بحث و گفتگو در مورد سریه Geforce 9

adamfazai

کاربر سایت
Apr 15, 2007
8
سلام دوستان.
خواهش می کنم کمکم کنید چون خیلی گشتم اما نتیجه ای نگرفتم. واقعا مدیونتون می شم اگر کمکم کنین.

من یه کارت گرافیک GeForce 9800gx2 دارم.
و جدیدا مونیتور LG-W2261V گرفتم.

مونیتور سه تا ورودی داره:
1. ورودی انالوگ قدیمی (همون پورت سریال برای وی جی ای های همیشگی)
2. ورودی DVI که سفید رنگه جدید تره. (و اگر اشتباه نکنم بهش BFG هم می گن!)
3. ورودی HDMI

کارت گرافیک هم دو تا خروجی داره:
1. HDMI
2. و کنارش هم یک پورت DVI
(البته یه کمی پایین تر از اون یک پورت DVI دیگه هم وجود داره.)

من دو تا مشکل دارم: (البته از ویندوز اکس پی استفاده می کنم و هنوز با ویستا امتحان نکردم)

1. وقتی کابل DVI رو مستقیم وصل می کنم به مونیتور و اون سرش رو به خروجی DVI کارت گرافیک تصویر ندارم. من روی هر دو خروجی DVI کارت گرافیک اون رو امتحان کردم.
تنها تصویری که میاد روش یه نوشته ای هست که تقریبا می گه داره کابل رو چک می کنه و ستاره های رنگی رو بک گراند هستند.

2. وقتی هم کابل HDMI رو وصل می کنم باز هم تصویر ندارم.

الان هم کاری که کردم و تصویر -انالوگ- اینه که یه تبدیل DVI به انالوگ وصل کردم ره به خروجی اصلی DVI کارت گرافیک و با استفاده از کابل انالوگ (همون ابی رنگ ها) اون سرش رو هم به مانیتور. که باعث می شه من نتونم از تصویر دیجیتال که می گن خیلی بهتره استفاده کنم

می شه لطفا کمک کنین که چطور می تونم اون ها رو فعال کنم؟ ایا نرم افزار خاصی باید نصب کنم؟
در مورد درایور من از اخرین ورژن درایور انویدیا استفاده می کنم. ایا برای DVI و HDMI باید برنامه ی دیگری هم نصب بشه؟ اگر اره من اون برنامه رو حتی توی Driver-CD کارت گرافیک هم ندیدم.

خلاصه اگر کمکم کنید بینهایت ممنون می شم...

music of see

کاربر سایت
May 24, 2009
36
سلام و خسته نباشيد.

مي خواستم ببينم كه من با اين مشخصات كامپوترم مي تونم assassins creed و crysis رو بازي كنم يا نه؟ (با گرافيك خوب).

cpu : dual core 2.5 ghz E-5200

MB : ASUS P5QL PRO

RAM : 4 GB DDR2

GRAPHIC CARD : XFX 9400 GT

HARD: 320 GB MAXTOR SATA2

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
شما واسه بازی اول به vgaت نگاه کن ، با توجه به کارت گرافیک شما میشه گفت عمرا نمیتونی.:biggrin1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام و خسته نباشيد.

مي خواستم ببينم كه من با اين مشخصات كامپوترم مي تونم assassins creed و crysis رو بازي كنم يا نه؟ (با گرافيك خوب).

cpu : dual core 2.5 ghz E-5200

MB : ASUS P5QL PRO

RAM : 4 GB DDR2

GRAPHIC CARD : XFX 9400 GT

HARD: 320 GB MAXTOR SATA2
شما واسه بازی اول به vgaت نگاه کن ، با توجه به کارت گرافیک شما میشه گفت عمرا نمیتونی.:biggrin1:
چرا بابا رامین جان!:D
میشه ! حالا کرایسیس رو چندان جالب اجرا نمیکنه ولی Assassin's creed رو بهتر اجرا میکنه!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دقت کن آخرش گفته با گرافیک خوب ، 9400gt کاراییش در حد 7600gs و 8500gt هستش اگه کاراییشونو ببینی منظورمو متوجه میشی.;)
اگه قرار به بازی کردنه بله میشه اونم رو 600*800 با پایینترین جزئیات و تنظیمات.;)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دقت کن آخرش گفته با گرافیک خوب ، 9400gt کاراییش در حد 7600gs و 8500gt هستش اگه کاراییشونو ببینی منظورمو متوجه میشی.;)
اگه قرار به بازی کردنه بله میشه اونم رو 600*800 با پایینترین جزئیات و تنظیمات.;)
معذرت رامین جان اون آخرشو ندیدم ! 9400 مال این حرفا نیست!;)

leon.s

کاربر سایت
Apr 25, 2007
122
:(

سلام . رفقا با این سیستم چی ؟

cpu : intel e 5200

vga : inoo3d 9600 gt

رو چه تنظیماتی میشه کرایسیس و gears of war و assassins رو اجرا کرد ؟

گرافیک من اینه من جفت شون رو با بالاترین تنظیمات بازی کردم.
نظرم اینه که ایکس باکس بخری بدون دردسر:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ميتونستي سوالت رو تو همون تاپيك مشاوره بپرسي ، خوب بستگي داره چجور بازي كردني مد نظرت باشه.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر