بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,503
نام
علی
نه بابا بیخیال
الان اوضاع خط من عالیه برای سرعت کامل البته که من 2 تا خط دارم برای پینگ و اینا شاتل دارم
اینو فقط گفتم بگیرم بدم دست خانواده استفاده کنن
باید کشش سرعت بالاتر رو داشته باشه

View attachment 330431
من نگفتم خطت نمیکشه که! گفتم حیوانات مخابرات میگن نمیکشه!

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
141
شما هم توی مودم یهو crc شدید بخش دانلود میگیرید؟

یهو شروع میکنه crc زدن طوری که پینگ توی بازی بهم میریزه!
منم تازگیا همین مشکل برام پیش اومده
دوستان من اینترنت سرعت 16 گرفتم از مخابرات یه سوال داشتم الان چرا سرعت من بیشتر از 800 نمیشه باید تماس بگیرم بگم بیشتر بکنن سرعت رو ؟

اینم تنظیمات مودم

View attachment 330430
لاین شما عالیه و مشکلی نداره زنگ بزنید سرعت رو روی 16 بزارن

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
منم تازگیا همین مشکل برام پیش اومده

لاین شما عالیه و مشکلی نداره زنگ بزنید سرعت رو روی 16 بزارن
والا همین که دوستمون گفت شد میگه کشش نداره خط شما برای همین رو 8 ست کردیم :|
منم گفتم شما سرعت رو بزار رو 16 یا ازاد بزار اگر قطعی داشت و پایدار نبود خودم دوباره میگم که تنظیم کنید
الان مثلا گذاشته رو 16 اما نهایت سرعت دانلود داره 1.5 مگ میده

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
141
منم گفتم شما سرعت رو بزار رو 16 یا ازاد بزار اگر قطعی داشت و پایدار نبود خودم دوباره میگم که تنظیم کنید
اگهه crc error ندارید پس پهنای باند مخابرات کمه که میتونه از فیبر نوری بودن خط تلفن یا over subscriber بودن DSLAMمخابرات تون باشه...

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
اگهه crc error ندارید پس پهنای باند مخابرات کمه که میتونه از فیبر نوری بودن خط تلفن یا over subscriber بودن DSLAMمخابرات تون باشه...
خیر الان با گذشت یکی دو ساعت crc نداره فیبر هم نیست منطقه ما ( امیرآباد تهران )
در کل جالبه از نظر پینگی 4.2.2.4 داره بهم 100 میده که شاتل 80 میده با سرویس گیمینگ
از نظر چیز شکن هم کاملا یکسانه با شاتل
تایم اوت هم نداره به جاش دارم 100 تومن ماهی میدم به جای 350 تومن برای سرعت 8 شاتل
فعلا یه 3 ماهه گرفتم از مخابرات تست کنم اگر خوب بود شاتل رو قطع کنم

• Like
Reactions: avannn

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
141
بهشون بگید پروفایلتون رو ببرن تو فست اگه از لحاظ سرعتی تغیییری نکردید پس از محدود بودن پهنای باندشونه..
خیر الان با گذشت یکی دو ساعت crc نداره فیبر هم نیست منطقه ما ( امیرآباد تهران )
در کل جالبه از نظر پینگی 4.2.2.4 داره بهم 100 میده که شاتل 80 میده با سرویس گیمینگ
از نظر چیز شکن هم کاملا یکسانه با شاتل
تایم اوت هم نداره به جاش دارم 100 تومن ماهی میدم به جای 350 تومن برای سرعت 8 شاتل
فعلا یه 3 ماهه گرفتم از مخابرات تست کنم اگر خوب بود شاتل رو قطع کنم
پس از خط تون نیست, پهنای باندشون کمه لابد!

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
بهشون بگید پروفایلتون رو ببرن تو فست اگه از لحاظ سرعتی تغیییری نکردید پس از محدود بودن پهنای باندشونه..

پس از خط تون نیست, پهنای باندشون کمه لابد!
ببره فست همون حالت گیمینگ عه دیگه ؟ سرعت رو کم نمیکنه ؟

• Like
Reactions: avannn

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,503
نام
علی
مشتی خرو کردن تو یه طویله و یه خطم کشیدن گفتن هرکی زنگ زد میگی خطت نمیکشه، اینام مثه خر فقط تکرار میکنن!:|

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
617
پهنای باند به هم ریخته و مشخصه که چیزی فراتر از خرابکاری از سمت ISP هاست. چ پارس انلاین چ مخابرات که دو روزه فعال کردم Max Rate خط اومده روی ۶ و ۷ در صورتی که در حالت نرمال روی ۹ و ۱۰ بود

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
پهنای باند به هم ریخته و مشخصه که چیزی فراتر از خرابکاری از سمت ISP هاست. چ پارس انلاین چ مخابرات که دو روزه فعال کردم Max Rate خط اومده روی ۶ و ۷ در صورتی که در حالت نرمال روی ۹ و ۱۰ بود
حالا برای من max rate درسته رو 22 عه اما نهایت داره بهم 15 میده سرعت رو

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
559
نام
آوان
هنوز مشکل وصل شدن به psn از طرف های وب/ پارس آنلاین وجود داره.

جالبه که تلاشیم نمیکنند برای درست کردنش

دوستان من فیبر نوری دارم. کسی اطلاع داره اگه کنسل کنم های وب رو و مخابرات بگیرم فقط نیاز به مودم مخابرات دارم یا کابل کشی هم باید تغییر کنه؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
اقا مودمای سیم کارت خور مبین نت LTE هستن یا TD LTE ؟؟؟ کسی نمیدونه در کل میخوام بدونم سیم کارت tdlte ایرانسل رو میشه با یه مودم مبین نت استفاده کرد؟ یا نه حتما باید مودمم ایرانسل باشه؟ فقط دقت کنید که سیم کارت td lte ایرانسل مد نظرمه نه سیم کارت معمولی ایرانسل

• Like
Reactions: J. Constantine

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
141
اقا مودمای سیم کارت خور مبین نت LTE هستن یا TD LTE ؟؟؟ کسی نمیدونه در کل میخوام بدونم سیم کارت tdlte ایرانسل رو میشه با یه مودم مبین نت استفاده کرد؟ یا نه حتما باید مودمم ایرانسل باشه؟ فقط دقت کنید که سیم کارت td lte ایرانسل مد نظرمه نه سیم کارت معمولی ایرانسل
میشه اما باید آنلاک کنید مودم رو; چون که ISP ها لاک میکنن تا نتونید سیم کارت ISP های دیگه رو توش استفاده کنید. (مودم های ایرانسل اینجوری بودن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر