بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
ps3 من وقتی روشنش می کنم دو تا سه ثانیه بعد خود به خود خاموش میشه
اگه راه حلی برای این موضوع میدونید لطف کنید بگید

این یعنی اینکه دستگاه شما مشکل پیا کرده و داره چراغ زرد میده که اونم بخاطر اینکه حرارت دستگاه بالا رفته و اونم بخاطر قدیمی بودنش
باید ببریش بیرون درستش کنند
و به نظر من اگر پول داری بهتر که بری یکی دیگه بخری بهتر

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بابا جواب منم بدبد چرا وقتی میرم تو مولتی من دستگاه هنگ میکنه
بخاطر سرعت اینترنتت هست ! احتمالا خیلی پایینه چون باید result رو آپدیت کنه همش ! به نظر من بیخیال آنلاین شو ! از PSN بیا بیرون برو تو بازی من همیشه همین کارو میکنم !

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام

بازی Fifa12 رو گذاشتم توی دستگاه بعد ارور 8001002b رو میده..!!

کسی هست که کمک کنه!؟؟

حالمو خراب کرده!!
Dirty disc
Blu ray diode issue
Bad sector in the HDD

Step one:- Have you're system on standby (off) and press and hold the power button until it turns off and on, do not take you're finger off until it has turned off again.

Step Two:- Now press and hold the power button again and when you hear two beeps let go of the button. You will be taken to a screen with about 5 different options.

Step Three:- Select option two which does a system restore, dont worry you're data will not be lost. After it has completed, go back to the XMB and try a game. If it does not work still repeat the above process and try option 3. Then option four if it still doesnt work and then 5. Option 5 WILL erase you're hard drive.

After all this if it still doesn't work, ring sony, explain you have done these process's and they will take a few details off you to deliver a new system next day to you.

WARNING!!!!!!

Back up all you're save data and anything you wish not to loose.

x360x

کاربر سایت
Sep 2, 2011
10
نام
محمد
سلام دستگاه من به محض روشن شدن میگه فایلهای سیستمی خراب شده وشروع میکنه به restor کردن و وقتی صد درصد شد restartمیشه دوباره همون ارور:((

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام دستگاه من به محض روشن شدن میگه فایلهای سیستمی خراب شده وشروع میکنه به restor کردن و وقتی صد درصد شد restartمیشه دوباره همون ارور:((
یه بار برا منم اینجوری شد نمیدونم چجوری درست شد ! :D اگه کنسل داره کنسل کن !

amin699

کاربر سایت
Sep 30, 2011
16
نام
امین
سلام به همگی
سوال داشتم خدمتتون
من تا میرم تو انلاین کیلزون 3 به محضی که اولین نفر رو میکشم یه 2 دقیقه ای سیستم هنگ میکنه بعد ارور 4512(650) رو میده و میاد بیرون...چی کار کنم.اینهمه پول دادم واسه کیلزون انگار هیچ
و سوال بعد اینکه{هر چند میدونم جاش اینجا نیست} 2 3 تا بازی که واقعا قشنگ و خوب باشه واسه انلاین بگید ممنون میشم .مثلا کال 8 رو کامپیوتر بازی کردم خوب بوده ... یه چیز تو همین مایه ها البته به جز سری کال معرفی کنید
ممنون:">

fard2sat

کاربر سایت
Aug 24, 2008
8
سلام دوستان
من هارد پلی استیشنمو عوض کردم .فریم ورمم 3.55.2 ریباگه. قبل از تعویض هارد بازیارو اول از هارد خود کنسول به هارد اکسترنال با مولتی من ورزن 04.03.03 FULL منتقل کردم و بعد دونه دونه بازیامو از هارد اکسترنال دوباره رو هارد کنسول ریختم همش اجرا شد جز دوتا یکی کیلزون 3 و دیگری بتلفیلد 3 که هر دوشونم انگار فایل بالای 4 گیگ دارن.کیلزون ارور 80010006 میده و بتلفیلد هم رو صفحه سیاه گیر میکنه اینم بگم که 2 تا فایل pkg کمکیه بتلو قبل از اجرا نصب کردم .قبلنم این جابجاییه بازیارو بین هارد اکسترنال و هارد کنسول انجام داده بودم و مشکلی پیش نیومده بود اما نمیدونم این بار چی شده.راستی حجم کیلزونمو چک کردم که ببینم فایلیش پاک نشده باشه که حدود 30 گیگ بود و بتلفیلد هم 11 گیگ.لطفا اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنماییم کنید.پیشاپیش ممنون

*PS3*

کاربر سایت
Aug 12, 2012
3
با سلام
این اولین حرفی هست که در این انجمن میزنم
بنده دستگاه اسلیم 320 دارم و دستگاهم یک مشکل وحشتناک داره که داره دیوونم میکونه
بنده داخل بیشتر بازی ها لگ دارم و همش دستگاه چند لحظه گیر میکنه و دوباره ادامه بازی تعداد دفعاتی که هم لگ هست خیلی زیاده
لطفا اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه خیلی ممنون

fard2sat

کاربر سایت
Aug 24, 2008
8
سلام دوستان
من هارد پلی استیشنمو عوض کردم .فریم ورمم 3.55.2 ریباگه. قبل از تعویض هارد بازیارو اول از هارد خود کنسول به هارد اکسترنال با مولتی من ورزن 04.03.03 FULL منتقل کردم و بعد دونه دونه بازیامو از هارد اکسترنال دوباره رو هارد کنسول ریختم همش اجرا شد جز دوتا یکی کیلزون 3 و دیگری بتلفیلد 3 که هر دوشونم انگار فایل بالای 4 گیگ دارن.کیلزون ارور 80010006 میده و بتلفیلد هم رو صفحه سیاه گیر میکنه اینم بگم که 2 تا فایل pkg کمکیه بتلو قبل از اجرا نصب کردم .قبلنم این جابجاییه بازیارو بین هارد اکسترنال و هارد کنسول انجام داده بودم و مشکلی پیش نیومده بود اما نمیدونم این بار چی شده.راستی حجم کیلزونمو چک کردم که ببینم فایلیش پاک نشده باشه که حدود 30 گیگ بود و بتلفیلد هم 11 گیگ.لطفا اگه راهی به ذهنتون میرسه راهنماییم کنید.پیشاپیش ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر