بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اخه عزیز دستگاهت ماله قدیمه و حتی دوتا از دوستانم هم که به غوله شما 4 یو اس پی بودند چراغ زرد دادنه مطمعن باشه باید هواست بهش باشه و هر روز روشنش کن تا خاکی داخلش نمونه:d:d
بر هر حال از ما گفتند بود نگی که نگفتی;)

همین امروز بازش کردم دستگاه مال 3سال پیشه یه چیزی دیدم که چهار شاخ موندم حتی یک ضره خاک هم رو مادربرد دستگاه نبود با اینکه دستگاه داره سه سال کار میکنه قابهای فلزیش طوری طراحی شدن که حتی یه ملکول خاک هم روی سی پی یو ننشسته بودیا کناره هاش اقا اصلا یه طرف بورد کلا بهر حال خمیر سیلیکونشم عوض کردم خاکهای فنش هم پاک کردم ولی متو جه یه چیزی شدم فهمیدم سونی از اواخر سال 2007یعنی octوnovاز سی پی یو های 65نانومتری استفاده کرده یعنی مدل مال من:dبعد روی قاب زیری یه رادیاتور یا هیت سینک اضافی هم گذاشته بود ولی سی پی یو ps2رو برداشته بودن:((:((خلاصه با کیفیت ساختی که ما دیدیم یه درود به مهندسای سونی فرستادیم

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
همین امروز بازش کردم دستگاه مال 3سال پیشه یه چیزی دیدم که چهار شاخ موندم حتی یک ضره خاک هم رو مادربرد دستگاه نبود با اینکه دستگاه داره سه سال کار میکنه قابهای فلزیش طوری طراحی شدن که حتی یه ملکول خاک هم روی سی پی یو ننشسته بودیا کناره هاش اقا اصلا یه طرف بورد کلا بهر حال خمیر سیلیکونشم عوض کردم خاکهای فنش هم پاک کردم ولی متو جه یه چیزی شدم فهمیدم سونی از اواخر سال 2007یعنی octوnovاز سی پی یو های 65نانومتری استفاده کرده یعنی مدل مال من:dبعد روی قاب زیری یه رادیاتور یا هیت سینک اضافی هم گذاشته بود ولی سی پی یو ps2رو برداشته بودن:((:((خلاصه با کیفیت ساختی که ما دیدیم یه درود به مهندسای سونی فرستادیم
بعد از این همه سال تجربه .. انتظار بیشتر از اینهها رو داریم.. ;)

japan_mehrdad

کاربر سایت
Feb 3, 2011
2
دوستان خواهشا کمکم کنید
دوستان امروز یه هارد اکسترنال تهیه کردم و ابتدا به کامپیوتر زدم و چند فایل فیلم در اون کپی کردم اما وقتی همین هارد رو به دستگاه ps3 وصل میکنم اصلا نمیخونه چراغشم روشن نمیشه اما به سوکت فلش pc که میزنم میخونه آیا باید تنظیمات خواصی انجام بدم ؟ کمکم کنید ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

بعد از این همه سال تجربه .. انتظار بیشتر از اینهها رو داریم.. ;)
خوب خلاصه حواست باشه چون همان طور که گفتم این یک دستگاه هست نباید زیاد ازش انتظار داشته باشی
بهرحال خوب باش بازی کن و حالشو ببر و اگر مشکلی بود در خدمتیم:d
دوستان خواهشا کمکم کنید
دوستان امروز یه هارد اکسترنال تهیه کردم و ابتدا به کامپیوتر زدم و چند فایل فیلم در اون کپی کردم اما وقتی همین هارد رو به دستگاه ps3 وصل میکنم اصلا نمیخونه چراغشم روشن نمیشه اما به سوکت فلش pc که میزنم میخونه آیا باید تنظیمات خواصی انجام بدم ؟ کمکم کنید ممنون

شما باید اول هاردتون را فرمت کنید و بذاری فت 32 و بعد هر چی اطلاعات داری بذاری توش و صلش کنی به پلی 3 موفق باشی

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
نمیدونم به این ربط داره یا نه اما از وقتی kmeaw نصب کردم بعضی وقتا تصویر یه فلش میزنه یکی دو ثانیه برفکی میشه!! و بعد سیاه میشه :-o. تو صدا هم نویز میفته اما موقعی که تصویر سیاه میشه صدا درست میشه. بعد از حدود دو تا شش ثانیه خودش درست میشه. در هر بار استفاده دو-سه بار اینطور میشه اما در کل خوب کار میکنه. یکی بگه PS3 نازنین زنده میمونه؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستان من نمیدونم چرا وقتی رنگ تم کنسولم روی اوریجینال هست اینجوری میشه ! :(

6h43xx7kwl6el94zvvl6.jpg

کسی میدونه چجوری این مشکل حل میشه ؟
Restore Default Setting هم زدم باز همینجوریه ! جالبتر اینه که از توی Display Setting>RGB Full Range میارمش روی Full رنگ زرد مانند پر رنگ تر هم میشه !

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما

6h43xx7kwl6el94zvvl6.jpg

Restore Default Setting هم زدم باز همینجوریه ! جالبتر اینه که از توی Display Setting>RGB Full Range میارمش روی Full رنگ زرد مانند پر رنگ تر هم میشه !
چه جوري ميشه به نظر بنده كه طبيعي هستش
شايد متوجه نميشم
منظور شما چي هستش
اگه منظور شما رنگ هستش كه به صورت اتوماتيك عوض ميشه يه 2 يا 3 روز ديگه يه رنگ رندوم ديگه نشونتون ميده كه تو اون ليست رنگها نيست

• Like
Reactions: 54M113

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
نمیدونم به این ربط داره یا نه اما از وقتی kmeaw نصب کردم بعضی وقتا تصویر یه فلش میزنه یکی دو ثانیه برفکی میشه!! و بعد سیاه میشه :-o. تو صدا هم نویز میفته اما موقعی که تصویر سیاه میشه صدا درست میشه. بعد از حدود دو تا شش ثانیه خودش درست میشه. در هر بار استفاده دو-سه بار اینطور میشه اما در کل خوب کار میکنه. یکی بگه PS3 نازنین زنده میمونه؟
من هم يه همچين مشكل مشابه اي رو داشتم
ولي من كنسولو كپي خور نكرده ام پس خيالت راحت باشه ربطي به kmeaw نداره
فكر كنم مشكل از كابل يا TV باشه البته يه بار يه كي از اساتيد گفت كنسول NOT RESPONDING ميشه و كنسول خودشو رسيت ميكنه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید

6h43xx7kwl6el94zvvl6.jpg

الان مشکلت دقیقا چیه؟اگه مشکلت رنگ ـه ، که رنگ تم اورجینال کنسول بسته به زمان و ساعتی که براش تنظیم کردید تغییر میکنه . مثلا ساعت 10 شب کاملا به رنگ مشکی در میومد!البته خیلی وقته از تم اورجینال استفاده نکردم شاید تغییرات دیگه ای هم داشته. بعضی اوقات هم راندوم عوض میشه .
قراردادن تنظیمات RGB روی Full Range باعث میشه عمق رنگها بشتر بشه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 54M113

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
الان مشکلت دقیقا چیه؟اگه مشکلت رنگ ـه ، که رنگ تم اورجینال کنسول بسته به زمان و ساعتی که براش تنظیم کردید تغییر میکنه . مثلا ساعت 10 شب کاملا به رنگ مشکی در میومد!البته خیلی وقته از تم اورجینال استفاده نکردم شاید تغییرات دیگه ای هم داشته. بعضی اوقات هم راندوم عوض میشه .
قراردادن تنظیمات RGB روی Full Range باعث میشه عمق رنگها بشتر بشه .
دقیقا همینجوریه ! من ساعتو که تغییر دادم این رنگی شد ! ممنون

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
من هم يه همچين مشكل مشابه اي رو داشتم
ولي من كنسولو كپي خور نكرده ام پس خيالت راحت باشه ربطي به kmeaw نداره
فكر كنم مشكل از كابل يا TV باشه البته يه بار يه كي از اساتيد گفت كنسول NOT RESPONDING ميشه و كنسول خودشو رسيت ميكنه
مشکل شما حل شده یا نه؟ اگه کسی راه حلی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
مشکل شما حل شده یا نه؟ اگه کسی راه حلی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
والله خودش حل شد من کاری نکردم
شما یه کار کن PS3 رو جابجا کن
چون ممکنه از سیستم برق و نویز درون جریان باشه
چون من عین این مشکلو دارم وقتی کنسول روشنه اگه لامپ مهتابی یا ماشین لباس شویی تو خونمون روشن بکنن یا سشوار بزنند ممکنه تصویرم 1 یا2 ثانیه بره(سیاه بشه) بعد گاهی برفکی شه بیاد گاهی هم نه دوباره میاد
کنسولو جابجا کردم و از برق مستقل استفاده کردم مشکلش خیلی کمتر شد خیلی
زیاد نگران نباش کلا چیزیش نمیشه

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
چون من عین این مشکلو دارم وقتی کنسول روشنه اگه لامپ مهتابی یا ماشین لباس شویی تو خونمون روشن بکنن یا سشوار بزنند ممکنه تصویرم 1 یا2 ثانیه بره(سیاه بشه) بعد گاهی برفکی شه بیاد گاهی هم نه دوباره میاد
شما ولتاژ برقت رو چک کردی؟؟؟؟؟

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
تمام دوستانی که کیلزون2 رو آنلاین بازی کردن یا میکنن با error 4512 کاملا آشنایی دارن
میخواستم دقیقا بدونم مشکل از کجاست ؟
آخه هر که یه چیز میگه . یکی میگه واسه پریدن لینک یکی میگه مخابرات مشکل داره یکی میگه آی اس پی خرابه و... راهنمایی کنید ممنون میشم
شاید باورتون نشه ولی این error 4512 باعث شده که دیگه من کیلزون2 رو خیلی کم یا اصلا بازیش نکنم چون روی اعصابم لبخند زنان راه میرفت:((

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121

ممنون از راهنمایی. restore default setting کردم حل شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر