بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

Damoon13

کاربر سایت
Aug 11, 2009
45
نام
دامون
برادر Captain Mitchell
این داتک گندش در اومده و دوباره داره اذیت میکنه
تا همین یه هفته پیش با DNS گوگل که داده بودی راحت بازی میکردم
دوباره همونطوری شده با همون Error
الان شما مشکلی نداری ؟!
اگه راهنمایی کنی و DNS جدید بتونی بدی ممنونت میشم

Counter

کاربر سایت
Jul 19, 2007
9
سلام دوستان
من یه Ps3 320gig امروز خریدم اونجا واسم اون طرف تست کرد با کابل hdmi امد رو صفحه مانیتور
اما دستگاه اوردم خانه تست کردم با کابلی که خریدم اما هیچ تصویری نمیاد حتی تصویر خوده دستگاه هم نمیاد
تلوزیون هم lcd hd
چه کار کنم مشکل از کجاست؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
برادر Captain Mitchell
این داتک گندش در اومده و دوباره داره اذیت میکنه
تا همین یه هفته پیش با DNS گوگل که داده بودی راحت بازی میکردم
دوباره همونطوری شده با همون Error
الان شما مشکلی نداری ؟!
اگه راهنمایی کنی و DNS جدید بتونی بدی ممنونت میشم
وقتی PS3 رو روشن میکنی دستت رو رو دکمه پاور نگه دار تا دستگاه 2 تا بوق بزنه بعد دستت رو بردار !
تصویر میده دستگاه !!!

Counter

کاربر سایت
Jul 19, 2007
9
من با یه کابل hd دیگه امتحان کردم تصویر امد اما با کابل hd که خودم خریدم میزنم تصویرنمیاد
ممکن از کابل باشه ؟ کابل سونی
یه سوال دیگه هم داشتم من چطور می تونم دسته رو شارچ کنم و چند ساعت باید تو شارچ باشه؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
من با یه کابل hd دیگه امتحان کردم تصویر امد اما با کابل hd که خودم خریدم میزنم تصویرنمیاد
ممکن از کابل باشه ؟ کابل سونی
یه سوال دیگه هم داشتم من چطور می تونم دسته رو شارچ کنم و چند ساعت باید تو شارچ باشه؟

داداش با کابل HD که میزنی باید اول یه بار تنطیمات کنسول رو Reset کنی یعنی وقتی میخوای دستگاه رو روشن کنی دستت را روی دکمه ی روشن شدن نگه دار تا بعد از بوق روشن شدن و سبز شدن چراغ همچنان دستت رو نگه دار تا بوق دوم هم بزنه بعدش باید تصویر داشته باشی

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
یه سوال داشتم در مورد چراغ زرد دادن کنسول من امروز یه مدل cechg06گیرم اومد میخواستم ببینم احتمال اینکه چراغ زرد بده چقدره یا مدلهایی که چراغ زرد میدادن قدیمیتر از این مدل بودن چون این سری فتی که من دارم 2تا usbبیشتر نمیخوره.تاریخشم روی جعبش نوشته 2007

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه سوال داشتم در مورد چراغ زرد دادن کنسول من امروز یه مدل cechg06گیرم اومد میخواستم ببینم احتمال اینکه چراغ زرد بده چقدره یا مدلهایی که چراغ زرد میدادن قدیمیتر از این مدل بودن چون این سری فتی که من دارم 2تا usbبیشتر نمیخوره.تاریخشم روی جعبش نوشته 2007

به احتمال زیاد میشه هواست باشه:d

mehrdad_giga

کاربر سایت
Dec 29, 2010
36
دوستان من 2 تا سوال داشتم :

1- این ps3 slim هم چراغ زرد میده یا فقط fat ها اینطوری میشن ؟

2- ps3 تا چند ساعت بازی کردن مشکلی واسش پیش نمی آد ؟

این سوالا رو برای پیشگیری از خرابی پرسیدم اگه جاش درست نبود ببخشید :d

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم

1- فت رو نداشتم که زرد بشه ولی اسلیم من که تاحالا زرد نشده ( در کل نمیدونم یه کم تعمل کنید دوستان دیگه میان میگن )

2- کلا مشکل گرما نداره پی اس .. این مشکل صفحه قرمز و اینجور چیزا مشکل خاصیه که معمولا اعلام کردن از گرما نبوده ولی در هر صورت شما یه جای خوب بزاری که زیاد گرم نشه .. 12ساعت رو ساپورت میکنه..

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

1- فت رو نداشتم که زرد بشه ولی اسلیم من که تاحالا زرد نشده ( در کل نمیدونم یه کم تعمل کنید دوستان دیگه میان میگن )

2- کلا مشکل گرما نداره پی اس .. این مشکل صفحه قرمز و اینجور چیزا مشکل خاصیه که معمولا اعلام کردن از گرما نبوده ولی در هر صورت شما یه جای خوب بزاری که زیاد گرم نشه .. 12ساعت رو ساپورت میکنه..

1-نه اسیلم مثله فت نیست که مشکلات داشته باشه از قبیل چراع زرد و صحفه قرمز و مشکله گرمایی
2- ببین دوسته عزیز شما دارید درباره یک وسیله برقی صحبت میکنید خوب و این وسیله به احتمال زیاد بعداز یک سال یا دوسال (حالا بستگی داره چه قدر بازی کنی)خوب لنزش خراب میشه چون لنز هر چه قدر هم مواظبت کنی فایده نداره اخر خراب میشه
شما بیا حدودا 100 تا بازی کن بعداز 100 تا اخر دست خراب میشه این را مطمعن باش :d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
به احتمال زیاد میشه هواست باشه:d

اقا یه یااللاهی یه اهمی یه اهومی میگوفتی اولش یه دفعه اینو گفتی ما یه سکته ناقص زدیم من تا حالا هر چی چراغ زرد دیدم همشون 4usbبودن میخواستم ببینم از بچهای سایت کسی از مدل 2usbچراغ زرد داده؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا یه یااللاهی یه اهمی یه اهومی میگوفتی اولش یه دفعه اینو گفتی ما یه سکته ناقص زدیم من تا حالا هر چی چراغ زرد دیدم همشون 4usbبودن میخواستم ببینم از بچهای سایت کسی از مدل 2usbچراغ زرد داده؟

اخه عزیز دستگاهت ماله قدیمه و حتی دوتا از دوستانم هم که به غوله شما 4 یو اس پی بودند چراغ زرد دادنه مطمعن باشه باید هواست بهش باشه و هر روز روشنش کن تا خاکی داخلش نمونه:d:d
بر هر حال از ما گفتند بود نگی که نگفتی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر