بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
كسي نبود به من كمك كنه؟؟؟؟
يكي جواب بده نويز تو همه كنسول ها هستش يا نه؟؟؟
2- كسي از بچه هاي سايت تا حالا PS3 SLIM خرابي داشته؟؟؟
من درست متوجه نمیشم یعنی چی که نویز داره منظورتان از اینه که تصویر تار هست یا نه چیزه دیگه
نه تا حالا کسی از بچه های بازی سنتر کسی گزارش نداده که خراب بشه اسلیم:d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من درست متوجه نمیشم یعنی چی که نویز داره منظورتان از اینه که تصویر تار هست یا نه چیزه دیگه
نه تا حالا کسی از بچه های بازی سنتر کسی گزارش نداده که خراب بشه اسلیم:d
ممنون بلاخره يكي جواب منو داد;)
ببين دوست عزيز
به نوشته ها كه نگاه كني يه لرزش ريز دارن كه از نزديك ميتوني ببيني
اعصابمو خورد كرده و با 360 خودم تست كردم نويز نداشتم
ولي تو PS3 نويز دارم
نه صفحه تاره نه چيز ديگه فقط تو نوشته ها متوجه ميشي دارن ميلرزن

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام یه سوال کوچیک داشتم امروز PS3 رو داشتم باهاش بازی میکردم یه هو با صدای عجیبی خاموش شد یعنی همین چند دقیقه پیش بعد که دوباره روشنش کردم صفحه اول به زور بالا امد یعنی خیلی طولش داد صدا هم دیگه از دستگاه بلند نمیشد بعد چند دقیقه یه ارور زرد میده بعد خاموش میشه میخواستم کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

کسی میدونه مشکل کار از کجاست دیگه روشنش نکردم که یه وقتی همین که بالا میاد هم یه وقتی نیاد بعدم دردسر ساز میشه یه PS3 مارو میندازه .

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام یه سوال کوچیک داشتم امروز PS3 رو داشتم باهاش بازی میکردم یه هو با صدای عجیبی خاموش شد یعنی همین چند دقیقه پیش بعد که دوباره روشنش کردم صفحه اول به زور بالا امد یعنی خیلی طولش داد صدا هم دیگه از دستگاه بلند نمیشد بعد چند دقیقه یه ارور زرد میده بعد خاموش میشه میخواستم کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

کسی میدونه مشکل کار از کجاست دیگه روشنش نکردم که یه وقتی همین که بالا میاد هم یه وقتی نیاد بعدم دردسر ساز میشه یه PS3 مارو میندازه .
ببين ديگه دستگاهو روشن نكن نگاه كن شايد فن ها خراب شدن
بايد نشون يكي كه كار بلد هست بدي
زياد ور نرو باهاش كه چراغ زرد نده
فن ها كار ميكنن؟؟؟
مدل دستگاهت چيه؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون بلاخره يكي جواب منو داد;)
ببين دوست عزيز
به نوشته ها كه نگاه كني يه لرزش ريز دارن كه از نزديك ميتوني ببيني
اعصابمو خورد كرده و با 360 خودم تست كردم نويز نداشتم
ولي تو PS3 نويز دارم
نه صفحه تاره نه چيز ديگه فقط تو نوشته ها متوجه ميشي دارن ميلرزن
نه خواهش میکنم من خیلی فکر کردم درباره مشکله شما
دوتا امکان داره یا اینکه شما خیلی حساس هستید
یا کابله برای پلی3 جواب گو نیست
چون من خیلی راحت با کابل hdmi با شفافیت بازی میکنم و بدونه هیچ مشکلی
البته میشه گفت از تنظیماتش هم هست رفتی توی تنظیماتش دست کاری کردی یا نه تنظیمات تصویرش

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ببين ديگه دستگاهو روشن نكن نگاه كن شايد فن ها خراب شدن
بايد نشون يكي كه كار بلد هست بدي
زياد ور نرو باهاش كه چراغ زرد نده
فن ها كار ميكنن؟؟؟
مدل دستگاهت چيه؟؟

خوب بردم یکی نشون دادم وازش که کردش برام FAN کار نمیکرد درستش کرده اما بازم تو بازی که میرم زود داغ میکنه دیگه روشنش نکردم .

صدای بلند هم مشخص شد این صدا برای درایو بوده از جاش در رفته بوده یه دفعه 10 تا مشکل پیدا کرد .:d

الان فن از کجا میشه گیر آورد ؟ خدا رو شکر که درست هستش دستگاه .>:d< یه فن که چیزی نیست میخواستم امشب به پسر خالم سفارش PS3 جدید بدم برام بیاره .:d. هرچند MOVE م دست یکی دیگه از پسر خاله هام هستش هنوز برام نیاورده .:((

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
خوب بردم یکی نشون دادم وازش که کردش برام FAN کار نمیکرد درستش کرده اما بازم تو بازی که میرم زود داغ میکنه دیگه روشنش نکردم .

صدای بلند هم مشخص شد این صدا برای درایو بوده از جاش در رفته بوده یه دفعه 10 تا مشکل پیدا کرد .:d

الان فن از کجا میشه گیر آورد ؟ خدا رو شکر که درست هستش دستگاه .>:d< یه فن که چیزی نیست میخواستم امشب به پسر خالم سفارش PS3 جدید بدم برام بیاره .:d. هرچند MOVE م دست یکی دیگه از پسر خاله هام هستش هنوز برام نیاورده .:((
خوب خدا رو شکر که طوریش نیست فن هم فکر کنم بتونی گیر بیاری از دستگاه های خراب شاید بتونن باز کنن برات ایشالا یه فن تمییز میزاری یه فوته اساسی هم میکنی تو کنسول رو که تمییز بشه بعدش میبندیش:d

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
نه خواهش میکنم من خیلی فکر کردم درباره مشکله شما
دوتا امکان داره یا اینکه شما خیلی حساس هستید
یا کابله برای پلی3 جواب گو نیست
چون من خیلی راحت با کابل hdmi با شفافیت بازی میکنم و بدونه هیچ مشکلی
البته میشه گفت از تنظیماتش هم هست رفتی توی تنظیماتش دست کاری کردی یا نه تنظیمات تصویرش
اره رفتم تو تنضيماتش ولي زياد چيزي نداشت خودش چون HDMI بود اتوماتيك سرچ كرد و حل شد
در مورد بقيه گزينه هاي تنضيمات DISPLAY هم تقريبا چيزي نفهميدم
البته ايني هم كه شما گفتيد خوبو بود برم يه كابل HDMI ديگه جور كنم با اون تستش كنم ببينم چي ميشه
خيلي ممنون

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اره رفتم تو تنضيماتش ولي زياد چيزي نداشت خودش چون HDMI بود اتوماتيك سرچ كرد و حل شد
در مورد بقيه گزينه هاي تنضيمات DISPLAY هم تقريبا چيزي نفهميدم
البته ايني هم كه شما گفتيد خوبو بود برم يه كابل HDMI ديگه جور كنم با اون تستش كنم ببينم چي ميشه
خيلي ممنون
شما اگر تست کردی حتما بیا جوابشه بده ببینم مشکل از اون چیزه بود که من فکرشه میکنم یا نه
موفق باشی:d

• Like
Reactions: nimaprince

TOMBRAIDER

کاربر سایت
Mar 2, 2010
123
نام
آرش
مشکل در اجرا کردن بازی

سلام بر همه اقا یک انتقاد دارم چرا یک تاپیک نمی زنید که فقط درباره اجرا نشدن بازی ها باشه این جوری نمیشه من در اجرا کردن بعضی بازی ها مشکل دارم فقط صفحه سیاه می یاد (fear2-tomb raider-Condemned 2: Bloodshot) باید چی کار کنم؟ این تایپک هم حدود 150 صفحه هست این طوری نمیشه یک شبانه روز طول میکشه تا پیداشون اقا یک تایپک فقط مخصوص اجرا نشدن بازی ها بزنیم یا بگید من چجوری این بازی ها را اجرا کنم ممنونتون میشم:(

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
جدیدا یه مشکل جدید توی psn برام پیش اومده که وقتی انلاین میشم میرم داخل یازی سری sign out میشم و به محض اینکه از بازی میام بیرون به صورت خودکار sign in میشم یکی از دوستام گفت برای حل مشکل باید دستگاه رو فول فرمت کنم!
کسی از اساتید راه حل بهتری نداره؟ممنون میشم راهنمایی کنید
دوستان ممنون میشم یه راهنمایی بکنید کد ارور 80028ed6

آخرین ویرایش:

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
381
سلام این 40gig ps3 چه موقع دور فنش باید زیاد بشه وقتی میره تو بازی بعد از چند دقیقه

میره رو دور دوم (level 2) وقتی از بازی هم میاد مبیرون باز همونجوری فن روی دور دوم

هست به نظرتون گرم نمیکنه یعنی فن خراب نیست یا دستگاه:-/؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام این 40gig ps3 چه موقع دور فنش باید زیاد بشه وقتی میره تو بازی بعد از چند دقیقه

میره رو دور دوم (level 2) وقتی از بازی هم میاد مبیرون باز همونجوری فن روی دور دوم

هست به نظرتون گرم نمیکنه یعنی فن خراب نیست یا دستگاه:-/؟
نه مشکلی نیست وقتی توی بازی هستی چون دستگاه کاملا کار میکنه گرم میکنه و بعداز اینکه باز هم از بازی خارج میشی برای یک مدتی فنش کار میکنه و بعد درباره وای میسته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر