بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

mehrdad_giga

کاربر سایت
Dec 29, 2010
36
.

سلام به همه ی دوستان من یه چند روز پیش یه هارد اکسترنال گرفتم بعد وقتی که به کامپیوتر وصلش میکنم مشکلی باهاش ندارم ولی وقتی که به ps3 میزنم اصلا نمیبینتش بعدشم وقتی میخوام فرمتش کنم fat32 نداره و فقط ntfsوexfat داره که ps3 هیچ کدومو نمیبینه مدل هاردمم اینه ممنون میشم کمکم کنین seagate expansion portabale drive 500gb

atashafrooz

کاربر سایت
Jan 7, 2011
15
من کنسولم(ps3) رو به تنظیمات اولیش برگندوندم,حالا وقتی کنسول رو با دانگل هک بالا میارم و از بازی اورجینالی که دارم,کپی میگیرم, توی قسمت apps/... دیگه نمیتونم بازی رو بدون دیسک اون اجرا کنم(در صورتی که قبلا از بازی کپی میگرفتم(کپی به درون هارد)و بدون دیسک بازی میکردم).
لازم به ذکره که من هنگام بازگرداندن کنسول به تنظیمات اولیه,کنسول رو بادانگل بوت کرده بودم, و دانگل بهش وصل بود.
همچنین در قسمت تنظیمات سیستم(system setting) ,اولین گزینه اون که حالا یادم نیست(بعد درج میکنم) یک علامت به اضافه(+) زرد رنگ بالاش آومده
.زمانی که وارد این قسمت(*/app_home/PS3_GAME) از منوی گیم (وقتی که کنسول رو بادانگل بوت میکنم)میشم این ارور رو میده:error occurred during the start operation (80028F14
1.مشکل چیه؟
2.آیا مشکل میتونه مربوط به دانگل باشه؟
3.میتونم اون رو به آپدیدت بالاتر از 3.41 ببرم و دوباره برگش گردونم؟
4.آیا با آپدیت دانگل ممکنه اشکال رفع بشه؟

marg11

کاربر سایت
Apr 29, 2009
91
سلام من xbox360 دام مي خام ps3 بگيرم ولي با اين همه ايراد موندم يكي راهنمايي كنه همه اينجورين يعني ؟ چيكار كنم راهنماييم كنيين لطفا

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
دوستان من یه مشکل برام پیش اومده اینه که من از اول که کنسولم رو گرفتم وقتی بلو-ری رو میزارم تو دستگاه ودر میارم صدای غیششش گوووو میده وقتی میره داخل ومیاد بیرون اک گرفتم همین صدا رو میداد مد دستگاهم cech-2012 ریجن3 ntsc هستش ولی همین دیروز رفته بودم خونه ی دوستم دیدم بر اون صدای هوووو میده یعنی فقط صدای ارمیچرش میاد(cech-2004 ریجن 2 pal) من چیکار کنم اعصابم خیلی خورد شده یهنی خرابه یا همین طوریه؟؟؟؟ :((:(( اگر خرابه هم یه تعمیر کار خیلی مطمئن معرفی کنید من اصلا دوست نداره دست این تعمیرکارای ناشی بدم واز فردا هرروز کلی پول پاش خرج کنم.:(:((نمایندگی چیزی نداره تو ایران؟؟)

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
دوستان من یه مشکل برام پیش اومده اینه که من از اول که کنسولم رو گرفتم وقتی بلو-ری رو میزارم تو دستگاه ودر میارم صدای غیششش گوووو میده وقتی میره داخل ومیاد بیرون اک گرفتم همین صدا رو میداد مد دستگاهم cech-2012 ریجن3 ntsc هستش ولی همین دیروز رفته بودم خونه ی دوستم دیدم بر اون صدای هوووو میده یعنی فقط صدای ارمیچرش میاد(cech-2004 ریجن 2 pal) من چیکار کنم اعصابم خیلی خورد شده یهنی خرابه یا همین طوریه؟؟؟؟ :((:(( اگر خرابه هم یه تعمیر کار خیلی مطمئن معرفی کنید من اصلا دوست نداره دست این تعمیرکارای ناشی بدم واز فردا هرروز کلی پول پاش خرج کنم.:(:((نمایندگی چیزی نداره تو ایران؟؟)
تا وقتی از کار نیفتاده بهش دست نزن!!

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
دوستان کمکککککککک
همین الان cfw 3.55ریختم رو یه مدل فت 60گیگ دستگاه بریک شد میشه درستش کرد؟
برو تاپیک همین موضوع !!
کلی گفتن این مدل و آپ نکنن به این ورژن اونوقت شما آپ کردی.. کلی مورد بریک گزارش شده!! تنها شما نیستی اصلا نمیدونم وقتی هیچکاری نمیکنه این ورژن چه علاقه ای دارین به اینکار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adashk2008

کاربر سایت
Nov 14, 2010
130
سلام .. من الان 2 روزه هرکاری میکنم ..نمیتونم به اینترنت وصل بشم ..... wirelees va wired رو هم تست کردم جفتش هست ولی کانکت نمیشه میگه dns eror
اینو چیکار کنم ..
ممنون میشم کمک کنید

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سلام .. من الان 2 روزه هرکاری میکنم ..نمیتونم به اینترنت وصل بشم ..... wirelees va wired رو هم تست کردم جفتش هست ولی کانکت نمیشه میگه dns eror
اینو چیکار کنم ..
ممنون میشم کمک کنید
یه تست بگیر
مودمو چند بار خاموش روشن کن
یه زنگ هم بزن ISP
دی انس هارو رو بگیر
وارد کن
شاید درست شه.

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
سلام دوستان
من تازه ps3 گرفتم. وقتی دسته اول که با خود پلی استیشن بود رو به دستگاه زدم طبق معمول 4 چراغ شروع به چشمک زدن کرد و ثابت شد و بکار افتاد.
اما دسته دوم رو که می زنم 4 چراغ مرتب چشمک می زنه اما ثابت نمی شه و کار نمی کنه. یعنی ممکنه دسته ی نو خراب باشه. لطفاً راهنمایی بفرمایید

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
اینو چیکار کنم ..
ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز اگه میتونی کد ارور بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر