم منم هم دقیقا همینطوره البته نه شدید
یعنی واسه منم قراره بمیره :( از اولش هم همینطوری بود 7 ماه میشه که خریدمش اگه قرار بود خراب بشه ................

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
فکر کنم این قضیه صدا زیاد جدی نیست یکی من هم یک صدای ازش درمیاد ولی
وقتی بازی میکنی که نمیفهمی فقط موقعی که صدای tv رو قطع کنی اونم نه همیشه فقط موقعی که
داره دیسک رو میخونه یک صدای کمی به گوش میرسه که نباید مهم باشه

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
یکی از عوامل مهم در ضعیف شدن لنز Ps3 استفاده از Dvd های کپی میباشد .
مثلا فیلم دیدن با Ps3 و استفاده از Dvd های Mp3.
هرگز از Dvd های خش دار و لک دار استفاده نکنید .

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
فکر کنم این قضیه صدا زیاد جدی نیست یکی من هم یک صدای ازش درمیاد ولی
وقتی بازی میکنی که نمیفهمی فقط موقعی که صدای tv رو قطع کنی اونم نه همیشه فقط موقعی که
داره دیسک رو میخونه یک صدای کمی به گوش میرسه که نباید مهم باشه

این صدایی که شما میگی مطمعنا با اون صدایی که دوستان میگن فرق داره مال منم دقیقا همین صداها رو میده وفقط موقع load کردن این صدا ها میاد صداش فقط وقتی شنیده می شه که محیط کاملا بی صدا باشه اون صدایه کار کردن لنزه , pc هم موقع کار کردن cd or dvd drive یه صدایی داره... .
اگه بقیه هم این صدا منظورشونه که به نظر من بی ربطه... .
البته بچه ها گفتن تق تق ولی برای ما که بنظر سالم میاد به صدای جیر جیر بیشتر شبیه:p
اونایی که لنزاشون سوخته کدوم صدا مد نظرشونه جیر جیر یا تق تق یا جفتش یکیه؟!
خواهشا نگید ps3 موقع خوندن BD اصلا صدا نمیده که من دیونه میشم من 3 روزه ps3 مو خریدم:(

آخرین ویرایش:

peyman_2005

کاربر سایت
Mar 13, 2006
70
نام
پیمان
این صدایی که شما میگی مطمعنا با اون صدایی که دوستان میگن فرق داره مال منم دقیقا همین صداها رو میده وفقط موقع load کردن این صدا ها میاد صداش فقط وقتی شنیده می شه که محیط کاملا بی صدا باشه اون صدایه کار کردن لنزه , pc هم موقع کار کردن cd or dvd drive یه صدایی داره... .
اگه بقیه هم این صدا منظورشونه که به نظر من بی ربطه... .
البته بچه ها گفتن تق تق ولی برای ما که بنظر سالم میاد به صدای جیر جیر بیشتر شبیه:p
اونایی که لنزاشون سوخته کدوم صدا مد نظرشونه جیر جیر یا تق تق یا جفتش یکیه؟!
خواهشا نگید ps3 موقع خوندن BD اصلا صدا نمیده که من دیونه میشم من 3 روزه ps3 مو خریدم:(
من هم سه روز بود PS3 رو خریده بودم که لنز اش سوخت و مجبور شدم بفروشمش ولی شما اصلا نگران نباش و انشاالله که مشکلی برای شما پیش نیاد.

من صدای تق تق مد نظرم هستش

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
salam baba ajab ghazie shode in sedahe man aslan toye dastgah hichi nazashtam faghat ye bar ye dvd emtehan kardam onam hamash 5 daghighe bishtar nashod
taze ye bazi basash gereftam (heavenly sword)dastgah manam darzaman load yesedaye mide bishtar shabih jirjir hamoonike jenabe aghaye gammer aziz goftan man baz fekr mikardam az hardesh sedaham moghey mide ke dare load mishe khoda kone dastgah hichkodoom az bacheha hichish nash;)e

آخرین ویرایش:

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام واسه من فقط وقتی بازی را میزارم تو دستگاه دو سه بار تق تق میاد وقتی هم ninja gaiden را از منو اینستال کردم صدا میداد ولی تو زمان لود یا اجرای بازی نه تق تق میکنه نه جیق جیق فکر نکنم ربطی داشته باشه واسه من از اول همین جوری بود یعنی از 6 یا 7 ماه پیش

juventus2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
74
منم دستگاهم قبل از اینکه خراب بشه تق تق صدا میکرد:biggrin1:البته این مشکل واسه خیلیا تو فروم play station uk پیش اومده یا بعد از بازی pes 2008 یا دانلود پچ یا بازی COD4 ......
البته بیشتر برای 40 gb پیش اومده .سونی هم نامردی نکرده فورا یه نو براشون فرستاده:(
دوستان پیشنهادشون چیه؟
تعمیر گاه خوب سراغ دارین؟
یا اینکه اوراقش کنم بفروشمش؟؟؟؟:confused::confused::confused:

peyman_2005

کاربر سایت
Mar 13, 2006
70
نام
پیمان
منم دستگاهم قبل از اینکه خراب بشه تق تق صدا میکرد:biggrin1:البته این مشکل واسه خیلیا تو فروم play station uk پیش اومده یا بعد از بازی pes 2008 یا دانلود پچ یا بازی COD4 ......
البته بیشتر برای 40 gb پیش اومده .سونی هم نامردی نکرده فورا یه نو براشون فرستاده:(
دوستان پیشنهادشون چیه؟
تعمیر گاه خوب سراغ دارین؟
یا اینکه اوراقش کنم بفروشمش؟؟؟؟:confused::confused::confused:

میشه اول بگید ریجن دستگاه شما چی هستش ؟

به نظر من اوراقش نکنی بهتر هستش. چون با 100 هزار تومان یا کمتر میتونی بری لنز جدید بندازی . یا اگه شک داری که بعدا هم براش مشکلی پیش میاد و خراب میشه اول درستش کن و بعد هم بفروشش.

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
با سلام
اگه كسي ps3 ش اين مشكل رو داره به من پيام بده تا ادرس وشماره يه مغازه رو بهش بدم.من سه شنبه هفته گذشته پيشش بودم بيشتر از 10 تا ps3 رو اونجا اورده بودن واسه تعمير .كه مشكل بيشترشون لنز بود و بعضي هاشون مشكل هارد يا مين برد داشتن.من به هيچ وجه قصد ندارم از كنسول خاصي بدگويي كنم ولي همون اقاي تعمير كار كه من حاضرم پشت سرش نماز بخونم ورو اسمش قسم هم ميخورم ميگفت: ps3مشكلات عجيب غريبي داره كه علت خاصي هم نداره .جالب اينجاست كه اين مشكل لنز خيلي عجيبه ووقتي يه بار لنز تعويض ميشه ديگه مشكل خرابي مجددا پيش نمياد.حتي من دستگاهي رو 1 سال پيش لنزش رو تعويض كردم كه صاحبش بعد از تعويض لنز داره مرتب باهاش فيلم وبازي هاي كپي ورايتي اجرا ميكنه وتو كلوپش با هاش هم بازي ميكنن هم فيلم نگاه ميكنن.ولي بعد از يك سال ديگه هيچ مشكلي واسش پيش نيومده. و چند مورد ديگه هم كه اينجوري شده بود واسم تعريف كرد.در كل اميدوارم هيچ مشكلي واسه هيچ كنسولي،(حتي اگه كنسول رقيب باشه )پيش نياد.ولي اينو بدونين كه به نظر من ps3 هم اينجوري كه بعضي ها ميگن بدون مشكل سخت افزاري نيست.شاهد حرفم هم كنسول هاي خراب زيادي هست كه تو مغازه تعميرگاه دوستم با چشماي خودم ديدم.هر كي باورش نميشه پيام بده تا شماره وادرس مغازه دوستم تو تهران رو بدم بهش تا خودش با چشماي خودش ببينه تا باورش بشه.
ببخشيد اگه متنم طولاني شد.

SS_Schutzstaffel

کاربر سایت
Oct 11, 2007
193
اگه كسي ps3 ش اين مشكل رو داره به من پيام بده تا ادرس وشماره يه مغازه رو بهش بدم.من سه شنبه هفته گذشته پيشش بودم بيشتر از 10 تا ps3 رو اونجا اورده بودن واسه تعمير .كه مشكل بيشترشون لنز بود و بعضي هاشون مشكل هارد يا مين برد داشتن.

پس بدبخت شدیم... (شما دقت نکردین ببینین بیشتر کنسولها از چه نوعی بوده؟) "PAL - UC - J"

juventus2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
74
میشه اول بگید ریجن دستگاه شما چی هستش ؟

به نظر من اوراقش نکنی بهتر هستش. چون با 100 هزار تومان یا کمتر میتونی بری لنز جدید بندازی . یا اگه شک داری که بعدا هم براش مشکلی پیش میاد و خراب میشه اول درستش کن و بعد هم بفروشش.

ntsc/j
اوراقش چند می ارزه؟؟؟؟

peyman_2005

کاربر سایت
Mar 13, 2006
70
نام
پیمان
پس بدبخت شدیم... (شما دقت نکردین ببینین بیشتر کنسولها از چه نوعی بوده؟) "PAL - UC - J"

تا اونجای که من میدونم و همچنین تحقیق هم کردم بیشترین خرابی برای لنز برای کنسول های J بوده.
و خودم هم j داشتم لنز اش خراب شده بود. و این دوست عزیزمون هم ریجن کنسول اش :
ntsc/j

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر