بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آقا یه PLASTATION 3 - Fat - HDD 60 هست وقتی باهاش بازی می کنم خیلی فنش دور میگیره و صدای وحشتناکی میده یعنی کاملا مشخصه از صدایی که باید بده بیشتره ؟ دلیلش چی می تونه باشه ؟ گرد و خاک ؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
آقا یه PLASTATION 3 - Fat - HDD 60 هست وقتی باهاش بازی می کنم خیلی فنش دور میگیره و صدای وحشتناکی میده یعنی کاملا مشخصه از صدایی که باید بده بیشتره ؟ دلیلش چی می تونه باشه ؟ گرد و خاک ؟
دوست عزیز به نظر من طبیعیه!مال منم 60g هست و بیشتر مواقع فناش روی دور تند کار میکنه برای دوستام هم اینجوریه که فکر میکنم برمیگرده به نوع cpu و ... بکار رفته توی این دستگاها،البته گرد و خاک هم 100% تاثیر داره

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
دوستان من يه مشكلي دارم كه ممنون ميشم راهنماييم كنين.
من يه led سامسونگ داشتم و مشكلي نداشتم،حالا از يه lcd استفاده ميكنم ولي تو منوي XMB هر 10 ثانيه 2 ثانيه تصوير قطع ميشه.كسي ميدونه مشكل چيه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
احتمالا فیش hdmi مشکل داره به حتمال زیاد خراب شده
چون ماله خودم هم همین طور شد عوضش کردم و درست شد
یا مشکل از ورودی hdmi هست یعنی سامسونگت ورودیش مشکل داره

dari_dante

کاربر سایت
Nov 9, 2008
40
سلام به بچه ها من ps3 60gb دارم کپی کردم assassins bh ریختم تو هارد رفتم تو بازی صدا قطع شد وقتی رفتم تو منو هنگ کرد روشن که کردم منو امد ولی ایتم ها همین جور لودینگ میزنه انواع راهها رو امتهان کردم بازم همین جوری هارد رو که میخام فرمت کنم هنگ میکنه کسی میدونه مشکل از کجاست ممنون میشم:(

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
380
نام
Ali
جدیداً به یک مشکلی‌ خوردم ،
به PSN بدون هیچ مشکلی‌ وصل میشم ، اما نمیتونم هیچی‌ دانلود کنم ، آیا کس دیگیم این حالت رو داره ؟
قبلان اصلا اینطوری نبود ، جدیداً اینطوری شده ، و پتچ‌های بازی‌‌ها رو هم نمیتونم بگیرم ...
نکنه بد از F i L T E R شدن XBOX.com
حالا نوبته PS3 e
:(

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
جدیداً به یک مشکلی‌ خوردم ،
به PSN بدون هیچ مشکلی‌ وصل میشم ، اما نمیتونم هیچی‌ دانلود کنم ، آیا کس دیگیم این حالت رو داره ؟
قبلان اصلا اینطوری نبود ، جدیداً اینطوری شده ، و پتچ‌های بازی‌‌ها رو هم نمیتونم بگیرم ...
نکنه بد از F i L T E R شدن XBOX.com
حالا نوبته PS3 e
:(

ISP شما چیه عزیز ؟

m_se99

کاربر سایت
Nov 19, 2010
70
نام
خسرو
سلام دوستان می‌شه لطفا کمک کنید و بگید بازی‌های جدید که فریمور‌های 3.41 به بالا می‌خواد رو چه جوری می‌تونم بازی کنم یا پتچ کنم ؟ به عنوان مثال : Medal of Honor یا GT5 جدید که تازه دیروز اومده ، این بازی‌ها فریمور 3.50 می‌خواد و من فریمور 3.41 دارم و نمی‌خوام پلی استیشن رو آپدیت کنم چون میترسم تمام برنامها و جیلبریک و اینا کار نکنه و حوصله دوباره نصب کردن این همه برنامه و دمو دستگاه رو ندارم ، ممنون

من خیلی‌ گشتم تاپیک فارسی یا انگلیسی‌ در این مورد پیدا کنم ولی‌ فعلا موفق نشدم ، اگر هم که لینک یک تاپیک از سایت خودتون یا یه سایت معتبر هم بدید ممنون میشم

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
380
نام
Ali
ISP شما چیه عزیز ؟

Datak Telecom

یکی‌ دیگه از دوستان هم که داتک داره همین مشکل رو داره ...
کس دیگی احیاناً از این مشکلا نداره ؟
نت رو هم ۲ می‌زنه
کانکت میشم ، فقط دانلود نمیتونم بکنم
با ست کردن PPPoE
هم با خود دستگاه امتحان کردم که نتم شد 1 اما بازم دانلود نمیذاشت بکنم

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Datak Telecom

یکی‌ دیگه از دوستان هم که داتک داره همین مشکل رو داره ...
کس دیگی احیاناً از این مشکلا نداره ؟
نت رو هم ۲ می‌زنه
کانکت میشم ، فقط دانلود نمیتونم بکنم
با ست کردن PPPoE
هم با خود دستگاه امتحان کردم که نتم شد 1 اما بازم دانلود نمیذاشت بکنم

منم داتکی هستم ... بله با این مشکلی که میفرمایید هم برخورد کردم و میکنم ...
مشکل اینجاس که ... با ست کردن 8.8.8.8 / 8.8.4.4 میتونید تو PSN بازی کنید بدون ایراد ... اینو خودم امتحان کردم !
ولی دانلود و مسائل دیگه ایراد داره ... البته در زمان های درست میشه ... نمیدونم واقعا !

جالب اینجاس که تو خارج از ایران هم دیدم تو استرالیا و جاهای دیگه هم این ایراد رو داشتن و بعضی ها نداشتن ... خیلی ایراد مزخرفی هست ... کاریش نمیشه کرد
اگه راه حلی پیدا کردید ما رو هم بی نصیب نذارید !

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام دوستان می‌شه لطفا کمک کنید و بگید بازی‌های جدید که فریمور‌های 3.41 به بالا می‌خواد رو چه جوری می‌تونم بازی کنم یا پتچ کنم ؟ به عنوان مثال : Medal of Honor یا GT5 جدید که تازه دیروز اومده ، این بازی‌ها فریمور 3.50 می‌خواد و من فریمور 3.41 دارم و نمی‌خوام پلی استیشن رو آپدیت کنم چون میترسم تمام برنامها و جیلبریک و اینا کار نکنه و حوصله دوباره نصب کردن این همه برنامه و دمو دستگاه رو ندارم ، ممنون

من خیلی‌ گشتم تاپیک فارسی یا انگلیسی‌ در این مورد پیدا کنم ولی‌ فعلا موفق نشدم ، اگر هم که لینک یک تاپیک از سایت خودتون یا یه سایت معتبر هم بدید ممنون میشم
دوتا تاپیک بالاتر سوال کن بهت میگن:d
همین این
(سوالات و مشکلات درباره کپی خور کردن playstation 3 )
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33248&page=180

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
380
نام
Ali
منم داتکی هستم ... بله با این مشکلی که میفرمایید هم برخورد کردم و میکنم ...
مشکل اینجاس که ... با ست کردن 8.8.8.8 / 8.8.4.4 میتونید تو PSN بازی کنید بدون ایراد ... اینو خودم امتحان کردم !
ولی دانلود و مسائل دیگه ایراد داره ... البته در زمان های درست میشه ... نمیدونم واقعا !

جالب اینجاس که تو خارج از ایران هم دیدم تو استرالیا و جاهای دیگه هم این ایراد رو داشتن و بعضی ها نداشتن ... خیلی ایراد مزخرفی هست ... کاریش نمیشه کرد
اگه راه حلی پیدا کردید ما رو هم بی نصیب نذارید !

دوست عزیز ، با Vitual Private Network
می‌شه دانلود کرد ، تا موقئی که درست شه راه حل دیگه ائی به نظر نمیرسه

!!! Post Number 300th !!!!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوست عزیز ، با Vitual Private Network
می‌شه دانلود کرد ، تا موقئی که درست شه راه حل دیگه ائی به نظر نمیرسه

!!! Post Number 300th !!!!

با این تونستی شما ؟؟؟
یکاری ..

لیست IP های که به LAN روی PC و PS3 از DNS تا همه چی رو توضیح میدی ؟ ممنون !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر