بدترین بازی تاریخ

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ُSoap

کاربر سایت
Aug 7, 2014
52
Big Road- بازیش کردم ، افتضاح بود- از همه چی رد می شد

E.Y.E- دوربین ضعیف- رزولوشن تاریک- یک تقلید بد از Half-life 2

Battle Los Angeles- فقط 45 دقیقه گیم پلی

Alone in The Dark- چی بود خب.. چرا میجبورید هم دوربین اول شخص به کارببرید و هم سوم شخص...

Takedown : Red Sabre- لازمه بی خیالش شید.. یک تیر بخورید، به فنا رفتید!

F.E.A.R 2 : Reborn- گرانترین دی ال سی تاریخ- با اون گرانیش، فقط 1:30 دقیقه گیم پلی داره

Prison Break: گرچه افتضاح بود، اما من بخاطر علاقه شذیذ به سریالش، پنج بار تمومش کردم، مرحله چهارش یک کپی برداری خوب از سریالشه!

Terrorist Take Down 3- یک بازی که قدم به قدمش شبیه F.E.A.R ، حتی بولت تایم هم عین همونه.. اینم فقط 2 ساعت گیم پلی داره

Resident Evil : ORC: فقط باگ داشت!!!!!!!!!

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
GEARS OF WAR در کل - HALO در کل - FORTZA در کل - FABLE در کل - Quantum Break - کل بازیهای استراتژیک و همین طور ALAN WAKE !

اگه منطق ندارید اسپویل و نخوانید
این بازیهایی که نام بردم به دلیل اینکه یا به مزاج من خوش نیومد یا برای کنسول رقیب هستند و هنوز نیومدند و همینطور من از سبک استراتژیک متنفرم چه معنی داره انقدر بازی داره :| برای همین قطعن باید بدترین بازیهای دنیا لقب بگیرند .
من نمیدونم چرا باید جواب بعضی پستها را داد . برای پست دادن در این تاپیک به معادله زیر توجه کنید
بدترین بازی تاریخ = بازیهایی که هیچکس از آنها لذت نبرد . (

خواهشا پست هرکسی را نقل نکنید ارزش ندارذ

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
GEARS OF WAR در کل - HALO در کل - FORTZA در کل - FABLE در کل - Quantum Break - کل بازیهای استراتژیک و همین طور ALAN WAKE !
رفیق کلا بگو با بازی ها انحصاری x360مشکل داری....خوب ps3هم که دوبرابر x360بازی انحصاری داره...دلیل نمی شه که اون بازی ها هم بد باشن. ولی اگه بحث سلیقه باشه حرف شما صحیح.
یکی از دوستان در3 یا 4 پست بالایی یک حرف خوب به اون کسی که از TLOUبد گفته بود زد. شما هم دقت کن.;)

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN

این بازیهایی که نام بردم به دلیل اینکه یا به مزاج من خوش نیومد یا برای کنسول رقیب هستند و هنوز نیومدند و همینطور من از سبک استراتژیک متنفرم چه معنی داره انقدر بازی داره :| برای همین قطعن باید بدترین بازیهای دنیا لقب بگیرند .
من نمیدونم چرا باید جواب بعضی پستها را داد . برای پست دادن در این تاپیک به معادله زیر توجه کنید
بدترین بازی تاریخ = بازیهایی که هیچکس از آنها لذت نبرد . (
عزیز من مایکروسافت چه بدی ای در حق شما کرده؟

- - -ویرایش - - -

ign به این بازی داده 10/10 اونوقت شما میگی....؟
نمیدونم وقتی بازی نکردین چرا نظر میدین آخه؟

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
^^

اقایون اگر اسپویلر رو میخوندین میفهمیدید منظورش چی بود :|

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من نظرمو دادم در ضمن کنسول ps3 در اون موقعه بازی اومد خیلی ارزون بود و درصورتی که من قبلش داشتم از نظره من یکی از مزخرفترین بازی های بود که انجام دادم نسبت به مقاله ها و نمرها TLOU نهایت نمره 6 باید بهش میدادند کیلزون هم که اصلا حرفشو نزن

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
من نظرمو دادم در ضمن کنسول ps3 در اون موقعه بازی اومد خیلی ارزون بود و درصورتی که من قبلش داشتم از نظره من یکی از مزخرفترین بازی های بود که انجام دادم نسبت به مقاله ها و نمرها TLOU نهایت نمره 6 باید بهش میدادند کیلزون هم که اصلا حرفشو نزن

اوووو.... چه خبره باو! همون 6 ـم زیادشه! دیگه از شما که خودت نظریه پرداز و تز دهنده ای و پرده از حقیقت پنهان "تقلید کورکورانه از RE6" برداشتی بعیده اینطوری از سر ترحم بخوای کاری رو نقد کنی! فوق فوقش 1.5 یا 2!
مردشور این صنعت کثیف رو ببرن که افراد با استعداد و با انصافی مثل شما خونه نشین ـن بعد یه مشت منتقد، کورکورانه 9 و 10 ردیف می کنن واسه امثال TLOU ـها... فقط میشه تأسف خورد...

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
^^

اقایون اگر اسپویلر رو میخوندین میفهمیدید منظورش چی بود :|
اتفاقا خوندیم سپهر جان. من که گفتم اگه نظر شخصی اشکال نداره .بقیش هم گفتم که اگه فکر می کنند درست می گن و همه با ایشون هم نظرن اشتباه نکنند.;)

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
اوووو.... چه خبره باو! همون 6 ـم زیادشه! دیگه از شما که خودت نظریه پرداز و تز دهنده ای و پرده از حقیقت پنهان "تقلید کورکورانه از RE6" برداشتی بعیده اینطوری از سر ترحم بخوای کاری رو نقد کنی! فوق فوقش 1.5 یا 2!
مردشور این صنعت کثیف رو ببرن که افراد با استعداد و با انصافی مثل شما خونه نشین ـن بعد یه مشت منتقد، کورکورانه 9 و 10 ردیف می کنن واسه امثال TLOU ـها... فقط میشه تأسف خورد...

ممنون از شما خیلی سپاسگذارم که کاملا حرف دل منو زدید من قعلا در حال گذراندن دکترا برنامه نویسی گیم از نوع پیک موتوری هستم و در اینده نزدیک یه دفنر ثبت اسناد خواهم زد دیگه نه حرف شما نه حرفم همون 5 رو به این بازی کلیشه کپی سری رزیدنت اویل بدیم دیگه؟ درسته خدای جنگم توی لیستم بود چون منو یاد پرنس پرشین میندازه وقتی بازی میکنم به حرمت پرنس اسمشو نیاوردم ولی شما تمام نسخه های خدای جنگم اضافه کن ممنون از توجه شما

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
^
خودتو مسخره میکنی یا مارو ؟:|
---
ببین یه بازی چه ها با ادم میکنه خب عزیز من برو PS3 یا PS4 بخر بازیش کن اینقد به خودت فشار نیار:| :d

واقعا عجب مسخره بازیهایی راه میندازن بعضی از دوستان ....

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
ممنون از شما خیلی سپاسگذارم که کاملا حرف دل منو زدید من قعلا در حال گذراندن دکترا برنامه نویسی گیم از نوع پیک موتوری هستم و در اینده نزدیک یه دفنر ثبت اسناد خواهم زد دیگه نه حرف شما نه حرفم همون 5 رو به این بازی کلیشه کپی سری رزیدنت اویل بدیم دیگه؟ درسته خدای جنگم توی لیستم بود چون منو یاد پرنس پرشین میندازه وقتی بازی میکنم به حرمت پرنس اسمشو نیاوردم ولی شما تمام نسخه های خدای جنگم اضافه کن ممنون از توجه شما
آقا با این کارت چیو داری به ما میگی؟
چرا داری انقدر داری حرس این بازیو میزنی؟
چرا انقدر از ps3 بدت میاد؟
یا میخوای لج مارو در بیاری؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر