بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این شماره 25 که میخواد بیاد خیلی عالیه از نظر پوستر . عکس روی جلد که مارکوسه عکس وسط مجله هم که همین بازیi.

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
راستی چه عجب یک بازی بزرگ به طرح رو جلد مجله شما راه پیدا کرد.....

میگم خداییش این پک E3 رو میفرستید یا ما رو سرکار گزاشتید؟

به خاطر 8 9 تا DVD که 2500 پول پست گرفتید ولی حداقل سر وقت نفرستادید.....الان یک هفتس که پول را دادم ولی هیچی بدستم نرسیده.......

پ.ن:حالا شانس آوردیم با پست پیشتاز سفارش دادم , اگه با پست معمولی میخواستم بگیرم فکر کنم میرفت برای سال بعد!!
سلام به همگی..................
راستی ماکان جان مگه شما تو ژاپن زندگی نمیکنی؟:blushing::blushing:
چطوری پک رو واسه ژاپن سفارش دادی..........:eek::eek:
یا من شما رو اشتباه گرفتم:confused::confused:
یا علی مدد

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
بالاخره 8 تا DVD ما رسید:cheesygri خدا را شکر که رسید. روی پاکتش نوشته 10138 ریال که از نکات قابل توجه این پک است:laughing:( در کل بعلاوه 1500 تومان تخفیف یک 1500 تومان دیگر هم کم کنید چون ..............................:biggrin1:)
مشخصه که خیلی با عجله DVD ها را آماده کرده اید چون بعضی از تریلرها تا 3 بار:eek: در DVD حضور دارند:biggrin1: که البته تریلرهای مهمی هم هستند:laughing: ( شانس آوردیم به جای چند بار گذاشتن یک تریلر روی دیسک، زیر تریلرهای مهم روی دیسک خط نکشیده اند:p )
مژده برای طرفداران :MGS4 تعداد بسیار بالایی تریلر ( فقط بگم با دست قابل شمارش نیست:laughing:) این بازی برای شما علاقمندان قرار گرفته. همچنین RE5. alone in the dark. ,.......
ولی درکل کار قابل تقدیره چون فکری هم بحال ما اینترنت کم سرعتها شده:love:

پ.ن:ماکان بدبخت کجاش ژاپنیه:biggrin1: خودم دیدم روش نوشته بود MADE IN IRAN:blushing:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
واقعا بهترین مجله هست مخصوصا نقدهای بهزاد ضیایی مدیر سایت بازی سنتر :biggrin1:
ما که هنوز داریم شماره قبلی را میخونیم
شهریار جان هفته آینده اوایل هفته بدین چون ما دوست داریم زودتر به دستمون برسه و اگر میشد شماره مرداد را به جای اینکه هفته اول شهریور بدین 31-30 مرداد بدین بیرون واقعا عالی میشه اینجوری مجله منظم میاد بیرون
در شماره قبلم بهترین مقاله :arrowd:
مقاله پرنده چگونه پرواز کرد که شهریار جان نوشته بود واقعا عالی بود امیدوارم در شماره های بعدی دوباره شهریار جان بترکونه:biggrin1:

آخرین ویرایش:

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
دوستان سلام .

من تریلر های E3 رو از این سایت سفارش دادم! پیشنهاد میدم شما هم از همین جا سفارش بدین .

واقعآ عرضشش رو داشت!

ممنون. خیلی خوبه . فقط بدیش همون نداشتن کاوره!!که زیاد هم مهم نیست. هنوز تمام DVD ها رو تست نکردم! اما اولیش که خیلی خوب بود !

در ضمن من پک کامل رو سفارش دادم .

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
خیلی هیجان زده ام که بازیرایانه قراره با یه برنامه منظم چاپ بشه.
پیروز باشید.;)
قراره که منظم چاپ بشه هرقت اومد سر موقع حرفشونو باور میکنم از این ح رفا زیاد زدن
در ضمن مرسی که جواب دادین که کنفرانسا زیرنویس دارن یا نه
حالا دارن یا نه a.n.x که پک رو گرفتی

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
قراره که منظم چاپ بشه هرقت اومد سر موقع حرفشونو باور میکنم از این ح رفا زیاد زدن
در ضمن مرسی که جواب دادین که کنفرانسا زیرنویس دارن یا نه
حالا دارن یا نه a.n.x که پک رو گرفتی
نه ندارند:biggrin1:
ولی قابل چشم پوشیه;)
همین الان داشتم کنفرانس مایکروسافت را نگاه میکردم. نمیدانید چقدر ذوق زده شدم وقتی نماینده SE رفت بعد برگشت و گفت یه فیلم دیگر هم داریم:cheesygri واقعا بزرگترین لحظه قرن بود:love:

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
اگه بازی رایانه بدقولی نکنه امروز مجله شماره 24 منتشر میشه...
امروز یعنی کی؟
بازینما اعلام کرده 20 مرداد شماره e3 رو میفرسته رو دکه ها و از اونجایی که 100% اینکارو میکنه چه مطالب این شماره چه شماره e3 بازیرایانه کهنه میشه باید یه فکری واسه منظم چاپ کردن مجله پیدا کنن وگرنه محبوبیتشونو از دست میدن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بچه ها من یه سوالی داشتم.اگه دقت کرده باشین آخرین شماره از مجله شماره 23 بود.
در حالی که شماره قبل از اون 20 بود:eek::eek: کسی می تونه برای من اینو توضیح بده.:confused:

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
بچه ها من یه سوالی داشتم.اگه دقت کرده باشین آخرین شماره از مجله شماره 23 بود.
در حالی که شماره قبل از اون 20 بود:eek::eek: کسی می تونه برای من اینو توضیح بده.:confused:
خودشون میگن اشتباهی چاپ شده ولی تو شماره های جدیدم که قراره بیاد هم درست نکردن شماره درستو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر