بحث و گفتگو پیرامون کنفرانس Sony در Gamescom 2013

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
La-conferencia-de-Sony-en-la-GamesCom-2013-se-centrara%CC%81-en-el-PlayStation-4-620x400.jpg

کنفرانس ساعت 9:30 شب سه شنبه (هفته ی آینده) به وقت ما هست. Event Time Announcer - Gamescom 2013 - Sony Press Conference

چیزایی که میدونیم (نه لزوما تو خود کنفرانس):

1- رونمایی از مولتی پلیر Killzone: SF
2- حضور The Order
3- دموی جدید (Build جدیدتر) از Drive Club

حدس و گمان:

1- بخشی از کنفرانس مختص ویتا ـه.
2- تاریخ لانچ PS4
3- IP/بازی جدید سانتا مونیکا
...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
فرمایشات حضرت در مورد کنفرانس های سونی و مایکروسافت : سونی یک بار دیگر با ارائه نمایشی دلگرم کننده و جامع مایکروسافت را شکست داد.
البته این جور مقالات زیاد برای من مهم نیستن و سلیقه هر کسی رو مهم تر از این چیزا میدونم ، ولی همون طور که بلافاصله بعد از تموم شدن کنفرانس گفتم ، به نظرم کنفرانس سونی امروز بهترین بود و Edge هم همین نظر رو داره. یعنی حداقل مطمئن شدم که تنها نیستم ! :D یه عده انقدر حرف های جالبی در مورد کنفرانس سونی و پایین تر بودن سطحش از کنفرانس مایکروسافت میزدن که یه کم داشتم شک میکردم ! :D
PS4 remains the frontrunner in the next-gen race, a console that boasts the more creative and interesting approach to next gen play, a truly coherent featureset and – throughout it all – vitally, a lower price

این تیکه هم جالب بود ! بعضی ها بازی های مستقل رو مترادف با بازی های موبایلی میدونن ، ولی حرف Edge در نوع خودش جالبه :
The meat of this conference, however, was a love letter to indie developers. Ovosonico’s Murasaki Baby set the tone here – where Xbox One has big-name, guns-and-football blockbusters, PS4 had a ludicrous number of smaller, much more interesting games.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
این مسخره بازی چیه تو سایت واقعا غیر قابل تحمل هم سونی فن هم ماکروها یه کم به کارتون فکر کنین واقعا هدفتون چیه؟

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
واقعا برام جای سئوال داره سونی این همه خرج PS4 کرده و به گفته خودشون قدرتمند ترین دستگاه بازی دنیا رو ساختن ولی بازیهای که معرفی میشن براش یا بازی های مستقل هست که گرافیکش بیشتر بدرد موبایل می خوره یا انحصاری هاش هم آنچنان گرفایک فک بر اندازی ندارن مثلا در مقابل RYSE یا حتی FM5 تازه بازی های XBOX ONE با این گرافیک بهتر 60 فریم هستن ولی این های که برای PS4 معرفی شده 30 فریم..
در کل فکر کنم سونی می خواسته 2014 کنسولش رو عرضه کنه و آماده نبوده اما به خاطر سیاست های اقتصادی مجبور شده زودتر کنسول رو عرضه کنه..
داداش اونطوری هم نیست شما داری یه طرفه نگاه میکنی
اولا ماکروسافت فعلا به جایی نرسیده که استودیوی در حد بازی Ryse داشته باشه.لطفا نچسبونینش.یا مثلا معلوم نیست Dr3 هم مثله 2 بپره یا نه
دوما واسه مقایسه انحصاری یکم زوده.الان میشه در مورد انحصاریایه این نسل بحث کرد.این که ماکروسافت هر چی داشته پهن کرده. دلیل نمیشه از الان بگیم کدوم برتره.Ps3 نشون داد FP های هر دو کنسول با هم چند چندن

واسه همین جایه پایه PS4 محکمه .نسبت به x1
این نمایشگاه معلوم بود اینطوری پیش میره نمیدونم شما واسه چی ذوق کردی.نمایش خیلی خوبی هم بود.

اون فکری هم که شما در کل میکنی فکر خوبی نیست
این که هنوزم سونی به این نسل بها میده خیلیم خوبه.شما چشمت فقط رو E3 هست
وقتی بازی مثل Beyond یا Gt6 تو راهن این نمیگه که سونی اماده نیست.میگه مثله ماکرو نیست که 360 رو گردن زده.

آخرین ویرایش:

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
تو E3 سونی چیزی نشون نداد و دوستان حواله کردن به گیمز گام و هرکی هرچی میگفت میگفتن گیکز کام میبینیمتون الانم که باز سونی چیزی نشون نداد احتمالا باید منتظر TGS باشیم اگه TGS هم نشد میریم E3 بعدی انصافا کم کم دارم نگران سونی و سوپر فنای زبون...... میشم با بازیای درجه دویی مثل کیلزون و اینفیمس یا درایو کلاب نمیشه نسلو خوب شروع کرد جالبیش اینکه خودشون واسه گیکز کام هایپ راه انداخته بودن خودشونم از کنفرانس بد میگن بعد میندازن تقصیر فنای ماکرو خود درگیری تا این حدو دیگه ندیده بودیم
کنفرانس سونی همون کنفرانس E3 با چنتا بازی که ارزش اومدن تو کنفرانسم نداشتن بود یه افتضاح به تمام معنا
اقا بدور از شوخی کیلزون درجه 2 اخه؟؟؟؟؟؟؟ درجه 2 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا ما میگیم راضی نیستیم ازش ولی درجه 2 اخه ؟؟؟؟؟؟؟
من فقط منتظرم این درجه 1 های مایکروسافت رو ببینم چه میکنن :d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
وقتی بازی مثل Beyond یا Gt6 تو راهن این نمیگه که سونی اماده نیست.میگه مثله ماکرو نیست که 360 رو گردن زده.
:-/
پارسال ps3 انحصاری نداشت امثال 360

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
تو E3 سونی چیزی نشون نداد و دوستان حواله کردن به گیمز گام و هرکی هرچی میگفت میگفتن گیکز کام میبینیمتون الانم که باز سونی چیزی نشون نداد احتمالا باید منتظر TGS باشیم اگه TGS هم نشد میریم E3 بعدی انصافا کم کم دارم نگران سونی و سوپر فنای زبون...... میشم با بازیای درجه دویی مثل کیلزون و اینفیمس یا درایو کلاب نمیشه نسلو خوب شروع کرد جالبیش اینکه خودشون واسه گیکز کام هایپ راه انداخته بودن خودشونم از کنفرانس بد میگن بعد میندازن تقصیر فنای ماکرو خود درگیری تا این حدو دیگه ندیده بودیم
کنفرانس سونی همون کنفرانس E3 با چنتا بازی که ارزش اومدن تو کنفرانسم نداشتن بود یه افتضاح به تمام معنا
مطمعني كه تو e3 نمايش سوني بد بود؟؟!!
قبل نمايش يه بنده خدايي ميگفت قرار سوني رو كيل كنيم اما چيزي كه در حقيقت به وقوع پيوست در e3 كيل شدن خودش وشركت مطبوعش بود كنفرانس e3 سوني موجب تغيير 180 درجه اي سياست هاي مايكرو شد و همون بنده خدايي كه حرف از كيل كردن ميزد اخراج شد!!!!

آخرین ویرایش:

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
من چون تو pc بازی میکنم کنسولهام رو فقط واسه انحصاریاش دارم و الان چند ماهی میشه 360 گوشه خونه خوابیده و فکر نکنم هم دیگه باش بتونم انحصاری دیگه ای رو تجربه کنم ولی از این طرف ps3 : Tales of Xillia & Final Fantasy XIV: A Realm Reborn & Beyond: Two Souls & Rain & the last of us & Ni no Kuni: Wrath of the White Witch & lbp new & gt6 و.....
ختم کلام اینکه سونی رو تو انحصاری و ساپورت نکردن ترول نکنین خواهشن بعضی ها طوری حرف میزنن انگار سونی امده گفته ما دیگه واس ps4 بازی AAA نمیسازیم و همش ارکید خواهد بود و ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرمایشات حضرت در مورد کنفرانس های سونی و مایکروسافت : سونی یک بار دیگر با ارائه نمایشی دلگرم کننده و جامع مایکروسافت را شکست داد.
البته این جور مقالات زیاد برای من مهم نیستن و سلیقه هر کسی رو مهم تر از این چیزا میدونم ، ولی همون طور که بلافاصله بعد از تموم شدن کنفرانس گفتم ، به نظرم کنفرانس سونی امروز بهترین بود و Edge هم همین نظر رو داره. یعنی حداقل مطمئن شدم که تنها نیستم ! :D یه عده انقدر حرف های جالبی در مورد کنفرانس سونی و پایین تر بودن سطحش از کنفرانس مایکروسافت میزدن که یه کم داشتم شک میکردم ! :D
PS4 remains the frontrunner in the next-gen race, a console that boasts the more creative and interesting approach to next gen play, a truly coherent featureset and – throughout it all – vitally, a lower price

این تیکه هم جالب بود ! بعضی ها بازی های مستقل رو مترادف با بازی های موبایلی میدونن ، ولی حرف Edge در نوع خودش جالبه :
The meat of this conference, however, was a love letter to indie developers. Ovosonico’s Murasaki Baby set the tone here – where Xbox One has big-name, guns-and-football blockbusters, PS4 had a ludicrous number of smaller, much more interesting games.
لول :D
GamesCom 2013: Did Microsoft Win The Conference Showdown?

کلا edge تغییر جبهه داده :D کلا این تغییر edge را از زمانی که بانجی مایکرو ترک کرد من احساس میکردم :D

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
من چون تو pc بازی میکنم کنسولهام رو فقط واسه انحصاریاش دارم و الان چند ماهی میشه 360 گوشه خونه خوابیده و فکر نکنم هم دیگه باش بتونم انحصاری دیگه ای رو تجربه کنم ولی از این طرف ps3 : Tales of Xillia & Final Fantasy XIV: A Realm Reborn & Beyond: Two Souls & Rain & the last of us & Ni no Kuni: Wrath of the White Witch & lbp new & gt6 و.....
ختم کلام اینکه سونی رو تو انحصاری و ساپورت نکردن ترول نکنین خواهشن بعضی ها طوری حرف میزنن انگار سونی امده گفته ما دیگه واس ps4 بازی AAA نمیسازیم و همش ارکید خواهد بود و ...

آخه واسه کی دارید توضیح میدید؟ اینا به کیلزون میگن بازیه درجه 2، اونور تر بازی ای با متای 96 رو ترول میکنن بعد جلوتر میان از متای فوق الاده ی Fable که 80 بوده حرف میزنن! :))

همین که ناتی داگ داره روی بازی جدیدی کار میکنه واسه من کافیه که PS4 رو انتخاب کنم حالا بقیه رو نمیدونم. دیر یا زود که بلاخره آنچارتد 4 معرفی میشه! حالا 100 تا انحصاری معرفی کنن واسه وان! میتونه جاشو بگیره؟ جواب سادست... نه!

Sam Lake

کاربر سایت
Aug 16, 2013
47
نام
Sami Järvi
من اون پست رو ندیدم درباره edge
بعد از اینکه edge اون مقاله ps4 انتخاب اول هر گیمر منتشر کرد ماکرو هنوز سیاست هاش رو عوض نکرده بود حالا که ورق برگشته edge خجالت میکشه حرف خودشو پس بگیره
و یه نکته دیگه اگه دقت کرده باشید تمام مجری های سونی و کارکنان روی صحنه چهره ی افسرده ای داشتن و شکست رو میشد از روی چهرشون تشخیص بدی

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
من اون پست رو ندیدم درباره edge
بعد از اینکه edge اون مقاله ps4 انتخاب اول هر گیمر منتشر کرد ماکرو هنوز سیاست هاش رو عوض نکرده بود حالا که ورق برگشته edge خجالت میکشه حرف خودشو پس بگیره
و یه نکته دیگه اگه دقت کرده باشید تمام مجری های سونی و کارکنان روی صحنه چهره ی افسرده ای داشتن و شکست رو میشد از روی چهرشون تشخیص بدی
39053372831954597156.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر