بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
اقا مجلتون نیومد بیرون ؟ ای بابا . یه مقدار احترام گذاشتن به مخاطب بد نیستا . از 2 حال خارج نیست . یا اینک اونه فروم طلائی تون رو راه بندازید . بعد 99 سال . تا ما بیایم اونجا انتقاد کنیم . یا اینکه چند تا مسئول بیان اینجا پاسخگو باشن و از انتقاد هم ناراحت نشن و هی نگن به من چه و من نباید جواب بدم و می رم و ....... من می ترسم شماره جدید اون یکی مجله رقیب ( .....نما ) هم دربیاد و ما هنوز این شمارمون که تازه مخصوص E 3 هم نیست رو نتونسته باشیم بخریم . خواهشا مسئولان یه فکری بکنند . این وضع انتشار یک ماهنامه نیست والا . هر ماه یک بهونه . هر ماه یک دلیل . کی این ماجراها پایان پیدا می کنه ؟

پ.ن : باز هم به امید بازگشت روز های خوب :-"

God-of-what

کاربر سایت
Jun 9, 2008
32
نام
افسانه
مسئله اینه که ما هنوز درگیر مشکل دیر اومدن مجله هستیم. برای همین اصلا وقت نمی کنیم که در مورد کیفیت مجله و مطالبش انتقادی بکنیم. اول باید مشکل سر وقت اومدن حل بشه تا دوستان بتونن روی ارتقای مطالب مجله کار کنن

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
اصلا این مجله رو بیخیال بشید 2 روز دیگه بازینما می اد هر چی راجب e3 می خواید نوشته چه فرقی میکنه برید حالشو ببرید اینقدر هم عذاب نکشیم بهتره تو این دوره زمونه اعصاب کجا بیدا میشه که واسه این مجله خراب کنیم اون موقعی که بازی رایانه بیاد gdc 2008 شروع شده و همه دارن اخبارش رو از مجله بازینما می خونن

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
مسئله اینه که ما هنوز درگیر مشکل دیر اومدن مجله هستیم. برای همین اصلا وقت نمی کنیم که در مورد کیفیت مجله و مطالبش انتقادی بکنیم. اول باید مشکل سر وقت اومدن حل بشه تا دوستان بتونن روی ارتقای مطالب مجله کار کنن
دقیقا . یکی از مشکلات عمده مجله که دیگه واقعا داره مسخره می شه . جالب اینجاست که بعد از هر تاخیر هم اقای سردبیر مجله میاد و می گه خوشحال نباشید . بازم روز از نو روزی از نو ....... ;) به نظرم یه مقدار برنامه ریزی دقیق تمامی این مشکلات رو حل می کنه . منتهی توی کل مجموعه بازی رایانه مثل اینکه شخص برنامه ریزی وجود نداره . که البته از این بابت به عنوان یکی از خوانندگان مجله واقعا متاسفم :(

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
در مورد تاخیر مجله واقعا حرفی ندارم بزنم بجز اینکه از دوستانی که حال ما رو می فهمن و همدردی می کنن تشکر کنم و از بقیه عزیزان هم خواهش می کنم به ما فرصت بیشتری بدهند. می دونم خیلی تکراری شده و خیلی تاخیر داشتیم اما همون طور که می دونید تازه از شماره قبل مستقل شدیم و همه چیزو باید از نو شروع کنیم.

و اما چند نکته:
1. دفتر مجله و تلفن: دوستان، عزیزان... شما به کدام دفتر و با کدام شماره تماس میگیرین؟ نگین با همون شماره که از قدیم بوده و به آدرس قدیمی! :cheesygri اون شماره و آدرس مخصوص دفتر "اطلاع" ه که ازشون جدا شده و مستقل شدیم. لطفا با شماره جدید که در شماره آخر (Prince of Persia) اومده تماس بگیرید.

2. شماره های قدیمی: متاسفانه فعلا امکان تهیه اونها موجود نیست اما در آینده نزدیک، می توانید برای تهیه شماره های قدیمی، از طریق سایت مجله اقدام کنید.

3.تاخیر و مطالب E3: این شماره به خاطر E3 خیلی عقب نیفتاد. فقط بخش خبر ها رو با آخبار E3 آپدیت کردیم و مجله رو بستیم. خیلی وقته که مجله چاپ و آماده شده. تو دفتر نسخه تموم شدش هست. می دانم عجیب به نظر میاد که این مشکل فقط برای ما وجود داره اما حقیقته. هر بار که ما قول عرضه مجله رو در اینجا دادیم، اونها و مسوولین پخش به ما قول داده بودند و ... . به امید خدا این شماره هرچه زود تر در دسترس همه دوستان قرار بگیره و شماره بعد هم سریع تر چاپ بشه.

ممنون میشم
==
آقا یاشار یه سوال دارم خارج از این بخشه
شما تو مجله قسمت army of two نوشته بودید.میشه بگید چند ساعت گیم پلی داره ؟ارزش بازی کردن چی داره؟

به طور نرمال، مجله صفر و یک برای شما ارسال میشه اما اگر چیز دیگری می خواهید، می توانید فرم خرید رو دوباره پر کرده و بفرستید (با همان شماره فیش و...) که جایگزین قبلی شود و این بار در بخش توضیحات هدیه را فراموش نکنید. :cheesygri

بازی Army of Two عنوان خاصیه. خیلی ها از دست بنده شاکی هستند که در حق این بازی بی انصافی کردم و در طرف مقابل هم خیلی ها AoT رو عنوانی بسیار ضعیف تر می دانند. ارتش دو نفره کلا برای 2 بازیباز ساخته شده و اگه می تتونین با یکی از دوستان اون رو به صورت Co-op بازی کنین، ارزشش رو داره اما در بخش تکنفره جذابیت خیلی بخش ها کمتره و کلا خیلی کلیشه ای تر به نظر می رسه. به علاوه، AI هنوز خیلی با آدم واقعی فاصله داره. تمام کردن بازی در حالت تکنفره بین 6 تا 8 ساعت باید طول بکشه اما در حالت co-op نمی دونم چون خودم بصورت co-op بازی رو تمام نکردم. بسته به مهارت نفر دو بازیباز ممکنه کمتر یا بیشتر از حالت یک نفره طول بکشه.

دقیقا . یکی از مشکلات عمده مجله که دیگه واقعا داره مسخره می شه . جالب اینجاست که بعد از هر تاخیر هم اقای سردبیر مجله میاد و می گه خوشحال نباشید . بازم روز از نو روزی از نو ....... ;) به نظرم یه مقدار برنامه ریزی دقیق تمامی این مشکلات رو حل می کنه . منتهی توی کل مجموعه بازی رایانه مثل اینکه شخص برنامه ریزی وجود نداره . که البته از این بابت به عنوان یکی از خوانندگان مجله واقعا متاسفم :(
به خدا از دو ماه قبل کامل برای این 2 شماره (شماره Dead Space و E3 ) برنامه ریز کردیم اما وقتی چاپ خونه و مسولین توزیع اصلا برای قول و حرف خودشون و برنامه ریزی ما ارزش قائل نیستن، ما باید چه کار کنیم؟

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
سلام بر دوستان و مسئولان مجله چندتا سوال دارم!!
اولی اینه که چطور من میتونم اشتراک مجله را بگیرم و کلا چند تومان میشه و چند شماره میفرستید؟؟
دوم اینکه شماره های قدیمی را دقیقا از کی میفروشید؟؟
سوم هم سایت بازی رایانه ادرس جدیدش کجاست یعنی سایت جدید درست شده یا نه؟؟؟

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
سلام بر دوستان و مسئولان مجله چندتا سوال دارم!!
اولی اینه که چطور من میتونم اشتراک مجله را بگیرم و کلا چند تومان میشه و چند شماره میفرستید؟؟
دوم اینکه شماره های قدیمی را دقیقا از کی میفروشید؟؟
سوم هم سایت بازی رایانه ادرس جدیدش کجاست یعنی سایت جدید درست شده یا نه؟؟؟
سلام.
1. فردا حتما می پرسم و خبرش رو اینجا می زنم.
2. متاسفانه بنده خبر ندارم.
3. Bazyraya.com

Bazyrayaneh.com هم هست اما کمی با IE مشکل داره و گاهی درست باز نمیشه.

Boumsong

کاربر سایت
Aug 1, 2008
31
به خدا از دو ماه قبل کامل برای این 2 شماره (شماره Dead Space و E3 ) برنامه ریز کردیم اما وقتی چاپ خونه و مسولین توزیع اصلا برای قول و حرف خودشون و برنامه ریزی ما ارزش قائل نیستن، ما باید چه کار کنیم؟
شما به ما بگو وقتی هر چی مجله تو ایران هست سر وقت میاد بیرون و چاپخونه هاشونم بد قولی نمی کنن . چه جوری ما باید اینجا فقط حرف شما و تک مجله شمارو گوش کنیم ؟ این مشکل فقط برای شما وجود داره گویا . هر شماره هم یک بهانه . یا می گین مشکل از نام مجله بوده یا چاپخونه یا ...... به هر حال نه حرف من مهم هست و نه شما دوست عزیز . مهم عمل هست که توی این زمینه شما و همکارانتون دارین بد جور قافلرو می بازین متاسفانه . :-"

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
سلام . اقا من خیلی خوشحال شدم که دیدم توی این سایت یک بخش هم به یکی از مجلات محبوبم اختصاص داده شده . چون این تاپیک جای خیلی خوبی برای ارتباط با مجله هست . ;) فقط من نمی دونم توی این تاپیک می شه انتقاد کرد و پیشنهاد هم داد یا فقط باید امار انتشار مجلرو گرفت ؟ با این حال من شماره قبل رو خوندم یک سری انتقاد داشتم که می خواستم فرومتون را بیفته و بیام بگم که این سایت پیدا شد :cheesygri و حالا همین جا مطرح می کنم . البته امیدوارم کسی برای جواب حضور داشته باشه . اگر کسی از مسئولین اینجا عضو بود ممنون می شم جواب بدین . مرسی .

1. در شماره قبل توی پیش نمایش MGS 4 اقای دشتی نوشته بودن این مطلب یک پیش نقد ! از بازی MGS 4 هست . می خواستم بدونم این کلمه یعنی چی ؟ بهتر نبود اصلا چنین حرفی زده نمی شد . در واقع من فکر می کنم این موضوع یه جورایی توهین به شعور خوانندگان حساب می شه ;) پیش نقد چیه دیگه اخه ؟ همون جمله در رابطه با علت تاخیر کافی بود به نظر من .

2. سعی کنید در هنگام نوشتن مطالب تاریخی مثل همین قضیه حسن صباح از منابع موثق و قابل اعتماد استفاده کنید . انصافا حیف اون مطلب نبود که بخواد مطلب وقایع تاریخی حسن صباح منبعش یه سایت مثل wikipedia باشه ! که بعدم اون افتضاح به وجود بیاد .

3. یک انتقاد هم در مورد جلد این شماره دارم . شما توی این شماره از mgs 4 مسلما نقد نوشتید . یکی از ابر بازی های کامپیوتری در تاریخ گیم . اونوقت در جلد مجله هیچ اشاره ای بهش نداشتین :eek: در واقع به عنوان یک متال فن خیلی از این موضوع عصبانی شدم . واقعا چه جوری می شه یک بازی مثل mgs 4 نقد بشه و توی جلد هیچ اشاره ای بهش نشه ؟

پ.ن : بقیه پیشنهادات و انتقادات باشه برای بعدا :cheesygri

موفق باشید .
خب . فكر مي‌كنم جواب سوال شماره 2 شما رو ندادم.
ميشه بگيد كجاي اون مطلب از سايت wikipedia نوشته شده بود؟؟ كلا ويكي در مورد اين بازي 4 صفحه نوشته . اون وقت من چيزي در حدود 12 صفحه با فونت ريز 9 نوشتم كه فكر نمي‌كنم شما بتوني در مورد مراحل ساخت بازي، مدل كاراكتر‌ها، مدل شهر‌ها، طراحان بازي ، بحث تكنيكي، تاريخ چيزي بتوني پيدا كني؟ نه تنها نميشه اون همه اطلاعات رو از اون دايره المعارف پيدا كرد بلكه در سايت‌هاي ديگر هم به آساني قابل دسترسي نخواهند بود. پس چه جوري شما ميگي از روي سايت wikipedia نوشته شده؟:blushing:
ممنون

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
سلام.
1. فردا حتما می پرسم و خبرش رو اینجا می زنم.
2. متاسفانه بنده خبر ندارم.
3. Bazyraya.com

Bazyrayaneh.com هم هست اما کمی با IE مشکل داره و گاهی درست باز نمیشه
با تشکر از شما جناب یاشار خان!!
فقط یک چیز من رفتم به سایت سر زدم خیلی خوب بود بعد چشمم به خرید پستی افتاد!!!و شماره 25 را پیش فروش کرده بودین میخواستم بدونم ایا تمام مجله ها را هم میتونیم خرید پستی کنیم؟
منظور همون شماره که 24 هست که این شماره را هم میتونیم خرید کنیم!بعد خرید پستی از همین ایناست که میارن تحویل خونه میدن بعد پول میگرن هست یا نه اول باید پول به حساب بریزیم بعد بفرستید؟؟
ببخشید یک مطلب دیگه که امیدوارم هر چه سریعتر جواب بدین تا تکلیفمم را بدانم با عرض پوزش:blushing:
من دیدم که مجله 24 و 25 برای خرید پستی گذاشته شده ولی متاسفانه دیدم نوشته شده 50 مجله فرستاده میشه ایا من سفارش بدم میرسه دستم یا نه ظرفیت پر شده ؟
خیلی ممنونم

آخرین ویرایش:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
به طور نرمال، مجله صفر و یک برای شما ارسال میشه اما اگر چیز دیگری می خواهید، می توانید فرم خرید رو دوباره پر کرده و بفرستید (با همان شماره فیش و...) که جایگزین قبلی شود و این بار در بخش توضیحات هدیه را فراموش نکنید. :cheesygri

بازی Army of Two عنوان خاصیه. خیلی ها از دست بنده شاکی هستند که در حق این بازی بی انصافی کردم و در طرف مقابل هم خیلی ها AoT رو عنوانی بسیار ضعیف تر می دانند. ارتش دو نفره کلا برای 2 بازیباز ساخته شده و اگه می تتونین با یکی از دوستان اون رو به صورت Co-op بازی کنین، ارزشش رو داره اما در بخش تکنفره جذابیت خیلی بخش ها کمتره و کلا خیلی کلیشه ای تر به نظر می رسه. به علاوه، AI هنوز خیلی با آدم واقعی فاصله داره. تمام کردن بازی در حالت تکنفره بین 6 تا 8 ساعت باید طول بکشه اما در حالت co-op نمی دونم چون خودم بصورت co-op بازی رو تمام نکردم. بسته به مهارت نفر دو بازیباز ممکنه کمتر یا بیشتر از حالت یک نفره طول بکشه.
ممنونم یاشار جان
واقعا من اونی که نوشته بودی خوندم وجذب بازیش شدم هر چند از بدیاش کم نگفتی:biggrin1:
ببخشید یه سوال دیگه
این سبک چه جور سبکیه از یکی وارد پرسیدم ندونت؟
==
خواهشا در باره ی دیر اومدن مجله پست ندین من کلافه شدم چه برسه به مسئولین:biggrin1:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
دوست عزیز. ما قصد سو استفاده نداریم. این شماره قبل از E3 کار شد و خیلی وقت پیش برای چاپ آماده شد اما برای همین که اخبار E3 خیلی دیر نشن، کمی اون رو به تاخیر انداختیم تا خبر های E3 در این شماره قرار بگیرن و بقیه بحث های E3 بمونن برای شماره مخصوص. مجله چند هفته پیش رفت زیر چاپ اما همون طور که می بینید از اون موقع تا الان توزیع نشده که... اگر بخواهیم دو شماره رو یکی کنیم می شود مثل پارسال که شماره 3 ، نزدیک TGS در میاد و همه چیزشم فشرده و قدیمیه. کلی مقالات و مطالب هم حذف می شن. همین الان به دلیل کمبود جا مقاله 120 بازی PS رو غقب انداختیم وای به اینکه...
سلام یاشار جان. خدایی نکرده من منظورم شما یا اعضای تحریریه نبود و اصلا منظوری هم به شما نداشتم(به جان خودم:p ) ولی خوب این شورای سیسات گذاری سیاستش یه چیزی تو مایه های ......
ولش کن :-" آقا بازم میگم منظورم شما نبودید
ولی جدی همیشه از الان تا آذر (هر ساله) مجله با بحران روبرو میشه بخاطر tgs e3 گیم لایپزیک امیدوارم این شورای عزیز حده اقل سال دیگه از 3 4 ماه قبل یادش بیفته که قراره همچین نمایشگاه هایی برگزار بشه:biggrin1: . چون تو تابستون به خصوص سمت شهریور بازار گیم خیلی مسخره میشه و اصلا چیز خاصی نداره به جز این 2 تا نمایشگاه حالا اونم با تاخیر بخواید بدید که دیگه چیز جالبی از آب در نمیاد(البته جدی امسال تابستون بدی برای گیمر ها نبود)

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
خب . فكر مي‌كنم جواب سوال شماره 2 شما رو ندادم.
ميشه بگيد كجاي اون مطلب از سايت wikipedia نوشته شده بود؟؟ كلا ويكي در مورد اين بازي 4 صفحه نوشته . اون وقت من چيزي در حدود 12 صفحه با فونت ريز 9 نوشتم كه فكر نمي‌كنم شما بتوني در مورد مراحل ساخت بازي، مدل كاراكتر‌ها، مدل شهر‌ها، طراحان بازي ، بحث تكنيكي، تاريخ چيزي بتوني پيدا كني؟ نه تنها نميشه اون همه اطلاعات رو از اون دايره المعارف پيدا كرد بلكه در سايت‌هاي ديگر هم به آساني قابل دسترسي نخواهند بود. پس چه جوري شما ميگي از روي سايت wikipedia نوشته شده؟:blushing:
ممنون
منظور بخش حسن صباح بود.نه خود بازی.مقالتون به جز اون قسمت عالی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر