بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
زیاد بازی نکرده بودم,کنسول هم مشکلی نداره,البته دیشب باز یکم بازی کردم مشکلی نداشت

پس مشکلی نداره چون خوده منم دوبار سر کیل زون 2 البته وقتی میخواستم خاموش کنم اول ریستار میکرد و بعد دوباره خاموش میکردم
که اونم به دلیل زیاد بازی کردنه من بود البته اینم بگم که پنکه هم زیرش هست از اون خنک کننده لب تاب:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اینی که من بازی میکنم نسخه بلک اپس ,کپی هستش مسلما مشکلاتی داره چون اونطور که شنیدم نسخه اورجینالشم مشکلاتی داشت!! برم یکم بازی کنم, الان میام!!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اینی که من بازی میکنم نسخه بلک اپس ,کپی هستش مسلما مشکلاتی داره چون اونطور که شنیدم نسخه اورجینالشم مشکلاتی داشت!! برم یکم بازی کنم, الان میام!!
من میخوام برم بازی کیل زون 2 انلاین بزنم البته اگر این اینترنت بذاره:(
بعد من زیاد از بازی های کپی سر در نمیارم
اهان راستی نگفتی دستگاهت فت یا اسلیم
حالا بیا دوستان جوابتو میدن;)

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دستگاه که اسلیمه
راستی دوستان چطوری میتونم ویبره دسته رو به کل خاموش کنم که دیگه تو بازیا ویبره نزنه?

دوست عزیزی توی تاپیک دیگه جواب دادن:
وقتی تو بازی هستی دکمه ps چند ثانیه فشار بده یه صفحه سیاه میاد. برو قسمت - Vibration /off-on<<<<controll seting

یا از منو xmbبرو قسمت Settings>>>>Accessory Settings>>>>Controller Vibration Function

از همه دوستان خواهش میکنم یک سوال رو چند بار و توی چند تاپیک مختلف نپرسید
ممنون

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
بله دیسک را درآوردم باز هم هنگ می کند....دوستان گفتن سیم پشت دستگاه رو برعکس بزنم انجام دادم باز هم هنگ می کنه....دستگاه را کج میزارم روی میز باز هم هنگ می کنه...
الان 2 ساعت دارم باهاش ور می رم مشکلی نداره ولی یهو بعضی وقتا از همون اول که روشن می کنم قفل می کنه....
سرعت فن ـــش چطوره ؟ زیاد نیست ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
فک کنم دیگه روزای آخر این fatـه ماـه ! :( دیگه پیر مرد تشخیص نمیده که وقتی دستگاه خاموشه بایدوایرلس هم خاموش باشه ! :|

Attachments

• IMG_0880[1].jpg
    IMG_0880[1].jpg
    111.8 KB · مشاهده: 26

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
فک کنم دیگه روزای آخر این fatـه ماـه ! :( دیگه پیر مرد تشخیص نمیده که وقتی دستگاه خاموشه بایدوایرلس هم خاموش باشه ! :|

remote start ت روشنه به خاطر همون خاموش نمیشه برو تو قسمت remote play settings گزینه remote start رو off کن

abdollah1269

کاربر سایت
Nov 15, 2012
16
نام
hassan
سلام دوستان کنسولم به یه مشکلی برخورده...زمانی که میخوام کنسولم رو روشن کنم علاوه بر این که تصویر ندارم دکمه پاور هم اصلا کار نمیکند ثابت سبز میمونه به منوی ریکاوری هم نمیره حتی تا ۱ساعت کنسولم رو روشن گذاشتم اما بازم تصویر نداشتم و دستگاه قفل بود دکمه پاور رو که ثابت نگه میدارم تا به ریکاوری بره بعد ده ثانیه کنسولم خاموش میشه دکمه ejeckکار میکنه سی دی رو هم بدون هیچ مشکلی ورودو خروج میکنه (کنسولم اسلیمه باهاش بازی میکردم بعد خاموش کردم و دو ساعت بعد کنسول رو کلا از برق کشیدم و به جایه دیگه انتقال دادم و خواستم که روشنش کنم تا بازی کنم یه این مشکل برخوردم)ممنون میشم اگه راهنماییم کنید تا مشکلم حل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر