بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
درایو رو عوض کنید حله مشکلتون حل میشه فقط همون مدل کنسولتون بگیرید یا به دوستان تو سایت بگید براتون تهیه کنن
یعنی اگر ps3 خودم phat 40 gig باشه برای 80 گیگ بهش نمیخوره؟

fard2sat

کاربر سایت
Aug 24, 2008
8
سلام دوستان
من هارد پلی استیشنمو عوض کردم .فریم ورمم 3.55.2 ریباگه. قبل از تعویض هارد بازیارو اول از هارد خود کنسول به هارد اکسترنال با مولتی من ورزن 04.03.03 FULL منتقل کردم و بعد دونه دونه بازیامو از هارد اکسترنال دوباره رو هارد کنسول ریختم همش اجرا شد جز دوتا یکی کیلزون 3 و دیگری بتلفیلد 3 که هر دوشونم انگار فایل بالای 4 گیگ دارن.کیلزون ارور 80010006 میده و بتلفیلد هم رو صفحه سیاه گیر میکنه اینم بگم که 2 تا فایل pkg کمکیه بتلو قبل از اجرا نصب کردم .قبلنم این جابجاییه بازیارو بین هارد اکسترنال و هارد کنسول انجام داده بودم و مشکلی پیش نیومده بود اما نمیدونم این بار چی شده.راستی حجم کیلزونمو چک کردم که ببینم فایلیش پاک نشده باشه که حدود 30 گیگ بود و بتلفیلد هم 11 گیگ.لطفا اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنماییم کنید.پیشاپیش ممنون

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان لطفا به این سوالی که تو این لینک هست جواب کامل کامل کامل بدین و من رو راهنمایی کنین.

http://forum.bazicenter.com/thread68656/#post2249631

اول دیسک را نباید شست اگر هم شستی باید خشک خشک باید بشه وباید کامل بنویسی با آب خالی ویا با موادی

دوستان دستگاهم چراغ زرد داد ولی هرکار میکنم بازی رو بیرون نمیده!
ممنون میشم راهنمایی کنید

اینهم یکی از نشانه های چراغ زرد است کل دستگاه قفل میشه

آخرین ویرایش:

fard2sat

کاربر سایت
Aug 24, 2008
8
سلام دوستان
من هارد پلی استیشنمو عوض کردم .فریم ورمم 3.55.2 ریباگه. قبل از تعویض هارد بازیارو اول از هارد خود کنسول به هارد اکسترنال با مولتی من ورزن 04.03.03 FULL منتقل کردم و بعد دونه دونه بازیامو از هارد اکسترنال دوباره رو هارد کنسول ریختم همش اجرا شد جز دوتا یکی کیلزون 3 و دیگری بتلفیلد 3 که هر دوشونم انگار فایل بالای 4 گیگ دارن.کیلزون ارور 80010006 میده و بتلفیلد هم رو صفحه سیاه گیر میکنه اینم بگم که 2 تا فایل pkg کمکیه بتلو قبل از اجرا نصب کردم .قبلنم این جابجاییه بازیارو بین هارد اکسترنال و هارد کنسول انجام داده بودم و مشکلی پیش نیومده بود اما نمیدونم این بار چی شده.راستی حجم کیلزونمو چک کردم که ببینم فایلیش پاک نشده باشه که حدود 30 گیگ بود و بتلفیلد هم 11 گیگ.لطفا اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنماییم کنید.پیشاپیش ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان

اقا اینجا کسی جواب نمیده؟

اگر درباره هک و این جور چیزها سوال دارید برید به این بخش بپرسید
[h=2]PS3 Jailbreak[/h]

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام
دوستان من ps3 رو خاموش کردم دیروز ولی امروز که روشنش کردم روشن میشه ولی تصویر نمیده و دکمه پاور دستگاه رو هم هنگام روشن شدن برای مدتی نگه داشتم تا دو تا صدای بوق رو بشنوم تا تنظیمات صفحه بر گرده حالت اولیه ولی هنوز هم تصویر نمیده، کابل HDMI رو با 360 ام تست کردم و سالمه، بنظرتون چه کارش کنم؟ راستی یادم رفت بگم که چند وقت پیش دادم دانگریدش کردن و بعد از اون دو سه بار روشنش کردم و تصویر داد ولی الان اصلا تصویر نمیده، کمک کنین ممنون.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام
دوستان من ps3 رو خاموش کردم دیروز ولی امروز که روشنش کردم روشن میشه ولی تصویر نمیده و دکمه پاور دستگاه رو هم هنگام روشن شدن برای مدتی نگه داشتم تا دو تا صدای بوق رو بشنوم تا تنظیمات صفحه بر گرده حالت اولیه ولی هنوز هم تصویر نمیده، کابل HDMI رو با 360 ام تست کردم و سالمه، بنظرتون چه کارش کنم؟ راستی یادم رفت بگم که چند وقت پیش دادم دانگریدش کردن و بعد از اون دو سه بار روشنش کردم و تصویر داد ولی الان اصلا تصویر نمیده، کمک کنین ممنون.
مشکل رو خودم حل کردم، نمیدونم چه ربطی داشت ولی هارد رو باز کردم و دوباره گذاشتم سر جاش و کنسول رو از حالت خوابیده به ایستاده تغیر دادم درست شد.

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
سلام
دوستان من به کمک نیاز دارم.من حدود دو هفته ی پیش یه ps3 fat 4 از همینجا گرفتم(دست دوم )که باز شده و تعمیر رفته بود.از کسی که خریدم بهم گفته بود روز اول که خریدش سر بازی god of war3 هنگ میکرده برده از اونی که خریده ps3 رو اونم گفته که چیزی نیست و ps3 رو باز کرده و تعمییر کرده براش مغازه دار.حالا من میترسم این ps3 مشکل چراغ زرد داشته بوده و تعمییر شده.میخواستم ببینم راهی هست که بفهمم دستگاه قبلا چراغ زرد داده یا نه یا مطمین شم که تعمیرش به خاطر چراغ زرد نبوده????لطفا کامل منو راهنمایی کنین اخه خیلی مهمه
ممنون

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
سلام
دوستان من به کمک نیاز دارم.من حدود دو هفته ی پیش یه ps3 fat 4 از همینجا گرفتم(دست دوم )که باز شده و تعمیر رفته بود.از کسی که خریدم بهم گفته بود روز اول که خریدش سر بازی god of war3 هنگ میکرده برده از اونی که خریده ps3 رو اونم گفته که چیزی نیست و ps3 رو باز کرده و تعمییر کرده براش مغازه دار.حالا من میترسم این ps3 مشکل چراغ زرد داشته بوده و تعمییر شده.میخواستم ببینم راهی هست که بفهمم دستگاه قبلا چراغ زرد داده یا نه یا مطمین شم که تعمیرش به خاطر چراغ زرد نبوده????لطفا کامل منو راهنمایی کنین اخه خیلی مهمه
ممنون

موقع بازی کردن صدای فنش چطوره ؟
مدل دستگاه رو از پشتش که شماره سریال هست رو بخون مثلا اینطوری نوشته CECHA01 یا CECHE01

این جریان باز کردن دستگاه مال کی بوده؟

miladghaemi

کاربر سایت
Oct 3, 2012
3
سلام
ps3 من red Screenمی شه و درستش می کنم ولی باز دوباره بعد از 2 یا 3 بار خاموش روشن کردن می پره.
کسی میدونه مشکلش چیه؟

---------- نوشته در 12:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست منو راهنمایی کنه؟
ممنون می شم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
ps3 من red Screenمی شه و درستش می کنم ولی باز دوباره بعد از 2 یا 3 بار خاموش روشن کردن می پره.
کسی میدونه مشکلش چیه؟

---------- نوشته در 12:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست منو راهنمایی کنه؟
ممنون می شم

شما کنسولت به رحمت خدا رفته یه کنسول دیگه تهیه کن

miladghaemi

کاربر سایت
Oct 3, 2012
3
سراغ داری دسته دوم؟ قیمت میدی بهم؟

---------- نوشته در 10:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:14 AM ارسال شده بود ----------

شما کنسولت به رحمت خدا رفته یه کنسول دیگه تهیه کن

دسته دوم سراغ داری ؟ قیمت میدی بهم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر