بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان . یه ps3 slim 250 هست . اینو روشن میکنی بعد از چند دقیقه صدای فنش میشه مثل موتور جت . ولی جالب اینه که داغ نیست باد خروجیش . سرد هم هست . حتی بعد از 3 ساعت بازی TLOU با اینکه صدای فن به عرشه ولی بازم باد داغ نمیده که ادم بدونه که کنسول داغ کرده . انگار بیخودی میره رو دور تند . خواستم راهنمایی کنید که چرا اینجوریه . ضمنا کنسول باز شده ولی نمیدونم چرا

آی سی فنش خراب شده
میشه درستش کرد ولی احتمال درست شدنش تقریبا 10% هم نیست به نظرم اگه داغ نمیکنه و خاموش نمیشه دست نزن بهش چون بازش کنی جز خرابی مجدد برات چیزی نداره
در صورتی بازش کن که بخوای آی سی فنشو عوض کنی

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
دوستان من یه ps3 fat خریدم که فقط در مواقع اجرای بازیهای سنگین مثه Tlou فنش به کار میفته.میخواستم ببینم طبیعیه؟؟؟
یه چیز دیگه اینکه پنکه بالا سر کنسول بذارم موقع بازی کردن تاثیری هم داره؟؟؟
و سوال اخر اینکه من امروزی دو ساعت پشت هم انچارتد رو بازی میکردم که یه دفه وسط بازی صفحه قفل شد...دلیلش چیه؟؟؟
سپاس

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان من یه ps3 fat خریدم که فقط در مواقع اجرای بازیهای سنگین مثه Tlou فنش به کار میفته.میخواستم ببینم طبیعیه؟؟؟
و سوال اخر اینکه من امروزی دو ساعت پشت هم انچارتد رو بازی میکردم که یه دفه وسط بازی صفحه قفل شد...دلیلش چیه؟؟؟
سپاس

درمورد سوال اولتون بله طبیعی هستش
در مورد سوال دومتون هم اگه قفل شدن هی تکرار نشه مشکل نداره ولی اگه تکرار شده خطرناکه ممکنه به برد یا هارد صدمه بزنه

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
من الان سیستم رو 4.46 آپدیت کردم ولی مولتی من بالا نمیاد و همون ارور رو میده و مولتی من هم ورژنش 4.40 هستش ولی سیتسم 4.46 هستش حالا اگه یه راهنمایی میشه بکنین لینک های دانلود رو هم بفرستین هر چی هست بدین+راهنمایی کامل.در مورد eboot وپارام هم بگین
داداشم وقتی میخوای مولتی من رو عوض کنی اول گزینه ی مولتی من خودتو پاک کن بعد به Install pakage برو مولتی من جدیدو نصب کن بعد sistem update برو و بقیه مراحل رو انجام بده فقط یادت باشه طی مراحل نصب بازی اورجینال درون دستگاه نباشه.

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,649
نام
hamid
مشكل دارم

سلام . من. كنسولم از دست يكي از دوستام افتاد. حالا موقعي كه ميخوام روشن كنم نميشه. يعني وقتي كه دكمه رو ميزنم. يك دفعه روشن ميشه بعد خودش خاموش ميشه من بردم كفتن مادربرد مشكل داره راسته ؟. و بايد عوض بشه. ميخواستم نظر بجه ها رو اينجا بدونم

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
دوستان ps3 من چند وقتی هست که تا وارد بازی میشم سریع داغ می کنه و هشدار میده .
کسی دلیلشو میدونه؟؟:-/

- - -ویرایش - - -

سلام . من. كنسولم از دست يكي از دوستام افتاد. حالا موقعي كه ميخوام روشن كنم نميشه. يعني وقتي كه دكمه رو ميزنم. يك دفعه روشن ميشه بعد خودش خاموش ميشه من بردم كفتن مادربرد مشكل داره راسته ؟. و بايد عوض بشه. ميخواستم نظر بجه ها رو اينجا بدونم

تعمیرگاه دیگه هم نشونش بدی تا برات عیب یابی کننb-:
بهتره چند

- - -ویرایش - - -

سپاس

احتمالا از آی سی شه چون ps3 fat سریعن فنشو به کار میندازه و تو بازی های سنگین میره رو شیش لول

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

خب حتما مادربردش مشکل داره که گفتن باید عوض بشه

دوستان ps3 من چند وقتی هست که تا وارد بازی میشم سریع داغ می کنه و هشدار میده .
کسی دلیلشو میدونه؟؟:-/
مشکل حرارتی پیدا کرده باید بدید بیرون براتون درستش کنن

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام دوستان عزیز
میشه بگید چراغ زرد شدن کنسول فت دقیقا چجوریه ؟
کنسول فت یکی از آشناها تو بازی GTA گفت یهو قفل کرده و دوتا بوق زده و اتوماتیک خاموش شده و چراغ قرمزش چشمک میزده . بعدش دوباره روشنش کرده و بدون مشکل بازی کرده . حالا دوباره اینجوری می شه اما این دفعه بعد از روشن شدن ، کنسول یه چراغ زرد کوچولو میزنه و تبدیل میشه به قرمز چشمک زن
مشکل چیه و راه حلش چیه ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان عزیز
کنسول فت یکی از آشناها تو بازی GTA گفت یهو قفل کرده و دوتا بوق زده و اتوماتیک خاموش شده و چراغ قرمزش چشمک میزده . بعدش دوباره روشنش کرده و بدون مشکل بازی کرده . حالا دوباره اینجوری می شه اما این دفعه بعد از روشن شدن ، کنسول یه چراغ زرد کوچولو میزنه و تبدیل میشه به قرمز چشمک زن
مشکل چیه و راه حلش چیه ؟

مشکل حرارتی هستش (اکثرا) به کنسول فشار زیادی میاد و داغ میکنه و چراغ زرد میده
همونطور هم که دیدید بعد از چند بار که این قرمز چشمک زن اومده یه چراغ زرد کوچیک داده
به مرور زمان که این تکرار بشه چراغ زردش بدتر میشه تا اینکه کلا زرد میشه
باید بدید براتون درست کنن ولی ادامه پیدا نکردن این قضیه 50-50 هستش ممکنه دوباره زرد بشه

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
میشه بگید کجا می تونم درستش کنم(همون قضیه ی سشوار صنعتی و ...که میگن یه راه هست که اطمینان داره که برا همیشه درست بشه؟) ؟ و هزینه ش چنده ؟ خودتون انجام میدید؟

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
سلام دوستان عزیز
مشکل چیه و راه حلش چیه ؟

این هشدار داغ کردن دستگاه هستش احتمالی قوی آی سی فن سوخته و پشت شهرداری به قیمت 60000تومن درستش میکنن. زیاد بهش فشار اوردی

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
میشه بگید کجا می تونم درستش کنم(همون قضیه ی سشوار صنعتی و ...که میگن یه راه هست که اطمینان داره که برا همیشه درست بشه؟) ؟ و هزینه ش چنده ؟ خودتون انجام میدید؟

این مشکل از آی سی فن نیستش
چراغ زرد از CPU و GPU و بعضی موارد از هارد هستش

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
من دو تا rsodfix پیدا کردم اما هیچ کدوم نصب نمیشه... میشه یه لینک از rsod برای ورژن 4.46 بدین؟ شدیداً بهش احتیاج دارم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر