بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

mhmd.....

کاربر سایت
Sep 7, 2022
8
من فریمور اورکلاک شده ی evilnat ورژن اخرش ۴.۸۹ رو ریختم ،حس میکنم فریم بهتری میگیرم تو بازی
تو کنسول قبلیم هم تو بعضی بازیا مشکل شما رو داشتم،تو کات سین ها افت فریم داشتم اما تو خود بازی عالی بود ه
من فریمور اورکلاک شده ی evilnat ورژن اخرش ۴.۸۹ رو ریختم ،حس میکنم فریم بهتری میگیرم تو بازی
تو کنسول قبلیم هم تو بعضی بازیا مشکل شما رو داشتم،تو کات سین ها افت فریم داشتم اما تو خود بازی عالی بود همه چی
لینک دانلودش رو میفرستی .الان شما این فریمور رو نصب کردید مشکل لگ و باگتون حل شد؟

من افت فریم ندارم فقط لگ باگ میزنه مثلا تو لست اف اس ت ماشین نشستن وای یهو سرپا میشن یا از ماشین پیاده شدنی نشسته پیاده میشن

من افت فریم ندارم فقط لگ باگ میزنه مثلا تو لست اف اس ت ماشین نشستن وای یهو سرپا میشن یا از ماشین پیاده شدنی نشسته پیاده میشن
در ضمن بازی رو با سه تا فرمت دانلود کردم هم pkg هم iso هم folder اخر سر هم رفتم از بیرون زدم که مطمین شم مشکل از بازی نیس و بازم هر سری همونجوری لگ باگ میزنه
اگه چاره ای نداره بفروشم بره یا کلا یه بار فرمت کنم نمیدونم

چطوری بدون وبمن دمای کنسول ببینم ؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
نه کاملا عادی بود
دیگه والا چیزی به نظر ایراد دار به نظر نمیرسه دماش که خوبه هاردتم که خوبه و فنت هک که عادی کار میکنه فقط میمونه دیتای بازیت که پست بالاتر توضیح دادم که اگر بازیت دیتاش هم سالم باشه بنا به دلایل دیگه ای ممکنه ایراد دار اجرا بشه و یا کلا اجرا نشه ببین بازیه red dead اورجینال در دسترست نیست؟ یه امتحان کنی ببینی با دیسک اصلی چطور اجرا میشه بازی با بازیه red dead فقط مشکل داشتی دیگه؟

• Like
Reactions: Mohamadmoeinhhh@gm

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
دیگه والا چیزی به نظر ایراد دار به نظر نمیرسه دماش که خوبه هاردتم که خوبه و فنت هک که عادی کار میکنه فقط میمونه دیتای بازیت که پست بالاتر توضیح دادم که اگر بازیت دیتاش هم سالم باشه بنا به دلایل دیگه ای ممکنه ایراد دار اجرا بشه و یا کلا اجرا نشه ببین بازیه red dead اورجینال در دسترست نیست؟ یه امتحان کنی ببینی با دیسک اصلی چطور اجرا میشه بازی با بازیه red dead فقط مشکل داشتی دیگه؟
اره رد دد بود فقط
جی تی ای آی وی هم کمی افت فریم داره ولی با چیزی که تو یوتیوب و سایتای خارجی دیدم انگار طبیعیه این

mhmd.....

کاربر سایت
Sep 7, 2022
8
کسی که نیست جواب بده ولی اپدیت کنم
فریمور رو هم عوض کردم و همچنان مشکل پا برجاست
واقعا مورد عجیبیه تو این 10 سالی که با این دستگاه سر و کار دارم این شکلی شو ندیدم
دوستان کسی نظری نداره؟؟؟؟؟
راستی یه موردی هم با هارد اکسترنال دارم 126 گیگ خالیه ولی تو مننجر میزنه 29 گیگ خالی داری
منتظر نظرات هستیم
سلام شما مشکلت حل شد ؟

mhmd.....

کاربر سایت
Sep 7, 2022
8
سلام دوستان
من یه ps3 slim 320
دارم 4.87forrex این فریمور نصبه
موقعی که میرم تو بازی لگ باگ میزنه فقط لحظه های دمو اینطوری لگ میزنه و گیم پلی روان هست و مشکلی نداره .اول فک کردم هارد داخلیم بدسکتور شده اما وقتی از روی فلش هم بازی رو انجام میدم دوباری لگ باگ تو حالت دمو بازی هستش
من برای اطمینان دوبار هم همین فریمور رو نصب کردم اما درست نشد
خاهش میکنم اگه کسی میدونه مشکلش چیه ممنون میشم وقت بزاره دقیق توضیح بده ممنون
مشکلم اینه بازی رو هم سه بار با سه فرمت متفاوت زدم بازم لگ داشت هرچی هست مشکل از بازی نیس bayern_vahid

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,752
نام
وحید
مشکلم اینه بازی رو هم سه بار با سه فرمت متفاوت زدم بازم لگ داشت هرچی هست مشکل از بازی نیس bayern_vahid
حالا یادم افتاد رزولوشن دستگاهو بذار رو ۷۲۰ تست کن اگر نشد هارد دستگاهو تست سلامتی بگیر اگر مشکل داشت عوض کن

Mohamadmoeinhhh@gm

کاربر سایت
Aug 7, 2022
29
لست اف اس
لست اف اس رو من رو ps3 قبلیم داشتم که فت بود
مشکلی نداشت یادمه ،گیم پلی روون بود، فقط دستگاهم دور فن میگیرفت تو این بازی اگه کولر روشن نبود ، من پیشنهاد میکنم ورژن اخر کاستوم فریمورو بریز ترجیحا اور کلاک شده ،بعد یه ریست کامل بکن،بعد یه ریبیلد دیتا بیس هم بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر