بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

ehsansamavati

کاربر سایت
Aug 4, 2013
16
شما ببینید که به منوی ریکاوری دسترسی دارید؟
برای اینکا دستتون رو روی دکمه پاور نگه دارید تا چند تا بوق بزنه خاموش شه.دستتون رو بردارید دوباره نگه دارید تا ایندفه یه بوق متفاوت که دو تا ریز نزدیک به همه بزنه.اون لحظه دستتون رو بردارید.اگه منویی مشاهده نکردید که هیچ ولی اگه منو اومد دسته رو با سیم وصل کنید و همون ترتیب پوشه ها رو که قبلا رفتید رو برید و وصل کنید به کنسول بعد تو منو برید قسمت آپدیت و کلید select+start رو با هم بزنید تا اوکی بشه.
ممنون از پاسختون
دوست عزیز بله وارد منوی ریکاوری میشه یه بار همین کارو کردم و سعی کنم ار طریق منوی آپدیت دوباره ورژن جدید رو نصب کنم ولی باز هم مثل دفعه اول تا 50% رفت و یه دفعه پرید رو 100% بعدشم خاموش شد که روشن کردم بازم رد اسکیرین بود! بعد گفتم شاید فایل مشکل داره دوباره از یه سایت دیگه دانلود کردم ولی این دفعه که وارد منوی ریکاوری شدم و رفتم برای نصب آپدیت یه ارور به این شماره داد
the data is corrupted (8002F325
و دیگه آپدیت رو ادامه نداد و باز هم رد اسکرین شد حالا باید چیکار کنم کمکم کنید خواهشا

saeed_love

کاربر سایت
Oct 2, 2012
1
سلام خدمت دوستان عزیز گرامی
من PS3 فت خریدم 160گیگ هست 2هفته پیش خریدم
که دستگاه پلمپ هست خدایی و 65 نانو هم هست
ولی مشکلی که من دارم اینه دستگاه وقتی میبرم به منزل رفیقم خونشون خیلی گرمه یعنی تو اتاق کولر ندارن ولی یه پنکه مخصوص زوم میکنم رو PS3 ولی بعد 45مین PS3 چراغ قرمز چشمک میزنه خاموش میشه صدا فنشم خیلی میره بالا وقتی که دستگاهو روشن میکنم
ولی وقتی خونه خودم که هستم چون اتاقم کولر داره باد خنک داره دستگاه اصلا خاموش نمیشه!!ولی صدا فن یکم کم تر از اونکه میبرم خونه رفیقم هست!
خواستم بدونم چکار کنم که وقتی میبرم دستگاهو خونه رفیقم خاموش نشه
sadsmiley.gif
ولی پنکه هم زوم میکنم روش قسمت جلو ولی باز داغ میکنه!چه کنم آخه؟هی میترسم هر آن چراغ زرد بشه
sadsmiley.gif
خیلی ممنون از راهنماییتون!

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
ببین دوست من قیمت های لنز بالا و پایین داره و باید بری بازار قیمت بگیری ببینی هر کی چند میگیره
ولی قبلا هر لنزی 70 تومان بود الان نمیدونم

چند تا بازی دیگه هم امتحان کن ببین میشناسه یا نه

گذاشتم اما نمیشناسه! :( اون عقربه ی بالا سمت راست هم به نشونه ی لود هی میچرخه اما اصلا بلوریی اجرا نمیشه!!! دستگاه رو یک بار هم ریستور کامل کردم چون گفتم شاید مشکل نرم افزاری باشه اما هیچ فرقی نکرد!

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
سلام دیروز رفتم ps3 رو روشن کردم گفت که باید restore بشه ولی بر خلاف معمول 10 ساعت طول کشید restore کردنش بعدشم که تموم شد ps3 خاموش شد از دوباره روشنش کردم بازم گفت باید restore بشه. 2 بار restore کردم ولی فایده نداشت خواهش میکنم کمکم کنید فریمور rebug 4.46 هستم

jdavis

کاربر سایت
Aug 5, 2013
2
با سلام خدمت دوستان
راستش ی چند وقتیه که دسته PS3 دچار مشکل شده. دکمه R1 اتصالی داره و به صورت رندم خودش میزنه!
ممنون میشم راهنمایی کنید. مشکل حادیه؟ هزینه تعمیرش چقدره؟ اصلا اشکالش از چیه؟ واسه تعمیر کجا ببرم بهتره؟
با تشکر

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
گذاشتم اما نمیشناسه! :( اون عقربه ی بالا سمت راست هم به نشونه ی لود هی میچرخه اما اصلا بلوریی اجرا نمیشه!!! دستگاه رو یک بار هم ریستور کامل کردم چون گفتم شاید مشکل نرم افزاری باشه اما هیچ فرقی نکرد!
خوب دیگه شما باید لنز دستگاهتون رو عوض کنید چون لنز دستگاه شما خراب شده باید هزینه کنید دوست من

با سلام خدمت دوستان
راستش ی چند وقتیه که دسته PS3 دچار مشکل شده. دکمه R1 اتصالی داره و به صورت رندم خودش میزنه!
ممنون میشم راهنمایی کنید. مشکل حادیه؟ هزینه تعمیرش چقدره؟ اصلا اشکالش از چیه؟ واسه تعمیر کجا ببرم بهتره؟
با تشکر

باید ببریش تعمییر و تعمیر بشه دیگه حله مشکلی نداره
هزینه اشم بستگی به تعمییرکار داره که چه قدر ازتون بگیره

rapeed

عضو جدید
Jun 28, 2013
6
سلام مشکل اکثر کنسولهای سونی دمای کنسول که باید جای خنک باشه منم امدم کنسولم رو ربروی کولر گذاشتم کارم ازش میکشم اصلا صداش در نمیاد ولی اینم بگم کولر گازی و کنسول یخ میزنه فقط دمای کنسول مهم و گردو خاک که باید هفته ای یک بار با جارو برقی تمیزش کنین و خاکش رو بگیرین این بهترین راه...

ehsansamavati

کاربر سایت
Aug 4, 2013
16
ممنون از پاسختون
دوست عزیز بله وارد منوی ریکاوری میشه یه بار همین کارو کردم و سعی کنم ار طریق منوی آپدیت دوباره ورژن جدید رو نصب کنم ولی باز هم مثل دفعه اول تا 50% رفت و یه دفعه پرید رو 100% بعدشم خاموش شد که روشن کردم بازم رد اسکیرین بود! بعد گفتم شاید فایل مشکل داره دوباره از یه سایت دیگه دانلود کردم ولی این دفعه که وارد منوی ریکاوری شدم و رفتم برای نصب آپدیت یه ارور به این شماره داد
the data is corrupted (8002F325
و دیگه آپدیت رو ادامه نداد و باز هم رد اسکرین شد حالا باید چیکار کنم؟
کسی جواب سوالمو میدونه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام مشکل اکثر کنسولهای سونی دمای کنسول که باید جای خنک باشه منم امدم کنسولم رو ربروی کولر گذاشتم کارم ازش میکشم اصلا صداش در نمیاد ولی اینم بگم کولر گازی و کنسول یخ میزنه فقط دمای کنسول مهم و گردو خاک که باید هفته ای یک بار با جارو برقی تمیزش کنین و خاکش رو بگیرین این بهترین راه...

بذار باشه ولی یکمی از کولر دورش کن بذار فنش هم کار کنه
ما گفتیم توی جای خنک باشه نه کسی بذارش جلوی کولر
بله اگر میتوانی این طوری تمیزش کن خوبه براش

ehsansamavati

کاربر سایت
Aug 4, 2013
16
سلام دستگاهم سیو بازی ها رو دخیره نمیکنه انگار!!!!! وقتیم که از پشت دستگاهو خاموش میکنم موقع روشن کردن باید تاریخ و ساعت مجددا وارد کنم! واسه شما هم اینجوریه؟ راهنمایی کنید لطفا

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
سلام دستگاهم سیو بازی ها رو دخیره نمیکنه انگار!!!!! وقتیم که از پشت دستگاهو خاموش میکنم موقع روشن کردن باید تاریخ و ساعت مجددا وارد کنم! واسه شما هم اینجوریه؟ راهنمایی کنید لطفا
برای سیو باید بگید فریمورتون چنده(پیشنهاد می کنم ریباگ 4.46 نصب کنید) اما اون یکی اگه به اینترنت وصل می شی گزینه اپدیت به وسیله اینترنت رو بردار مال خودم اینطور درست شد

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,081
نام
Mahmoud
عزیزان من می خوام رزولیشن 480p در تنظیمات ps3 رو تیکش رو بردارم ولی طوری هست که تیکش برداشته نمیشه چی کار کنم؟
اون رزولیشن پیش فرض دستگاه برای تی وی های معمولیه و نمیشه برداشتش.احتمال زیاد کنسولتون هم Ntsc هستش.حالا مشکلتون چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر