بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
درسته بايد ببيني خوب از همونجا خاموش كن
آخه دوستان گفتن که این گزینه از آپدیت 2.5 به بعد اومده. ولی مال من 2.41ـه
شاید هم من منظورشون بد متوجه شدم

god of peace

کاربر سایت
Aug 21, 2008
77
نام
کاووس
سلام دوستان

من مي خواستم در مورد خرابي ps3 نظر بدم با اجازه...
من ps3 خودم اسفند 86 خريدم... gig60/pal هستش...از اون لانچ هاي march/2007 بود...
بخدا بلايي نمونده سرش نيارم... از اتاق منم جايي گردوغبارتر نيست...:biggrin1:
هر نوع بازي توش بازي كردم...از ps1,2,3 هر نوع دانلودي كردم...از هر نوع PSN j/uk/hong kongي كه هست... Linux بهش زدم (چه بلاهايي موقع لينوكس زدن سرش نيومد!)... هفته ها گذاشتم دانلود بدون خاموشي... چندين بار هاردشو BACKUP كردم...
هر بار firmware update اومده بلافاصله update كردم... ولي تا حلا بازش نكردم اينم بگم...
چندين بارها وسط دانلود يا كپي كردن,(موقعي كه به hdd access داشت) برقا رفته.... هر نوع dvd كه به فكرتون مي ياد توش گذاشتم نگاه كردم (به قول بچه ها dvd هاي آشگال)(تك فيلم كپي, چند فيلم كپي, hddvd هاي فشرده, و...)
يه gt4 داشتم كه روش جايي نداشت كه خش نباشه (دست دوم خريد بودمش, تا 95% بازيش كردم توي ps3)
و چيزاي زيادي كه يادم نمياد... هنوزم كه هنوزه مثل توپ كار مي كنه... چشم نخوره:biggrin1:
خلاصه كلام اينكه دستگاه, دستگاه باشه... كار ميكنه خوبم كار مكنه... sony ميدونه چي درست مي كنه, اسباب بازي كه درست نميكنه...
راستي يه چيزي يادم رفت بگم... من اشتباه كردم اوايل از شوقم دوره ps3م سلافن گرفتم... بعد يه مدت ديدم جمع شد, بد شد, خواستم بكنمش كنده نشد,چسبيد بود, نصفه شد... بعضي قسمت اش موند, تكه تكه شد, فكر كنم از سوراخ فن هاش يه مقداريش رفته توش:( من تا حالا هيچ ايرادي از ps3م نديدم..:laughing:
دوره ps3 تون هيچي نگيرين...

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان
ps3من زودداغ مي كنه .حدودابعداز1ساعت روشن بودنداغ ميگنه مي خوام بدونم مشكليس داره يانه
يك بارهم بهداز3ساعت خاموشش كردم بعدازاينكه خاموش كردم بوي سوختني اومد.ممكن است فنش سوخته باشه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
ps3من زودداغ مي كنه .حدودابعداز1ساعت روشن بودنداغ ميگنه مي خوام بدونم مشكليس داره يانه
يك بارهم بهداز3ساعت خاموشش كردم بعدازاينكه خاموش كردم بوي سوختني اومد.ممكن است فنش سوخته باشه
سلام
اینکه داغ میکنه عادیه باسه همه هست.
اما بوی سوختنی نمیدونم فناش کار میکنه؟ بعد شما مطمئنی که بوی سوختنی از داخل دستگاهت
اخر سرهم یه پیشنهاد اقا اصلا وسواس نشون نده هیچیش نیست داغ کردن یه چیز طبیعیه فکر نکنم بشه بهش گفت مشکل;)

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان

يه ازمايش كن بيا دستگاهو با يه چيزي سرد نگهدار بعد بازي كن اگه بازم به اون اندازه اي كه گرماش دستو ازار داد در اين شرايط.حتما اتصال قطعه پيدا كردي
اگه نه كه مشكلي نيست
از سالم بودن فنت هم مطمئن شو

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام
اقا کمک کنید:((
امروز 3 ساعت بازی کردم بعد یه 5 ساعتی خاموش بود الان که روشن کردم تصویر میاد ولی صدا نمیاد,همشم قاطی میکنه صفحه فریز میشه!با اینکه خاموش بود بعد از 2 دقیقه داغ شد
کسی میدونه چشه:confused:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
تو تمام بازيها اينجوريه يا يك بازي ؟
حتي تو منوي بازي هم صدا نداره درسته؟
تو همه بازيهاهم فيريز ميكنه؟ مثلا اول بزي يهو يكم اونطرفتر اره

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
تو تمام بازيها اينجوريه يا يك بازي ؟
حتي تو منوي بازي هم صدا نداره درسته؟
تو همه بازيهاهم فيريز ميكنه؟ مثلا اول بزي يهو يكم اونطرفتر اره
یهو اینجوری شد اومدم resistance 2 انلاین بزنم که دیدم صدا نداره,هیچ جا صدا نداره
قبلا اینجوری نبود,با کابل hd وصله,اومدم restore کنم قاط زد بعد خودش پیغامه format داد ولی بازم درست نشد,تورو خدا کمک کنید تازه رفتم killzone 2 سفارش دادم:((

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
خوب نگفتي بازيهاي ديگه چي همينجوريين؟
مشكل فقط صداي يا فيريز هم بوده؟
اگه اره بايد بگم متاسفم چون لنز دستگاه نيم سوز شده:(

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
خوب نگفتي بازيهاي ديگه چي همينجوريين؟
مشكل فقط صداي يا فيريز هم بوده؟
اگه اره بايد بگم متاسفم چون لنز دستگاه نيم سوز شده:(
امتحان نکردم ولی دموی killzone 2 رو هم بدون صدا اجرا کرد,الان مشکل فقط صدا هست

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
اخه مال منم همينجوري شد تو فال 3 هي فريز مشد RE2 گذاشتم تا تو منو رفت ولي اصلا صدا نداشت و بعد فريز ميشد DS گداشتم از منو رد شد تو بازي ادما فريز شدن ولي من راه ميرفتم اونو رد كردم يه نو گرفتم (كل دستگاهو)
اگه ديدي اينجوري نبودي خوب كابل خود دستگاهو بزن
گفتي دمو هم صدا نداره پس از لنز نيستش خيالت راحت
نكنه دستت رو قطع صدا خورده حواست نبودده؟:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر