بحث و گفتگو پیرامون کنفرانس Sony در Gamescom 2013

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
La-conferencia-de-Sony-en-la-GamesCom-2013-se-centrara%CC%81-en-el-PlayStation-4-620x400.jpg

کنفرانس ساعت 9:30 شب سه شنبه (هفته ی آینده) به وقت ما هست. Event Time Announcer - Gamescom 2013 - Sony Press Conference

چیزایی که میدونیم (نه لزوما تو خود کنفرانس):

1- رونمایی از مولتی پلیر Killzone: SF
2- حضور The Order
3- دموی جدید (Build جدیدتر) از Drive Club

حدس و گمان:

1- بخشی از کنفرانس مختص ویتا ـه.
2- تاریخ لانچ PS4
3- IP/بازی جدید سانتا مونیکا
...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
یه retailerـه دیگه میگه تاریخ لانچ 21 اکتبره:

RUMOR: Playstation 4 to launch October 21st - NeoGAF
چقدر به این نزدیکه ! :D

معلوم نشد این تاریخ توی TLoU مربوط به چی هست ؟! مطمئناً همین طوری الکی نذاشتن و باید یه خبری باشه.

برای PS3 دو عنوان GT6 و Beyond کافیه تا ساپورتِ کنسول قبلیشو نشون بده
من که فکر میکنم آخرش هم LBP3 برای PS3 (و احتمالاً Vita) تأیید بشه. :| این جور شایعات معمولاً درست از آب درمیان ! :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
برای PS3 دو عنوان GT6 و Beyond کافیه تا ساپورتِ کنسول قبلیشو نشون بده
من که منتظر یه حرکت GOW IIـیی برای PS3 هستم :-"
یه retailerـه دیگه میگه تاریخ لانچ 21 اکتبره:

RUMOR: Playstation 4 to launch October 21st - NeoGAF
مگه نگفته بودن COD قبل از کنسول های نسل بعد میاد!؟ :-? اون که 5 نوامبر میادش /:)

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
خوب خوب خوب! :d

On Tuesday 20th August – the evening before the doors open – we’ll be holding our regular Gamescom press conference, where we’ll be showcasing the future of all things PlayStation. The show will be packed with news on both announced and unannounced titles – suffice to say, you won’t want to miss it.

You’ll be able to watch the conference in full right here on PlayStation Blog, on our dedicated Gamescom page, or in PlayStation Home from 6.00pm BST/7.00pm CET/3.00am (Wednesday) Sydney.

Gamescom 2013 is coming! – PlayStation.Blog.Europe

^^^
این عکسه تقویم چرا من نمی تونم تشخیص بدم چیه؟ :|:d

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
Awesomenauts برای ps4 تایید شد

از اونجایی که پورت بازی رو ps4 راحته و پرطرفدار:d باید منتظر عرضه بیشتر بازی های نسل قبل رو ps4 باشیم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
:| :| :|
امیدوارم این عنوان های معرفی نشده،منظورشون از اینجور پورت ها نباشه! :| بازی PSN هم اگر میخوان معرفی کنند یه چیز شاهکار مثل Rain و Puppeteer باشه! :x

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
:| :| :|
امیدوارم این عنوان های معرفی نشده،منظورشون از اینجور پورت ها نباشه! :| بازی PSN هم اگر میخوان معرفی کنند یه چیز شاهکار مثل Rain و Puppeteer باشه! :x

دقیقا! نگرانی منم همینه که نگاه سونی به پلی4 شبیه نگاهش به ویتا باشه! پر از کالکشن ها و پورت و ... . البته بازیایی که تا الان معرفی کرده تقریبا برای لانچش خوب و کافی بوده ولی امیدوار طول عمر کنسول رو با پورت و کالکشن پر نکنه مثله ویتا!

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
Awesomenauts برای ps4 تایید شد

از اونجایی که پورت بازی رو ps4 راحته و پرطرفدار:d باید منتظر عرضه بیشتر بازی های نسل قبل رو ps4 باشیم

الان سونی خیلی راحت میتونست بهشون بگه برا ویتا هم پورت کنن,با ps4 بشه cross buy/play!
اینطور که پیداست تو گیمز کام نه ND هست نه SM,چون تا الان باید یه توییتی می کردن ملت هایپ شن!
اون عنوان جدید هم IP جدید MM هست:x!اینا کلا دست از خلاقیت بر نمیدارن.به نظرم LBP3 رو یه استدیو دیگه میسازه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دقیقا! نگرانی منم همینه که نگاه سونی به پلی4 شبیه نگاهش به ویتا باشه! پر از کالکشن ها و پورت و ... . البته بازیایی که تا الان معرفی کرده تقریبا برای لانچش خوب و کافی بوده ولی امیدوار طول عمر کنسول رو با پورت و کالکشن پر نکنه مثله ویتا!
من حاضرم تو کنفرانس بگن Naughty Dog Collection که شامل Unchrted 1,2 & 3 و The Last of Us می‌شه لانچ تایتل ِ ولی بازی جدید معرفی نشه.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بازی PSN هم اگر میخوان معرفی کنند یه چیز شاهکار مثل Rain و Puppeteer باشه! :x
آفرین آفرین :D لایکُم نوش جونت :D
من حاضرم تو کنفرانس بگن Naughty Dog Collection که شامل Unchrted 1,2 & 3 و The Last of Us می‌شه لانچ تایتل ِ ولی بازی جدید معرفی نشه.
شوما تازه از زیر پرچم ماکروسافت اومدی بیرون ، برا همین توقعاتت اینقدر کمه :p :D

من مونتظرم بچه های MM بیان نیو آیپیشون رو در کنن 8-> :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آفرین آفرین :D لایکُم نوش جونت :D

شوما تازه از زیر پرچم ماکروسافت اومدی بیرون ، برا همین توقعاتت اینقدر کمه :p :D

من مونتظرم بچه های MM بیان نیو آیپیشون رو در کنن 8-> :D