بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

zxc11

کاربر سایت
Mar 14, 2009
50
نام
ali
دوست عزیز از اینکه جواب دادی دستت درد نکنه ولی دستگاه من اصلا کپی خور هم نبوده و وقتی دادم دست دوستم فک کنم به اینترنت وصل کرده باشه و بعد تو اپدیت خاموش کرده باشه چون موقعی که دستگاه روشن میشه صفحه اپدیت میاد اصلا تو صفحه اصلی پلی 3 نمیره و شروع به اپدیت میکنه که بعد از 52 درصد خاموش میشه و بعد که روشن میکنی باز هم همون صفحه میاد و دوباره تا 52 درصد و خاموش... خدا کنم مفهوم باشه

abdollah1269

کاربر سایت
Nov 15, 2012
16
نام
hassan
دستگاه بریک شده و درست بووت نمیشه .اگر دانگل قدیمی داری که مارک معروفه میتونی بری تو فکتوری مود وبیای رو 3.55 شاید درست شد اگر م نشد کار به فلشر میکشه.
بریک هم خود به خود نمیشه احتمالا علت خاصی داشته .

فعلا که rsx نفس میکشه .خیلی دیگه خرابی پیشرفت کرد چراغ زرده.البته احتمال اینم هست که مشکل نرم افزاری بوده باشه.
دوست عزیز فقط در هنگام اپدیت و دانگرید بریک اتفاق میافته یا عوامل دیگه ای هم هست ؟؟

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
آقا انصافا اولین باره تو عمرم همچین مشکلی میبینم.:D
شاید همونیه که خودت گفتی دوستت وسط آپدیت دستگاه رو خاموش کرده...!..!.!.و ادامه ی ماجرا:D..
این چراغ سبز وایلرس ش روشن میشه؟

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
دوست عزیز همه چیز ps3 روشن میشه ولی دسته به ps3 وصل نمیشه

حتی با کابل؟...خو با کابل اگه روشن شد که هیچ..نشد کابل رو بهش وصل کن روشن کن...
شاید دسته تقل هست و دستگاه آپدیت شده و دستگاه دسته های تقل رو شناسایی نمیکنه

zxc11

کاربر سایت
Mar 14, 2009
50
نام
ali
دوست عزیز بعد از اپدیت که به 52 درصد میرسه یک صفحه سیاه میاد که ارور داده و در یک پرانتز این کد ارور نوشته شده 8002F1F0

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
دوست عزیز بعد از اپدیت که به 52 درصد میرسه یک صفحه سیاه میاد که ارور داده و در یک پرانتز این کد ارور نوشته شده 8002F1F0

تا حالا این ارور رو ندیدم:D...به حق ارورهای ندیده:D
ولی فک میکنم بره همون نت باشه! 52% رو از قبل رفته و الان نتی نیست یا شناسایی نمیکنه که باهاش خودشو آپدیت کنه..

darvish

کاربر سایت
Aug 26, 2006
26
نام
مهران
اساتید سلام
من بیش از 2 سال از کنسول ps3 مدل fat با هارد 80 رو دارم تا حالا چند باری با استفاده از جارو برقی یا دمنده بدون باز کردن خاکهاش رو گرفته بودم
اخیرا در هنگام بازی کردن پسرم بعد از حدود نیم ساعت وسط بازی دستگاه هنگ میکنه و فقط کلید p روی دسته کار میکنه و دسته گردشی هم بازی رو از نماهای مختلف نشون میده تنها راهش اینه که با همون کلید به صفحهع اصلی رفت و از بازی اومد بیرون و وقتی اینکارو میکنم بدون اینکه در وضعیت چراغها یعنی آبی و سبز تغییری حاصل بشه دستگاه ری استارت میشه و اونوقت میشه بازی رو از تو دستگاه در آورد و یا دوباره بازی کرد که باز بعد از نیم ساعتی همون آش و همون کاسه است
امروز دستگاه رو باز کردم و فن رو هم در آوردم و محفظه که فن داخل اون قرار میگیره رو هم گرد گیری کردم و بعد از تمیز کاری بستم و دوباره راه اندازی کردم دستگاه روشن شد و فن هم با صدای نرم و کم بعد از مدتی بکار افتاد یا دورش زیاد شد ولی باز هم بعد از نیم ساعت همون مسئله اتفاق افتاد وقتی اینطور میشه اگر در وسط یه بازی مثل red dead باشه تصویر بهم میریزه مثلا یهو انگار آدما تو هوا معلق میشن
دستگاه من تا حالا جیلبریک نشده و پسرم ارجینال بازی میکنه گفتم شاید بچه است راستش رو نگفته کاری کرده دستگاه اسیب دیده ولی بنده خدا میگه از چند وقت پیش این موضوع رو متوجه شده مثلا وسط همین بازی یه دفعه اجزا صحنه تو آسمون معلق میشدن
حقیقتش من جرات اون روش تست فن یا گردش سریع فن رو نداشتم
حالا شما راهی به نظرتون میرسه ممنون
باز عرض کنم نه چراغ زرد دیدم نه سه چراغ ورژن دستگاه من 3.72 هست
یا حق

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب دیگه دستگاه شما هم دقیقا داره مثله من میشه و داره کم کم خراب میشه دیگه روشنش نکنید ببرید تعمییرش کنید و قطعاتشو عوض کنند برایتون تا خراب تر نشده و چراغ زرد نداده این نظر منه

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,438
دوستان این پلی 3 ما بعد 1 ماه بازی براش خریدم بعد این بازی کمی خش داره
الان که میذارم دو دستگاه بازی رو نمیخونه و عکس بازیرو نمیاره تو سیستم پلی3
اولین بار که گذاشتم خوند ولی چند بار دیگخ گذاشتم نمیخونه بعد وقتی دیسک رو میذارم بعد چند دقیقه انگار دکمه ایجکت رو زده باشم و میخواد بازی دراد ولی فقط صدا این کار میاد (بدون اینکه دکمه ایجکت رو بزنم ) ولی دیسک بازی در نمیاد
ولی مثلا" دی وی دی یا سی دی موزیک چیزی میذارم خیلی زود یعنی در حد جیک ثانیه اجرا میکنه
فکر میکنید مشکل از بازیه ؟
ممنون

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان این پلی 3 ما بعد 1 ماه بازی براش خریدم بعد این بازی کمی خش داره
الان که میذارم دو دستگاه بازی رو نمیخونه و عکس بازیرو نمیاره تو سیستم پلی3
اولین بار که گذاشتم خوند ولی چند بار دیگخ گذاشتم نمیخونه بعد وقتی دیسک رو میذارم بعد چند دقیقه انگار دکمه ایجکت رو زده باشم و میخواد بازی دراد ولی فقط صدا این کار میاد (بدون اینکه دکمه ایجکت رو بزنم ) ولی دیسک بازی در نمیاد
ولی مثلا" دی وی دی یا سی دی موزیک چیزی میذارم خیلی زود یعنی در حد جیک ثانیه اجرا میکنه
فکر میکنید مشکل از بازیه ؟
ممنون

خودتون میگین دیسک بازی خش داره ، اینجوری بابای لنز درمیاد
از دیسک بازی تمیز و سالم استفاده کنید

darvish

کاربر سایت
Aug 26, 2006
26
نام
مهران
خوب دیگه دستگاه شما هم دقیقا داره مثله من میشه و داره کم کم خراب میشه دیگه روشنش نکنید ببرید تعمییرش کنید و قطعاتشو عوض کنند برایتون تا خراب تر نشده و چراغ زرد نداده این نظر منه

از راهنمایی شما متشکرم فقط اینکه دقیقا کدوم قطعات باید تعویض بشه و آیا به انصاف جماعت کاسب میشه امید داشت و جایی رو میشناسید که هم منصف باشند هم امین و هم حرفه ای
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر