بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم. وقتی پلی استیشن3 رو روشن می کنم، چراغش سبز می شه اما بعد از چند ثانیه کلا خاموش می شه یعنی چراغ قرمزش هم خاموش می شه. دوباره که دکمه پاور رو می زنم چراغ قرمز می یاد، دوباره که می زنم سبز می شه و به همون شکل بعد از چند ثانیه خاموش می شه. با دسته هم که روشن می کنم همین مشکل رو داره. خواهش می کنم یکی فقط بگه چش شده درست شدنی هست یا برم دنبال یه پی اس تری دیگه
در ضمن دستگاه من اسلیم 320 گیگ است. دوماه هم نیست که خریدم
ممنون.فقط خواهشا یکی جواب بده:-o:-o:-o=((=((=((=((=((
شما اون کاری که گفتم انجام دادی یا نه :-/

سلام به دوستان من یک مشکل دارم وقتی دستگاه رو با دانگل بالا میارم وقتی یک فیلم dvd

مثلا قهوه ی تلخ رو که میزارم اجرا نمیکنه ولی بدون دانگل که روشن میکنم راحت میخونه

ممنون میشم کمکم کنید;)

نه شما مستقیم dvd را توی دستگاه نذاری
شما اول سیدی را توی فلش کپی کن و بعد اجرا کن :d

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
سلام:-/
من ps3 رو با ورزن 3.55 اپگرید کردم wireless کار نمی کنه یعنی دسترو نمی شناسه با کابل usb که وصل می کنم دسته کار می کنه
تا قبل از اپگریدم دسته بدون مشکل کار می کرد
ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید که مشکل از کوجاست ؟
پشت دسته یه سوراخ کوچیک هست با سوزنی چیزی اونو فشار بدید دسته reset میشه مشکلتون حل میشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام ببخشید یه مشکلی دارم بازی میزام ps3 نمیخونه اما فیلم دی وی دی میزارم میخونه مشکل از کجاست؟

بلوری را که میزاری اول تمیز کن بعد بذار داخله دستگاه تا اجرا کنه و بعدش هم اصلا dvd نذار عمر لنز را کم میکنه:|

آخرین ویرایش:

minter

کاربر سایت
Feb 26, 2009
24
دوستان من error red screen گرفتم پس از یک سری Upgrade و downgrade بیخود . یکی بهم گفت که کاره کنسول تمومه و باید یکی دیگه بخرم .
لطفا یکی که مطمئن هست بگه آیا کنسول من واسه همیشه خراب شده یا قابل تعمیره ؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من error red screen گرفتم پس از یک سری Upgrade و downgrade بیخود . یکی بهم گفت که کاره کنسول تمومه و باید یکی دیگه بخرم .
لطفا یکی که مطمئن هست بگه آیا کنسول من واسه همیشه خراب شده یا قابل تعمیره ؟؟

واقعا متاسفم
والا یکی از دوستان اصفهانی گفت میتوانی با روش دانگرد درستش کنه احتمالا وقتی پستت را ببینه میاد کمکت میکنه متاسفانه ایدیش را یاد ندارم تا بهت بدم:-/

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,914
نام
malek
سلام
صدای ps3 slim 120 در نمیاد.مشکل چیه؟

کابل hdmi رو عوض کردم.سیستم رو ریستور کردم بازم درست نشد.لطفا کمک کنید(تازه خریدمش):(:((:praying:

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
دوستان من یه ps3 slim 120gb گرفتم 7 ماهی میشه از اول که گرفتم یادمه وقتی بلوری یا هر دیسکی میزاستی توش صدای غووششش غوووژژ (ببخشید) میداد منم که از کجا بدونم میگفتم عادیه . بعد رفتم خونه ی یکی از دوست هامون دیدم اصلا بر اون هیچ صدایی نمیده هیچ صدایی. خیلی حالم گرفته شد.الان نمیدونم چیکار کنم من دستگاهوو از اون اول که خریدم همین طوری بود زنگ زدم به یارو گفت این صدا عادیه(ریجنش هم 3 هست ) نمیدونم چیکار کنم خرابه ایا؟ تا مرز فروشش رفتم یکی به دادم برسه:((:((

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
بعد از هک دستگاهم روش چند تا بازی نصب شده که یکیش Just Cause 2 هست وقتی وارد منوی این بازی میشم دیگه هیچ دکمه ای کار نمیکنه یعنی دکمه ی دایره کار نمیکنه که بتونم وارد بازی بشم
راه حلی داره؟

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
590
نام
امیر
سلام
یه مشکل عجیب پیدا کردم که نمی دونم باید چیکار کنم !!!!
کنسول رفیقمو گرفتم که god of war بازی کنم اما یه مشکل...
تو همون مرحله اول که باید از قلاب آویزون شد تا مرحله رو ادامه داد هر جور که R1 رو زدم عمل نکرد.
البته بگم همون جا کار دیگه می کنه (جای دیگه R1 عمل میکنه )
خود رفیقم سه بار بازی رو روهمین کنسول تموم کرده و وقتی دید ، اون هم نتونست.
بازی uncharted همه مشکل داره ، اینطور که اینبار R2 کار نمی کنه و مرحله نمی تونم رد کنم.
سیستمو کامل فرمت کردیم نشد .
آپدیت روش 3.15!!! بود که البته به 3.41 ارتقا دادم .
فکر می کنید مشکل ازکجاست؟؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من یه ps3 slim 120gb گرفتم 7 ماهی میشه از اول که گرفتم یادمه وقتی بلوری یا هر دیسکی میزاستی توش صدای غووششش غوووژژ (ببخشید) میداد منم که از کجا بدونم میگفتم عادیه . بعد رفتم خونه ی یکی از دوست هامون دیدم اصلا بر اون هیچ صدایی نمیده هیچ صدایی. خیلی حالم گرفته شد.الان نمیدونم چیکار کنم من دستگاهوو از اون اول که خریدم همین طوری بود زنگ زدم به یارو گفت این صدا عادیه(ریجنش هم 3 هست ) نمیدونم چیکار کنم خرابه ایا؟ تا مرز فروشش رفتم یکی به دادم برسه:((:((

خوب وقتی شما کنسول را خریدی اون جلوی شما دستگاه را امتحان کرد بازی را گذاشت داخله دستگاه یا نه وقتی بازی را دستگاه اجرا کرد باز هم دستگاه صدا میداد یا نه:-/:-/

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
دوستان یکی به ما کمک کنه.الان خواستم آنچارتد 2 سینگلش رو بازی کنم،وقتی آرم ناتی داگ رد میشه،همینجوری صفحه سیاه میمونه و فقط موزیک منو پخش میشه ولی صفحه سیاه هست.خواهشا کمک کنید.یعنی چه مرگش شده؟

تا امروز صبح درست بود.الان که خواستم بازی کنم اینجوری شد.بازیهای دیگه رو اجرا میکنم.ولی نمیدونم این چشه.سیوها رو پاک کردم،بازم نشد.:(

ویرایش:آقا درست شد:d.تمام آپدیت های بازی رو پاک کردم درست شد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein me

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان یکی به ما کمک کنه.الان خواستم آنچارتد 2 سینگلش رو بازی کنم،وقتی آرم ناتی داگ رد میشه،همینجوری صفحه سیاه میمونه و فقط موزیک منو پخش میشه ولی صفحه سیاه هست.خواهشا کمک کنید.یعنی چه مرگش شده؟

تا امروز صبح درست بود.الان که خواستم بازی کنم اینجوری شد.بازیهای دیگه رو اجرا میکنم.ولی نمیدونم این چشه.سیوها رو پاک کردم،بازم نشد.:(

ویرایش:آقا درست شد:d.تمام آپدیت های بازی رو پاک کردم درست شد
یسری از بازیا این مشکل رو دارن !
منم تو آنچارتد مشکل داشتم که تو لودینگا گیر میکرد ! تو بلک اوپس هم همینجور بود ....

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
سلام
آقا این قضیه ارور 80710092 چیه کچلمون کرد !!
من تا همین دیروز که اکانت نساخته بودم راحت به اینترنت کانکت بودم..الان که اکانت psn م رو ساختم دیگه کانکت نمیشم!! شانس نگو سیرابی بگو!
ip ادرس رو چک میکنه و succes میده ولی اینترنت کانکشن رو failed میشه!
اونقدر با تنظیماتش ور رفتم خودم از تنظیمات افتادم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر