بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
سلام دوستان
وسط بازی آنچارتد2 بود یدفعه ای فریز شد تصویر بعدشم از بازی اومد بیرون فقط صفحه Home هست
دیگه هر کاری میکنم هیچ بازی رو اجرا نمی کنه . فقط بازی رو همون اول لود میکنه بعدش این ارور رو میده :
(An error occured during start operation(80010514

ممنون میشم از دوستان راهنمایی بفرمایید
لازم به ذکره که ps3 80 گیگ نوو آکبند بود اینم اولین بازی بود که گزاشتم بازی کنم :(

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستان من امروز اومدم دستگام رو بعد از چند هفته روشنش كنم صفحه چراغ كنار دكمه ي روشن كردنش چشمك ميزنه بعدش صفحه سياه مياد و بعد چند ثانيه خاموش ميكنه .
به نظرتون ايرادش چيه؟
ممكنه براي اين باشه كه خيلي وقته كه روشنش نكردم؟

كسي نبود كه كمك كنه؟

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
سلام دوستان
وسط بازی آنچارتد2 بود یدفعه ای فریز شد تصویر بعدشم از بازی اومد بیرون فقط صفحه Home هست
دیگه هر کاری میکنم هیچ بازی رو اجرا نمی کنه . فقط بازی رو همون اول لود میکنه بعدش این ارور رو میده :
(An error occured during start operation(80010514

ممنون میشم از دوستان راهنمایی بفرمایید
لازم به ذکره که ps3 80 گیگ نوو آکبند بود اینم اولین بازی بود که گزاشتم بازی کنم :(
با اعلام تاسف....
لنز درایور بلوری سوخته.
برای تعمیر من سال پیش 1 دسگاه بردم 100 گرفت! اما اگه درایو جدید بندازی به مراتب گرون میشه.
پیشنهاد میشه یه دسگاه دیگه بخری و خرابه رو بفروشی......

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
با اعلام تاسف....
لنز درایور بلوری سوخته.
برای تعمیر من سال پیش 1 دسگاه بردم 100 گرفت! اما اگه درایو جدید بندازی به مراتب گرون میشه.
پیشنهاد میشه یه دسگاه دیگه بخری و خرابه رو بفروشی......

دوست عزیز ممنون از راهنمایتون
میشه بگید کجا بردید برا تعویض لنز ؟

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
یکی از بچه ها توی بازارچه برای فروش گذاشته بود
آیدیش فکر کنم mr bears بود اسمش علی هستش. یکی از دوستان گل من هستش.
میتونی از دوست عزیز سیناد هم کمک بگیری اون هم دوست خوبی هستش مثل اینکه خودش عوض کردش
حتما همه راهها رو برو بعد نتونستی بده امثال فروشگاههای خونخوار
....

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
سلام
ببخشید من دستگامو تازه گرفتم حدود 3..4..ماهه بعد الان یهو وسط بازی mw2یهو صفحه قطع شد بعد دیگه هیچی نشد...یعنی صفه نیومد بعد منم بازی رو برداشتم..دستگا رم هرکاری کردم خاموش نشد برای همین از برق کشیدم...بعد دیگه حالا چه کنم..میترسم 2باره روشنش کنم آخه.....دسگامم 120 اسلیم هست

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
سلام
ببخشید من دستگامو تازه گرفتم حدود 3..4..ماهه بعد الان یهو وسط بازی mw2یهو صفحه قطع شد بعد دیگه هیچی نشد...یعنی صفه نیومد بعد منم بازی رو برداشتم..دستگا رم هرکاری کردم خاموش نشد برای همین از برق کشیدم...بعد دیگه حالا چه کنم..میترسم 2باره روشنش کنم آخه.....دسگامم 120 اسلیم هست
تا ابد که نمیشه خاموش باشه! روشن کن ایشالله مشکلی نداره

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
با سلام به شما
من يه 1 هفته است كه ps3 گرفتم
بازي باران سنگين رو گذاشتم داخل دستگاه رفتم تو بازي به قسمت هايي از بازي كه ميرسيدم
بازي تيكه تيكه اجرا ميشد يا كنسول هنگ ميكرد
اين هم بهتون بگم كه ورژن من 3.15 بود
بعد بازي midnight club رو گذاشتم رفتم تو بازي پايين صفحه تلوزيون سمت راست صفحه تار بود
بعد يكي از دوستام گغت كه بايد كنسولتو آپديت كني به 3.30 من هم كنسول رو آپديت كردم
فرقي نكرد كه نكرد تازه به نظر من بدتر شد !!
تورو خدا بگيد مشكل از كجاست تورو خدا ؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر