بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام.آقا دستگاه دانگرید بشه ضرر داره ؟بعضیا میگن مث قبل نمیشه درسته؟

نه عزیز جانم چه ضرری داشته باشه؟
فقط باید فرد وارد به این کار انجامش بده چون تعمیرکار ناشی خرابش میکنه

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان من یه دستگاه خریدم بعضی مواقع ارور تروفی میداد دادم اژدیت کردم به 4.46 الان هیچ بازی رو ذخیره نمیکنه بعضی بازیها رو هم تو لودینگ اولیه گیر میکنه.. راهی هست که بشه درستش کرد؟

شما باید برنامه rsod fix رو نصب کنید و قبل از اجرای بازی مورد نظرتون اجراش کنید

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
سلام دوستان من یه دستگاه خریدم بعضی مواقع ارور تروفی میداد دادم اژدیت کردم به 4.46 الان هیچ بازی رو ذخیره نمیکنه بعضی بازیها رو هم تو لودینگ اولیه گیر میکنه.. راهی هست که بشه درستش کرد؟
منم این مشکلو دیشب پیدا کردم با وصل شدن به ps3وشناختن اکانتت مشکلت کاملا حل میشه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
میشه یه لینک از rsod برای فریمور 4.46 بدین؟

تو گوگل پیدا میشه بگردید
(با موبایلم نمیتونم لینک بدم)
کلا اگه دستگاهتون ارور تروفی میداده نباید آپدیت cfw میزدید و از 3.55 بالاتر نباید میاوردیدش ولی الان که ارور میده از گوگل بگیریدش نصب کنید احتمالا مشکلتون حل بشه

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
سلام.
دسته اصلي كه همراه كنسول خريده بودم بعد از چند ماه خودش به يه طرف ميرفت .
يه دسته اصلي ديگه حدود 210 تومن از dc خريدم رنگ سفيد و به قول فروشنده جديدترين مدلش بود كه مشكل كشيده شدن رو نداره. هنوز سه ماه نشده باز هم همين داستان براش پيش اومده.
يه دسته ديگه از كنسولي كه قبلا داشتم و شوك نداره بدون مشكل رو هر دو كنسولم كار ميكنه.
چي كار كنم اين دسته شوك دارها درست بشن؟
اصلا چرا شوكدارها اين مشكل براشون پيش مياد؟
ممنون.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام.
يه دسته اصلي ديگه حدود 210 تومن از dc خريدم رنگ سفيد و به قول فروشنده جديدترين مدلش بود كه مشكل كشيده شدن رو نداره. هنوز سه ماه نشده باز هم همين داستان براش پيش اومده.
يه دسته ديگه از كنسولي كه قبلا داشتم و شوك نداره بدون مشكل رو هر دو كنسولم كار ميكنه.
ممنون.
مشکل اصلی این دسته ها همون شوکشون هستش چون تکون میخوره و دست هم رطوبت داره باعث میشه از طریق درز هایی که داره اون رطوبت بره داخلش و اتصال کنه
باز و بسته کردنش کار خودتون نیست چون اگه بد ببندینش ممکنه بشکنه

x360x

کاربر سایت
Sep 2, 2011
10
نام
محمد
سلام
من هرچند وقت یک بار وقتی میخوام بازیهای انحصاری رو بازی کنم صفحه سیاه میشه بازی نمیاد . فقط هم بازیهای uncharted 3&2-the last of us-god ofwar3به این شکل هستن هارد روفرمت کردم ریبویلد دیتا کردم ریستور فایل سیستم وفرمت کامل هارد رو هم انجام دادم درست نشد .تا حالا سه چهار مرتبه دچار این مشکل شدم . خودم احتمال میدم از react psnباشه . دوستان نظری ندارن؟

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

سلام.
ممنون.

دوست عزیز همین دیشب بعداز چند باری که منم مشکل شمارو داشتم شکهای دسته رو درآوردم وبا اسپری خشک وبعد چرب کامل برد دسته رو شستشو دادم وبا مسواک جرمهاشو پاک کردم الان از اولش بهتر شده و دیگه گیج نمیزنه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من یه دستگاه ps3 slim 320 دارم یکم موقع بازی صدا می ده البته نه زیاد
این عادیه یا اصلا نباید صدا بده

عادی دوست من
فقط دستگاه رو در جای خنک نگه دار و سعی کن هر دو ساعت یکبار بهش استراحت بده برای دستگاه خوبه یه نیم ساعت بهش استراحت بده
موفق باشی;)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام من یه دستگاه ps3 slim 320 دارم یکم موقع بازی صدا می ده البته نه زیاد
این عادیه یا اصلا نباید صدا بده

پیرو فرمایشات دوستمون شما یه فن لپتاپی هم که شیب نداشته باشه بگیر بزار زیر کنسولت تا گرما اون زیر گیر نکنه

robofa

کاربر سایت
Jul 23, 2012
213
نام
mamalii
من وقتی میخوام وارد بازی بشم بالای صفحه مینویسه : quit game: no request event و وارد بازی نمیشه!
دیسک هم گذاشتم ولی بازم نشد البته الان از روی بلوری اورجینال اجرا میکنه.

لطفا راهنمایی کنید.

rebug 4.46

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من وقتی میخوام وارد بازی بشم بالای صفحه مینویسه : quit game: no request event و وارد بازی نمیشه!
دیسک هم گذاشتم ولی بازم نشد البته الان از روی بلوری اورجینال اجرا میکنه.

لطفا راهنمایی کنید.

rebug 4.46

تو مولتی من روی آیکن بازیتون مثلث رو بزنید و BD mirror و internal رو انتخاب کنید شاید درست بشه

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
سلام دوستان . یه ps3 slim 250 هست . اینو روشن میکنی بعد از چند دقیقه صدای فنش میشه مثل موتور جت . ولی جالب اینه که داغ نیست باد خروجیش . سرد هم هست . حتی بعد از 3 ساعت بازی TLOU با اینکه صدای فن به عرشه ولی بازم باد داغ نمیده که ادم بدونه که کنسول داغ کرده . انگار بیخودی میره رو دور تند . خواستم راهنمایی کنید که چرا اینجوریه . ضمنا کنسول باز شده ولی نمیدونم چرا

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
سلام دوستان . یه ps3 slim 250 هست . اینو روشن میکنی بعد از چند دقیقه صدای فنش میشه مثل موتور جت . ولی جالب اینه که داغ نیست باد خروجیش . سرد هم هست . حتی بعد از 3 ساعت بازی TLOU با اینکه صدای فن به عرشه ولی بازم باد داغ نمیده که ادم بدونه که کنسول داغ کرده . انگار بیخودی میره رو دور تند . خواستم راهنمایی کنید که چرا اینجوریه . ضمنا کنسول باز شده ولی نمیدونم چرا

کنسول رو دیگه روشن نکن .
ببر پیش یه نفر تو شهر تون که وارده خمیر سیلیکون رو برات عوض کنه.
خمیر سیلیکون خودش خشک شده و خنک کننده به درستی روی cpu کنسول ننشسته برای همین cpu درست خنک نمیشه.
چند دفعه دیگه با همین وضعیت 3 ساعت بازی کنی=مرگ کنسول.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر